26

Re: GAY PRIDE U SPLITU

karik napisao:

Ma nikada mi ne bi palo na pamet doći na taj skup i napadati ih. Ja kada ih vidim osjećam samo žaljenje.
A opet s druge strane, kako se boriti protiv tih sranja koja dolaze sa zapada???
Kome se sutra gledaju dva muškarca da guraju dječija kolica?

Zasto bi ih zalio ak su oni sretni?
I ni meni se ne gleda kako guraju kolica, isto tako kao sto se ni njima vjerojatno ne gleda kako "mi" guramo kolica, a samo zato sto smo "mi" u vecini ne znaci da imamo veca prava..

00

27

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Tilt napisao:
karik napisao:

Ma nikada mi ne bi palo na pamet doći na taj skup i napadati ih. Ja kada ih vidim osjećam samo žaljenje.
A opet s druge strane, kako se boriti protiv tih sranja koja dolaze sa zapada???
Kome se sutra gledaju dva muškarca da guraju dječija kolica?

Zasto bi ih zalio ak su oni sretni?
I ni meni se ne gleda kako guraju kolica, isto tako kao sto se ni njima vjerojatno ne gleda kako "mi" guramo kolica, a samo zato sto smo "mi" u vecini ne znaci da imamo veca prava..

Pa rekoh da smatram da je to poremećaj i da ti ljudi nisu imali sreće biti onakvi kako je priroda zamislila. Iz toga razloga ih žalim. I šizofreničari, masovne ubojice...imaju stvari koje ih usrećuju. Možda da i oni pokrenu povorke po gradovima?

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

od svih mogucih povorki ove godine( sindikati, nezaposleni,penzioneri,branitelji....) vas jebe hrpica pedera i lezbi!!!???
imaju drukciju sexualnu orijentaciju i 2 puta godisnje se prosecu po gradu i vama rastu ocnjaci...
ja bi se dobro zapitao ko je tu lud a ko normalan!

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
10

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Nesto sto nije prirodno nemoze bit normalno, pa se ti pitaj ko je normalan a ko ne...

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

poznajem jednog "deklariranog" homoseksualca, najiritantnija i najbahatija osoba koju sam ikad upoznao, tako bi mu vrat zavrnuo al onda bi rekli e vidi onog kako mrzi pedere

nisam homofob, u siroj obitelji imam isto jednog koji se nije javno "izjasnio" ali svi znamo sto je i da se voli macevat, stvarno odlicna osoba i nemam nista protiv njega

ali ove parade mi idu jebeno na kurac, mrs u picku materinu zakrcite ulice nekom drugome, ja zbog njih zakasnio na kolokvij prosle godine za koji sam cak i ucio, zvaljakajte se doma ili u parku nekom a ne na ulici i u prometu, nesto preodvratno i jako iritantno za one koji nisu gay i imaju zivot

21

31

Re: GAY PRIDE U SPLITU

bog te jebo, k'o papiga, nije prirodno, nije prirodno, nije prirodno... lalala... onda su recimo homosexualne zivotinje plisane? nisu prirodne? samim tim nisu ni normalne tj. bolesne su?

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_an … l_behavior


http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/c-/ag/bc/ai/nxs-UP59.jpg

Zadnji popravljao 4ladX (12-06-2011 14:12:47)

11

32

Re: GAY PRIDE U SPLITU

4ladX napisao:

bog te jebo, k'o papiga, nije prirodno, nije prirodno, nije prirodno... lalala... onda su recimo homosexualne zivotinje plisane? nisu prirodne? samim tim nisu ni normalne tj. bolesne su?

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_an … l_behavior

A ne znam...meni ga se ne prima u debelo crijevo. Probaj pa nam javi smile

10

33

Re: GAY PRIDE U SPLITU

eto klasican primjer hr mentaliteta tj. nacionalne primitivnosti. zaglavljenost u srednjem vijeku naravno.
s druge strane svi su silno moderni kad treba drkat po ovim like/dislike buttonima jer svi sve "lajkaju" pa vam evo prigodna.


http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/c-/ag/bc/ai/nxs-UP118.jpg

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

zar će vama stvarno oči izgorit ako vidite 2 tipa kako se drže za ruku, razmislite malo, prvi put će vam bit neobično, dok ćeš već drugi put razmišljat o every day sranjima i bolit će te k.....
meni se povraća kad vidim neuku retardiranu seljačinu sa 4 zuba, al mu neću uskraćivat slobodu radi toga, ko ga jebe...

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Jel bi ti bilo drago da ti sin zeta dovede kući?

21

Re: GAY PRIDE U SPLITU

karik napisao:
4ladX napisao:

bog te jebo, k'o papiga, nije prirodno, nije prirodno, nije prirodno... lalala... onda su recimo homosexualne zivotinje plisane? nisu prirodne? samim tim nisu ni normalne tj. bolesne su?

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_an … l_behavior

A ne znam...meni ga se ne prima u debelo crijevo. Probaj pa nam javi smile


ko kaže da ga moraš primit u debelo crijevo, toe to, vi svi imate neke izmišljene/glupe strahove i argumente.
toe po meni sve strah, ljudi se boje pedera, pičkice su to sve. big_smile

00

37

Re: GAY PRIDE U SPLITU

evo gospodo draga tko je pametan razumjet ce...


Na svoju sliku stvori BOG covjeka, na sliku Bozju On ga stvori, musko i zensko, stvori ih. I blagoslovi ih BOG I rece im: - Plodite se i mnozite i napunite zemlju i sebi ju podlozite!* (Knjiga Postanka 1:27,28)

Ne lezi s muskarcem kao sa zenom. To bi bila grozota! (Levitski zakonik 18:22)

Ako bi muskarac legao s muskarcem kao sto lijeze sa zenom, obojica bi pocinila odvratno djelo. Neka se smaknu i krv njihova neka bude na njima. (Levitski zakonik 20:13)

S neba se zaista ocituje gnjev Bozji na svaku bezboznost i nepravednost ljudi.....Jer njima je ocito ono sto se moze doznati o Bogu; Bog im je to zapravo objavio.....Tako nemaju isprike. Jer iako su upoznali Boga nisu mu iskazali ni slavu ni zahvalnost kao Bogu......Umisljajuci da su mudri postali su ludi......Zato ih je Bog preko pohota njihovih srdaca predao predao necistoci, tako da sami obescascuju svoja tjelesa;...... Zbog toga ih je Bog predao sramotnim strastima; zene njihove zamijenise naravno opcenje protunaravnim; jednako muskarci, ostavivsi prirodno opcenje s zenom, usplamtjese pohotom jedan za drugim, vrseci - muskarci s muskarcima - sramotne stvari i na sebi primajuci pravednu placu(kaznu) za svoje zablude. (Rimnjanima Poslanica 1.18-28)

01

Re: GAY PRIDE U SPLITU

cropoker500 napisao:

Jel bi ti bilo drago da ti sin zeta dovede kući?

nebi mi bilo drago, radi našeg društva, ne želim da mi sin prolazi kroz sranja u životu radi toga šta je peder, kad bi društvo bilo ok, apsolutno mi nebi nimalo smetalo....bilo bi mi neobično u početku, al mislim da bi se naviknuo s vremenom...

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

kanper napisao:

evo gospodo draga tko je pametan razumjet ce...


Na svoju sliku stvori BOG covjeka, na sliku Bozju On ga stvori, musko i zensko, stvori ih. I blagoslovi ih BOG I rece im: - Plodite se i mnozite i napunite zemlju i sebi ju podlozite!* (Knjiga Postanka 1:27,28)

Ne lezi s muskarcem kao sa zenom. To bi bila grozota! (Levitski zakonik 18:22)

Ako bi muskarac legao s muskarcem kao sto lijeze sa zenom, obojica bi pocinila odvratno djelo. Neka se smaknu i krv njihova neka bude na njima. (Levitski zakonik 20:13)

S neba se zaista ocituje gnjev Bozji na svaku bezboznost i nepravednost ljudi.....Jer njima je ocito ono sto se moze doznati o Bogu; Bog im je to zapravo objavio.....Tako nemaju isprike. Jer iako su upoznali Boga nisu mu iskazali ni slavu ni zahvalnost kao Bogu......Umisljajuci da su mudri postali su ludi......Zato ih je Bog preko pohota njihovih srdaca predao predao necistoci, tako da sami obescascuju svoja tjelesa;...... Zbog toga ih je Bog predao sramotnim strastima; zene njihove zamijenise naravno opcenje protunaravnim; jednako muskarci, ostavivsi prirodno opcenje s zenom, usplamtjese pohotom jedan za drugim, vrseci - muskarci s muskarcima - sramotne stvari i na sebi primajuci pravednu placu(kaznu) za svoje zablude. (Rimnjanima Poslanica 1.18-28)


ja ne vjerujem u katoličkog boga, muslimanskog boga, plemenske bogove, indijske krave, poljske dabrove.....meni su to sve priče za malu dicu, ako ti vjeruješ meni je to ok i super ako te ispunjava......meni jednostavno crkva i vjera ima toliko rupa i budalaština.....nemoj se uvridit, toe moje pravo, pozz...

00

40

Re: GAY PRIDE U SPLITU

sick sad si me stilto toliko da ne znam ocu moc igrat normalno. Sta znaci bog je reko da pedere treba smaknut i sad bi ih ti trebo pobit sve? jebote bog onda
Bog je reko da je zabranjeno i jebat dok ne dodjes u brak, pa ak si normalan jebes.

10

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Tilt napisao:

sick sad si me stilto toliko da ne znam ocu moc igrat normalno. Sta znaci bog je reko da pedere treba smaknut i sad bi ih ti trebo pobit sve? jebote bog onda
Bog je reko da je zabranjeno i jebat dok ne dodjes u brak, pa ak si normalan jebes.

+1
big_smile, eno na, platit će broll sad....

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

bog ovo bog ono. Jebote isti. Bog je stvorio zivotinje jednako kao ljude, pa je u zivotinja pun kurac homoseksualnosti. To je neprirodno ?

Onda kad pocmete gay ok, ali parada ne, pa paradiraju da bi dobili prava, koja nemaju, a ne kako je zemo reka, da imaju pravo na brakove i dicu. Nemaju zato i idu prosvjedi, ali naravno da prosvjeduju da bi se i odgojilo narod, odnosno ove zatupjele srbomrzce, sa križem od pola kila oko vrata.

Ideal hrvata je da obozava pecenu janjetinu, boga i isusa (kojeg svakom prilikom psuje), mrzi srbe, mrzi pedere, šalje u kurac svakog ko pokusa suvislu raspravu. Snabjeva se kad cuje da neki muški čita knjige. (peder obv.)

Na kraju krajeva,  u svakoj poker knjizi ce pisat, weak means strong, strong means weak. Tako da ako se svim silama bunite ....

poanta, jebeš ovu priprčinu od drzave

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

e to, ili one mudre crkvene spike, kad se zapitaš zašto je moralo umrit tisuće i tisuće dice u japanu, pa ti mudri svećenici kažu "čudni su putevi božji"......dođe mi da uzmen gan i kažen čudni su putevi mog metka u tvoju facu majmune mudri.... :S

00

44

Re: GAY PRIDE U SPLITU

ja nisam clan nikakve vjerske zajednice, sekte niti bilo kakvog religijskog pokreta, samo citam Bibiliju i vjerujem Boga koji je gospodar mog i vaseg zivota.

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

N( .)(. )B napisao:

ja ne vjerujem u katoličkog boga, muslimanskog boga, plemenske bogove, indijske krave, poljske dabrove.....meni su to sve priče za malu dicu, ako ti vjeruješ meni je to ok i super ako te ispunjava......meni jednostavno crkva i vjera ima toliko rupa i budalaština.....nemoj se uvridit, toe moje pravo, pozz...

nice hand sir


N( .)(. )B napisao:
cropoker500 napisao:

Jel bi ti bilo drago da ti sin zeta dovede kući?

nebi mi bilo drago, radi našeg društva, ne želim da mi sin prolazi kroz sranja u životu radi toga šta je peder, kad bi društvo bilo ok, apsolutno mi nebi nimalo smetalo....bilo bi mi neobično u početku, al mislim da bi se naviknuo s vremenom...

+1.

Stim da cu naglasit, ako bi moj sin dovea zeta kuci, nebi mi smetalo nimalo, i ima bi svu mogucu podrsku. A potajno bi mi bilo drago kad bi to trebalo objavit blizoj i daljoj rodbini, jer obozavan kad vidin ljude zbucane i zbunjene ko pauke u malo dima.
Udri brigu na veselje. Nema nista sladje od ruganja uskogrudnim zombijima

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

I onda neko kaže da nema kvalitetne rasprave na forumu. !!!!!!!!!!!!!!!    roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

47

Re: GAY PRIDE U SPLITU

http://www.index.hr/vijesti/clanak/znan … 56231.aspx

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

ftw

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatsk … fault.aspx

ovo mi je super članak, od prije par dana, zadnji paragraf so true.

"  Njihov problem s gay-paradom je što subotnja promenada prkosi većinskom ideološkom modelu u kojem se „zna“ da na školi mora biti Hajdukov mural i da su naši generali heroji, „zna“ se da Dalmatinka tri ljubavi svoje ima i da je djeci mjesto na gornjem katu očeve kuće, da se poslije pričesti peku mladi sisavci, de nevista mora slušat punca i da treba mrziti Srbe.  "

Zadnji popravljao chillin (12-06-2011 15:18:40)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

epski!

10