Re: NL 20

dobro preflop može i fold ali ni open mi ne izgleda loše čim fish limpa.
flop bi isto odigrao, sb očito ima zrak, a fish kad calla stavio bi ga na nešto tipa 56, 67, 78, možda 89, tak neš.
i mislim da ne folda na turnu na bet tak da bi checkirao vjerovatno.

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

252

Re: NL 20

preflop iso je ok ako ti ekipa iza tebe nece zadavat probleme i ako fish moze pronac fold postflop. s handovima tipa 69s ces najcesce imat drawove koji se oslanjaju na fe, rjede neki showdown value  pa cim pitas jel mozes betat turn di imas monstera (oesd+fd) znaci da si trebao foldat na 3bet

daj neke statse od fisha, al ne znam kaj drugo mozes osim jamat

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

253

Re: NL 20

Meni se shove ne čini baš dobar.. Ne vjerujem da će mu išta foldati. Par neće foldati, a s overkartama ne vjerujem da je check callao cbet.

00

Re: NL 20

kriss napisao:

meni je to fold prf... opce mi se ne svidja taj hand za izoliranje fisha...

S ovim handom sa CO se fisha izolira samo ako puno folda na fcb ili tcb. Ako ne folda dosta, onda nema FE i taj hand nema nikakvu vrijednost za izoliranje.

00

255

Re: NL 20

milac napisao:

preflop iso je ok ako ti ekipa iza tebe nece zadavat probleme i ako fish moze pronac fold postflop. s handovima tipa 69s ces najcesce imat drawove koji se oslanjaju na fe, rjede neki showdown value  pa cim pitas jel mozes betat turn di imas monstera (oesd+fd) znaci da si trebao foldat na 3bet

daj neke statse od fisha, al ne znam kaj drugo mozes osim jamat

riba je igrala 77/11/0.8 na 30-tak handova tako da ostale statse nemam,
izoliro sam ga jer kad su takve pasivne ribe,najcesce mi c/f flop odma...
mene je preflop vise zanimalo jel ok callati taj 3bet od reg-a kad je i fish usao u pot,s ovakvim handom?

00

Re: NL 20

ivan031 napisao:

mene je preflop vise zanimalo jel ok callati taj 3bet od reg-a kad je i fish usao u pot,s ovakvim handom?

Mislim da je to easy fold, teško je računat na neki fold equity s obzirom da imaš dva igrača, a 3bettorov range je dosta jak u ovom spotu. Nećeš puno puta flopat dobro, a i kad pogodiš neki draw ili srednje jak hend opet si u problemima ko u ovoj situaciji...

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00