26

Re: NBA Finals

Pedesetica napisao:

Heat 4-2

+1

00

Re: NBA Finals

Brky napisao:

ne vidim kak bi lakersi mogli ikak se borit za prsten. imo, okc ce rulat zapad ubuduce

sljedece sezone nikako..ali 12/13 kad im vjerovatno dolaze howard i chris paul,sa veteranima gasolom i kobeom imaju itekakve sanse

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: NBA Finals

Lakersi su uvijek contenderi, to tako jednostavno uvijek biva, iako ne mislim da imaju šanse protiv Chi ili Mia koji će realno slj. 3-4 god biti najbolje momčadi easta, a čak i uz Okc/Den u westu i dalje prednost imaju Mavsi Lakersi i Spursi. Okc ima prosjek 24-5 godina, i za dvije tri godine će Westbrook i Durant harati bolesno.

Večeras je biti ili ne biti za Mavse, očekujem OT smile

''Ne plaćam porez, plaćam rake.''
00

Re: NBA Finals

ToldYtoFold napisao:
Brky napisao:

ne vidim kak bi lakersi mogli ikak se borit za prsten. imo, okc ce rulat zapad ubuduce

sljedece sezone nikako..ali 12/13 kad im vjerovatno dolaze howard i chris paul,sa veteranima gasolom i kobeom imaju itekakve sanse

Nedavno sam pročitao glasine kako Lakersi ne žele dati Orlandu pola momčadi za Howarda, radije gamblaju sa Bynumom koji bi im trebao biti sljedeći franchise player, a CP3 mislim da niti ne želi u LA, najveća šansa je da on završi u NYK kad se budu rješavali Billupsa. Ako se to desi biti će nevjerojatna situacija u eastu sa Amareom, Carmelom i Paulom u NYK i Bosh, Wade i Lebron u MIA.

''Ne plaćam porez, plaćam rake.''
00

Re: NBA Finals

ajmo kolega zono sazetak molim.... big_smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

31

Re: NBA Finals

gogogo Dallas  smile

00

Re: NBA Finals

00

Re: NBA Finals

weeeeeeeeeee

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

34

Re: NBA Finals

Pedesetica napisao:

Heat 4-2

Nemože Dirk to solo dobit a collapse kao u G2 se neće ponovit opet. Računam Dallas mora imati jedan dobar game doma, gdje će se ili Terry ili Barrea, možda Peđa uz Dirk-a probudit i dobit game, ali sumnjam da mogu više. Heat će sljedeće godine ako izbjegnu ozljede glavnih roleplayera biti prestrašno jaki.

Samo je jedan MJ, mislim da uopće nema smisla ulaziti u usporedbe još, ali ako je itko na pragu slične karijere onda je to LeBron, u 7 godina u Clevelandu LBJ je postao najdominantniji igrač u NBA trenutno, statistika mu je skoro nepromjenjena u Miamiju i mislim da svakako ima vremena za usporedbe, MJ je digo prvi ring sa 28, LeBronu je tek 26. Iako u sljedeće dvije godine bi vrlo moguće bilo Miami - Lakers finale, vjerojatno Kobe-ove zadnje šanse za 6. ring, to će tek biti prave poslastice.

zbog načina na koji će očito doći do svoje kolekcije prstenja kojom bi mogao otvoriti zlatarnu se nikad neće moći usporediti s jordanom.

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

Re: NBA Finals

cosmo napisao:

zbog načina na koji će očito doći do svoje kolekcije prstenja kojom bi mogao otvoriti zlatarnu se nikad neće moći usporediti s jordanom.

Opet molim da se ova pičkica ne stavlja u istu rečenicu s Jordanom, jednostavno izgleda odvratno i neprirodno.
Što se usporedbe s Jordanom tiče, to je jednostavno smiješno. James nije napravio baš ništa osim par individualnih nagrada u svojoj karijeri. Jedino što je pičkica napravila je show oko toga gdje će nastavit karijeru nakon Clevelanda.

12

36

Re: NBA Finals

meni stvarno nije  jasno cemu tolika  strka oko lebronovog odlaska ?
covjek je  igrao u najgorem klubu, dok nije  on dosao nisu mogli ulovit 20 pobjeda u sezoni i zasto onda  ostat tamo kad nikad nista neces osvojit, najnormalnije  je  da je  covjek ambiciozan i da zeli nesto osvojit a ako to nemoze ostvarit sa dosadasnjim klubom zasto ne  prec u neki bolji

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: NBA Finals

puki86 napisao:

meni stvarno nije  jasno cemu tolika  strka oko lebronovog odlaska ?
covjek je  igrao u najgorem klubu, dok nije  on dosao nisu mogli ulovit 20 pobjeda u sezoni i zasto onda  ostat tamo kad nikad nista neces osvojit, najnormalnije  je  da je  covjek ambiciozan i da zeli nesto osvojit a ako to nemoze ostvarit sa dosadasnjim klubom zasto ne  prec u neki bolji

http://harlemworldblog.wordpress.com/2010/07/08/the-lebron-james-reality-tv-show/

00

38

Re: NBA Finals

ribaaaaaa napisao:
cosmo napisao:

zbog načina na koji će očito doći do svoje kolekcije prstenja kojom bi mogao otvoriti zlatarnu se nikad neće moći usporediti s jordanom.

Opet molim da se ova pičkica ne stavlja u istu rečenicu s Jordanom, jednostavno izgleda odvratno i neprirodno.
Što se usporedbe s Jordanom tiče, to je jednostavno smiješno. James nije napravio baš ništa osim par individualnih nagrada u svojoj karijeri. Jedino što je pičkica napravila je show oko toga gdje će nastavit karijeru nakon Clevelanda.

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

39

Re: NBA Finals

pardon društvo, danas kasnim sa izviješčem...al samo jer me wade nazvao prije pa se malo srami - kaže ajde nemoj danas ništa stavljat na forum smile

10

40

Re: NBA Finals

iako fan miamija...ovako finale možemo samo sanjati...svaka čast!!

00

41

Re: NBA Finals

ribaaaaaa napisao:

Opet molim da se ova pičkica ne stavlja u istu rečenicu s Jordanom, jednostavno izgleda odvratno i neprirodno.
Što se usporedbe s Jordanom tiče, to je jednostavno smiješno. James nije napravio baš ništa osim par individualnih nagrada u svojoj karijeri. Jedino što je pičkica napravila je show oko toga gdje će nastavit karijeru nakon Clevelanda.

zasto se ne mogu uspoređivat?

00

42

Re: NBA Finals

..budimo realni...to vam je isto kao da usporedjujete Federera i Nadala u tenisu...obojica su strasni igraci, ali dok jedan ima savrsenstvo poteza i  igre, drugi udara na snagu dok mu noge i ruke ne otpadnu..slicno je i s Lebronom i Jordanom...Jordan je sve to radio sa stilom, a lebron precesto izgleda kao da nekog siluje....sve na snagu!!

00

43

Re: NBA Finals

stil i finese > fizikala i silovanje

http://cdn2.digitaltrends.com/wp-content/uploads/2010/06/michael_jordan_trophy_rings.jpg

assumption is the mother of all f ups

00

Re: NBA Finals

CW napisao:
ribaaaaaa napisao:

Opet molim da se ova pičkica ne stavlja u istu rečenicu s Jordanom, jednostavno izgleda odvratno i neprirodno.
Što se usporedbe s Jordanom tiče, to je jednostavno smiješno. James nije napravio baš ništa osim par individualnih nagrada u svojoj karijeri. Jedino što je pičkica napravila je show oko toga gdje će nastavit karijeru nakon Clevelanda.

zasto se ne mogu uspoređivat?

AKO ZBOG NICEG DRUGOG ONDA ZBOG TOGA DA NJEGOVA VISOST JORDAN NIJE IMAO PUNE GACE KAD SE VAZNE TEKME RIJESAVAJU

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

45

Re: NBA Finals

gi85 napisao:

..budimo realni...to vam je isto kao da usporedjujete Federera i Nadala u tenisu...obojica su strasni igraci, ali dok jedan ima savrsenstvo poteza i  igre, drugi udara na snagu dok mu noge i ruke ne otpadnu..slicno je i s Lebronom i Jordanom...Jordan je sve to radio sa stilom, a lebron precesto izgleda kao da nekog siluje....sve na snagu!!

a tko je jordan i tko lebron u tvojoj priči?  hmm

00

46

Re: NBA Finals

Poetry in Motion

http://www.nba.com/video/channels/playo … hantom.nba

00

47

Re: NBA Finals

1. zato što jordan igrače oko sebe čini boljima i od njih izvlači maksimum za koji nisu ni sanjali da ga imaju, a lebron je odlučio biti druga violina wadeu koji je u ovom finalu maestralan.
2. zato što je jordan najveći i najbolji leader, a lebron follower
3. http://www.youtube.com/watch?v=j71HTYEuos8 zbog ovoga  big_smile

i zato će lebron za jordana biti isto ono što je wilt za russella

If there weren't luck involved, I would win every time.
10

Re: NBA Finals

Nisam pratio jucer utkamicu ali drago mi je sta je Dallas dobio.
Zelim da oni osvoje ove godine a miami slobodno moze sljedece.

00

49

Re: NBA Finals

jasno sam napisao...Jordan je Federer, a Lebron Nadal... smile

00

50

Re: NBA Finals

gi85 napisao:

jasno sam napisao...Jordan je Federer, a Lebron Nadal... smile

ma znam kolega, bilo je to više retoričko pitanje...u smislu nema šanse smile
federer je prošo svoje..ni približno to ne važi - nadal je mama i tata, jordan in lebron za rogera...ne moš reč da samo udara na snagu, možda prije, al sad je precizniji i bolji u skor svim segmentima igre od rogera (mirovina) tongue

00