51

Re: NL25 ko predsjednik

Lol. Opet on o par %.

Već smo prije napisali večina ljudi ne igra da bi zaradili. I od tud tih par % koje ti navodiš.

00

Re: NL25 ko predsjednik

roba59 napisao:

Lol. Opet on o par %.

Već smo prije napisali večina ljudi ne igra da bi zaradili. I od tud tih par % koje ti navodiš.

zašto to radiš nije mi jasno???

Pitanje jednom zauvijek glasi:

Da slucajnim odabirom skupiš 1000 ljudi sa ceste dali ce oni SAMO UZ RAD I ZALAGANJE zarađivati predsjednicku placu na nl25 i to još uz samo 3-4 sata dnevno??????

DA ILI NE?

00

Re: NL25 ko predsjednik

@ makisplit sad vec iz buhe radis slona..
cinjenica je da je teoretski moguce zaradit cak i 25k kn mjesecno na nl25.. al ocito nisi uopce winning player jer se moras tolko svadjat oko jedne banalne teme.. nitko nije rekao da ce svi igraci imat uz dovoljno rada i grindanja na nl25 25 tisuca kn mjesecno.. ako znas bilo sto o pokeru onda si cuo za variance, zar ne.. dakle ta cifra je teoretski ostvariva iako dosta tesko.. ali ono sto roba zeli reci da svatko moze bit s dovoljno volje winning player.. sa prosjekom od 10k kn na mjesec definitivno na tom levelu.. dodaj rakeback i jos je vise..

00

Re: NL25 ko predsjednik

magic26v napisao:

nitko nije rekao da ce svi igraci imat uz dovoljno rada i grindanja na nl25 25 tisuca kn

upravo u to me pola dana uvjeravaju,da SVI doslovno SVI to mogu samo uz rad i zalaganje i zato ustrajem na odgovoru,budeš vidio kad gmiko dođe lol

00

Re: NL25 ko predsjednik

"Nije istina, svi imaju jednake mogućnosti. Svih 100% to mogu. Ali ne bez rada i truda"

to je izjava na temu i sad sam ja ovo/ono,napišu glupost za poker anale na svjetskoj razini,te se nitko ne usudi odgovoriti na jednostavno postavljeno pitanje koje proizlazi iz tvrdnje gmika samo da se nebi "zakacili" sa moderatorom.

pitanje i dalje glasi za sve na forumu:

Da slucajnim odabirom skupiš 1000 ljudi sa ceste dali ce oni SAMO UZ RAD I ZALAGANJE zarađivati predsjednicku placu na nl25 i to još uz samo 3-4 sata dnevno??????

DA ILI NE?

00

56

Re: NL25 ko predsjednik

Opet si preformulirao pitanje. Prvo je bilo 8 sati, sad je palo na 3-4. I cijelo vrijeme ti govorim da ako netko može zaraditi predsjedničku plaču na nl25 neće igrati nl25 nego veće limite.

00

Re: NL25 ko predsjednik

Na ovom forumu samo su dvojica u pravu a ostali se samo muce bezveze izjasnjavati svoja misljenja.Sto se tice ovog pitanja samo cu reci da taj veliki gmiko zaraduje manje od 25k mjesecno na nl50 igrajuci 8 sati dnevno.Kad pogledas radi ko crnac a zaraduje smijesnu lovu.

00

Re: NL25 ko predsjednik

<ova rasprava je otisla u nepoznatom smjeru.
Ovo je forum sve sto napises ostaje na njemu , jedan trenutak, jedna kriva recenica i odma se nade netko kome to ne odgovara.
gmiko je htio iz vlastita iskustva dati savjet i otprilike procjeniti koliko se moze zaraditi na nekom levelu ..
NL 25 tko zna i puno igra + racke back + neki rakerace mislim da mu 22500 kn nije toliko nedostizno ali to ovisi o igracu. I naravno nitko ne planira ostat na NL25 ako mu bankrool dopusta igranje na npr NL100 .
Kad vec se spominje toliko ta predsjednička plača pitanje glasi o kojem mi predsjedniku pricamo? mjesne zajednice , republike zimbabve, kazahstana, SDP-a? Nemoj covjeka napadat zbog jedne izjave za koju nemozes dokazat da je lazna a i samo raspravljanje o tome mislim da vise nema smisla...

club  heart  diamond  spade
00

Re: NL25 ko predsjednik

perozelina napisao:

<ova rasprava je otisla u nepoznatom smjeru.
Ovo je forum sve sto napises ostaje na njemu , jedan trenutak, jedna kriva recenica i odma se nade netko kome to ne odgovara.
gmiko je htio iz vlastita iskustva dati savjet i otprilike procjeniti koliko se moze zaraditi na nekom levelu ..
NL 25 tko zna i puno igra + racke back + neki rakerace mislim da mu 22500 kn nije toliko nedostizno ali to ovisi o igracu. I naravno nitko ne planira ostat na NL25 ako mu bankrool dopusta igranje na npr NL100 .
Kad vec se spominje toliko ta predsjednička plača pitanje glasi o kojem mi predsjedniku pricamo? mjesne zajednice , republike zimbabve, kazahstana, SDP-a? Nemoj covjeka napadat zbog jedne izjave za koju nemozes dokazat da je lazna a i samo raspravljanje o tome mislim da vise nema smisla...

+1

00

Re: NL25 ko predsjednik

Ma daj ljudi ne budite smijesni,zaradivati 5k mjesecno na nl25 je presmijesno za uopce spominjati.Pitanje je jel roba toliko zaradi na nl200 mjesecno(ovo nije uvreda,osobno mislim da je roba jako dobar 6handed igrac)

00

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:
roba59 napisao:

Lol. Opet on o par %.

Već smo prije napisali večina ljudi ne igra da bi zaradili. I od tud tih par % koje ti navodiš.

zašto to radiš nije mi jasno???

Pitanje jednom zauvijek glasi:

Da slucajnim odabirom skupiš 1000 ljudi sa ceste dali ce oni SAMO UZ RAD I ZALAGANJE zarađivati predsjednicku placu na nl25 i to još uz samo 3-4 sata dnevno??????

DA ILI NE?

Dal ti mislis da su roba,gmiko ili neznam moremore imaju neke predispozicije da tak zaraduju? BOG IM JE DAL TALENATA????  Oni su drugaciji od nas? SUPERHUMANI? iz druge dimenzije???
Ljudi su radili,analizirali,učili i s vremenom su postigli taj nivo da mogu sjesti za NL25 di igraju igraci poput mene i naravno da im mogu uzeti pare.. I meni niko nebre reci da ja za godinu dana nebum radil isto to, ak cvrsto odlucim ta bu to tak i ak se posvetim 100% tome.. Dal postoji talent za poker? Mislis da oni imaju osjecaj koje karte dolaze? isto tak da slucajnim odabirom odaberes i miljon ljudi  i AKO oni potpuno odluce da nauce samo uz rad i zalaganje JER STA TI IPAK mislis da je omogucilo Robiju i drugima NEGO UPRAVO RAD I ZALAGANJE?
Pff...

00

62

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:

Da slucajnim odabirom skupiš 1000 ljudi sa ceste dali ce oni SAMO UZ RAD I ZALAGANJE zarađivati predsjednicku placu na nl25 i to još uz samo 3-4 sata dnevno??????

DA ILI NE?

NE.

Ali ako skupis 1000 ljudi koji vole igrat poker koji su spremni ulozit dovoljno rada, truda, zalaganja i koji su disciplinirani mogu zaraditi tu predsjednicku placu o kojoj toliko trubite, ali ne na nl25.

00

Re: NL25 ko predsjednik

Ali nema veze sta ostali kazu,roba i gmiko su u pravu a ostali koje dokazu da nisu njima ce se post izbrisati.Evo ja nudim robi i gmiku okladu da nijedan od njih ne moze dignuti 5k na mjesec igrajuci nl25,na dan smiju odigrati max 20k ruku.25 dana u mjesecu smiju igrati

Zadnji popravljao croman19 (30-10-2009 22:50:35)

00

Re: NL25 ko predsjednik

mislim poanta sveg ovog je da si je makisplit uzel ovih 30$ po satu ko da je miko napravio TEMU kojoj je naslov ZARADITE KO PREDSJEDNIK IGRAJUCI NL25... tek tolko je navel da je moguce po satu zaraditi 30$ igrajuci nl25 a presidenta je uvel u to jer mu je to valjda satnica.... mogel je napisati i Mudrinicevu placu...

00

Re: NL25 ko predsjednik

croman19 napisao:

Ali nema veze sta ostali kazu,roba i gmiko su u pravu a ostali koje dokazu da nisu njima ce se post izbrisati.Evo ja nudim robi i gmiku okladu da nijedan od njih ne moze dignuti 5k na mjesec igrajuci nl25,na dan smiju odigrati max 20k ruku.

ne pricaj gluposti.. ja mjesecno u prosjeku dizem od 10k kn na mjesec s tim da igram oko 6-7k ruku na dan. a cesto i manje, i naravno da ima dana kad ne igram.. 20k ruku na dan je punih osam sati i u tom periodu s rakebackom bez problema se moze dici i 20k kn

Zadnji popravljao magic26v (30-10-2009 22:52:50)

00

Re: NL25 ko predsjednik

magic26v napisao:
croman19 napisao:

Ali nema veze sta ostali kazu,roba i gmiko su u pravu a ostali koje dokazu da nisu njima ce se post izbrisati.Evo ja nudim robi i gmiku okladu da nijedan od njih ne moze dignuti 5k na mjesec igrajuci nl25,na dan smiju odigrati max 20k ruku.

ne pricaj gluposti.. ja mjesecno u prosjeku dizem od 10k kn na mjesec s tim da igram oko 6-7k ruku na dan. a cesto i manje, i naravno da ima dana kad ne igram.. 20k ruku na dan je punih osam sati i u tom periodu s rakebackom bez problema se moze dici i 20k kn

hahahahah koji lik,kao faca i krenut ce prema meni agresivno a sta si rekao?Da ti dizes 10k kn na mjesec a mi cijelo vrijeme govorimo o 25k na mjesec.Ovo sto sam ja gore napisao 5k to sam mislio na dolare.

00

Re: NL25 ko predsjednik

croman19 napisao:
magic26v napisao:
croman19 napisao:

Ali nema veze sta ostali kazu,roba i gmiko su u pravu a ostali koje dokazu da nisu njima ce se post izbrisati.Evo ja nudim robi i gmiku okladu da nijedan od njih ne moze dignuti 5k na mjesec igrajuci nl25,na dan smiju odigrati max 20k ruku.

ne pricaj gluposti.. ja mjesecno u prosjeku dizem od 10k kn na mjesec s tim da igram oko 6-7k ruku na dan. a cesto i manje, i naravno da ima dana kad ne igram.. 20k ruku na dan je punih osam sati i u tom periodu s rakebackom bez problema se moze dici i 20k kn

hahahahah koji lik,kao faca i krenut ce prema meni agresivno a sta si rekao?Da ti dizes 10k kn na mjesec a mi cijelo vrijeme govorimo o 25k na mjesec.Ovo sto sam ja gore napisao 5k to sam mislio na dolare.

onda se ubuduce izjasni o kojoj valuti pricas.. postoji ti ovaj znak ''$''

00

Re: NL25 ko predsjednik

Svi su profesionalci,svi dizu predsjednicke place a nitko ne igra veci limit od nl50 hahaha.Najveci potovi u zivotu im 100 dollara,igraju kao roboti 5-8 sati dnevno i kasnije ce negdje izvaliti kako uzivaju,zajebavaju se i i zaraduju veliku lovu a ne moraju slusati nekog kretena sefa na poslu.Ma daj zajebavajte neku drugu budalu,malo tko ovdje zasluzuje respekt.

00

Re: NL25 ko predsjednik

magic26v napisao:
croman19 napisao:
magic26v napisao:

ne pricaj gluposti.. ja mjesecno u prosjeku dizem od 10k kn na mjesec s tim da igram oko 6-7k ruku na dan. a cesto i manje, i naravno da ima dana kad ne igram.. 20k ruku na dan je punih osam sati i u tom periodu s rakebackom bez problema se moze dici i 20k kn

hahahahah koji lik,kao faca i krenut ce prema meni agresivno a sta si rekao?Da ti dizes 10k kn na mjesec a mi cijelo vrijeme govorimo o 25k na mjesec.Ovo sto sam ja gore napisao 5k to sam mislio na dolare.

onda se ubuduce izjasni o kojoj valuti pricas.. postoji ti ovaj znak ''$''

Pa koliko genijalan moras biti da shvatis da ne nudim robi okladu da ne moze zaraditi 1k dollara na mjesec.Svasta

00

Re: NL25 ko predsjednik

magic26v napisao:
croman19 napisao:
magic26v napisao:

ne pricaj gluposti.. ja mjesecno u prosjeku dizem od 10k kn na mjesec s tim da igram oko 6-7k ruku na dan. a cesto i manje, i naravno da ima dana kad ne igram.. 20k ruku na dan je punih osam sati i u tom periodu s rakebackom bez problema se moze dici i 20k kn

hahahahah koji lik,kao faca i krenut ce prema meni agresivno a sta si rekao?Da ti dizes 10k kn na mjesec a mi cijelo vrijeme govorimo o 25k na mjesec.Ovo sto sam ja gore napisao 5k to sam mislio na dolare.

onda se ubuduce izjasni o kojoj valuti pricas.. postoji ti ovaj znak ''$''

Sta si i ti sad profesionalac? Pa u Hrvatskoj izgleda ima mali milion koji su profesionalci a nosa provirili nisu od nl25

00

Re: NL25 ko predsjednik

croman19 napisao:

Sta si i ti sad profesionalac? Pa u Hrvatskoj izgleda ima mali milion koji su profesionalci a nosa provirili nisu od nl25

ovisi sad sto ti podrazumijevas pod profesionalcom.. jer malo tko moze bit i do koljena velikom cromanu koji je najbolji, odmah poslije hellmutha naravno cool mogu se pohvalit da sam winning player s vecom placom od prosjecne hrvatske place, s tim da radim posao koji volim i uzivam.. kad smo kod toga, petak je i treba se spremit za vanka.. pozz  a vi se nastavite dalje svadjat ko mala djeca

00

Re: NL25 ko predsjednik

mile.perozelina...udaljavate se od poante!

počelo je tako što sam ja na gmikovu konstataciju i savjet niveifoman da ode igrat nl25 te da na tom limitu može uzeti bez problema za 3-4 sata igre 30$ na sat i živjeti predsjednickim životom,na to sam dao opasku da nije dobro pocetnika uvlaciti u nerealne sfere jer su za to sposobni samo njih par % na što sam dobio odgovor kako po stoti pu SVATKO AMA BAŠ SVATKO tko samo uloži truda i ništa više ne treba od toga posjedovati može napraviti isto,što sam ja svrstao u najvece poker biser za koji sam cuo.

nakon toga me roba uvjerava u isto pola dana i sad se svi prave glupi i pricaju neke polu price,pa znaš mogli bi ako ovako ako onako....

00

73

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:

pitanje i dalje glasi za sve na forumu:

Da slucajnim odabirom skupiš 1000 ljudi sa ceste dali ce oni SAMO UZ RAD I ZALAGANJE zarađivati predsjednicku placu na nl25 i to još uz samo 3-4 sata dnevno??????

DA ILI NE?

nema šanse, niti 100 nebi uspjelo, ja sam danas trojici pokušao objasnit neke osnove live poker igre a već igraju 3 mjeseca i opće nisu skužili kaj im govorim, jednostavno ili neki jesu za to a neki nisu ,svi sigurno ne i sigurno ne večina

00

Re: NL25 ko predsjednik

magic26v napisao:
croman19 napisao:

Sta si i ti sad profesionalac? Pa u Hrvatskoj izgleda ima mali milion koji su profesionalci a nosa provirili nisu od nl25

ovisi sad sto ti podrazumijevas pod profesionalcom.. jer malo tko moze bit i do koljena velikom cromanu koji je najbolji, odmah poslije hellmutha naravno cool mogu se pohvalit da sam winning player s vecom placom od prosjecne hrvatske place, s tim da radim posao koji volim i uzivam.. kad smo kod toga, petak je i treba se spremit za vanka.. pozz  a vi se nastavite dalje svadjat ko mala djeca

Ma da,uzivas i radis sto volis hahaha,i danas ces potrositi 5k kn jer toliko ti trosis na izlaske,veceras ces dovest macku kuci i uvaliti joj prst a sutra ces onda negdje na pokerstarsu se poceti hvaliti kako si pojebo naomi campbell i da uzimas danas odmor od nl1000 pa se malo zajebavas na nl25.

00

Re: NL25 ko predsjednik

Rodman napisao:
makisplit napisao:

pitanje i dalje glasi za sve na forumu:

Da slucajnim odabirom skupiš 1000 ljudi sa ceste dali ce oni SAMO UZ RAD I ZALAGANJE zarađivati predsjednicku placu na nl25 i to još uz samo 3-4 sata dnevno??????

DA ILI NE?

nema šanse, niti 100 nebi uspjelo, ja sam danas trojici pokušao objasnit neke osnove live poker igre a već igraju 3 mjeseca i opće nisu skužili kaj im govorim, jednostavno ili neki jesu za to a neki nisu ,svi sigurno ne i sigurno ne večina

hvala, prvi konkretan odgovor!

00