51

Re: GAY PRIDE U SPLITU

hendrixjimmi napisao:

epski!

+1 big_smile

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Koja smo mi jadna nacija tamo 100m dalje im sidi seljačina Kerum sa droljetinom koja im usrid splita pljačka, zida i krade a pederčina Sanader  skupa sa KRADEZOM nabio cilu naciju na kitu i niko ništa hhahaa  big_smile  big_smile  Idemo dalje... lmao

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Snabjeva se kad cuje da neki muški čita knjige. (peder obv.)

Pedercino

Zadnji popravljao croman19 (12-06-2011 15:41:42)

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Dirk_Diger napisao:

Koja smo mi jadna nacija tamo 100m dalje im sidi seljačina Kerum sa droljetinom koja im usrid splita pljačka, zida i krade a pederčina Sanader  skupa sa KRADEZOM nabio cilu naciju na kitu i niko ništa hhahaa  big_smile  big_smile  Idemo dalje... lmao


da zamisli, jučer je 10 000 ljudi došlo prosvjedovat protiv gejeva i tuć ih, a kad je bija prosvjed protiv vlade koja nas guzi već godinama došlo je 200 ljudi......tuga od grada i države, tuga.....moran osvojit main event da oden u 3pm....:D

10

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Ja ne kuzim tu glavu.Sta on u 13.50 se sastane sa prijateljima i odluci ajmo tamo na paradu,jebat cemo im mater,derat cemo se ubij pedera i bacat flase na njih.Otkud snaga,volja,mozak za to.Kako nemas nista pametnije radit.

Zasto te upoce to zanima,sta tebi znaci to ako ovaj jebe ovog u dupe.Neka ga jebe,ne zanima me,nije vazno.
Tebe pali Zanamari Lalic,njega pali Cristiano Ronaldo.Sretan ti,sretan on.Koga boli kita.

41

Re: GAY PRIDE U SPLITU

croman19 napisao:

Ja ne kuzim tu glavu.Sta on u 13.50 se sastane sa prijateljima i odluci ajmo tamo na paradu,jebat cemo im mater,derat cemo se ubij pedera i bacat flase na njih.Otkud snaga,volja,mozak za to.Kako nemas nista pametnije radit.

Zasto te upoce to zanima,sta tebi znaci to ako ovaj jebe ovog u dupe.Neka ga jebe,ne zanima me,nije vazno.
Tebe pali Zanamari Lalic,njega pali Cristiano Ronaldo.Sretan ti,sretan on.Koga boli kita.

e da, baš to, kako im se da....ma isprani mozgovi, niškoristi, jebivjetri frustrirani, misle da ako se deru ubij pedera da će ispast muškarčine, kompleksi...

11

57

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Vidim da i na forumu ima homića i ok. Neka ih. Nećemo ih proganjati,vrijeđati,ugnjetavati...
Za koja se zapravo oni prava bore? Treba li im dati brak,djecu...?
Zar je moguće da je i prdac sa zapada miriše, a naš uvijek smrdi? U nas je sve nevaljalo,naopako...?

Mnogi forumaši pod maskom patološke mržnje prema crkvi bi najradije ga i sami primili u prdu, jer su toliko zasljepljeni mržnjom o kojoj ovdje drže predavanja. Ja u crkvu ne idem od 90 tih. Aktivno sam išao kada je trebalo imati nešto u gaćama da se ide u nju. Slažem se da je crkva prepuna rupa i propusta. A da li je moguće da je samo katolička crkva takva??
Da li je itko od vas razmislio zašto se samo katolička crkva razapinje na križ?
Šta popovi,hođe i ostali su bez greške?
Dok se bivši katolici sve više natežu u debelo crijevo,heteroseksualcima je obitelj predmet sprda,žene ne žele djecu... pripadnici drugih vjerskih zajednica rade "posao". Pitat ću vas za 20 godina kako će izgledati Europa i Hr. Živi bili pa vidjeli.
A onda vas nitko neće pitati hoćete li/nećete li.

13

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Dobra se rasprava razvila ovdje i mislio sam nesto komentirat al sam vidio da je N(.)(.)B napisao par sjajnih postova i vise-manje nam se i razmisljanja podudaraju sta se tice Boga,pedera,maltretiranja istih i sl. tak da je neki moj subjektivan komentar suvisan..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

karik napisao:

Vidim da i na forumu ima homića i ok. Neka ih. Nećemo ih proganjati,vrijeđati,ugnjetavati...
Za koja se zapravo oni prava bore? Treba li im dati brak,djecu...?
Zar je moguće da je i prdac sa zapada miriše, a naš uvijek smrdi? U nas je sve nevaljalo,naopako...?

Mnogi forumaši pod maskom patološke mržnje prema crkvi bi najradije ga i sami primili u prdu, jer su toliko zasljepljeni mržnjom o kojoj ovdje drže predavanja. Ja u crkvu ne idem od 90 tih. Aktivno sam išao kada je trebalo imati nešto u gaćama da se ide u nju. Slažem se da je crkva prepuna rupa i propusta. A da li je moguće da je samo katolička crkva takva??
Da li je itko od vas razmislio zašto se samo katolička crkva razapinje na križ?
Šta popovi,hođe i ostali su bez greške?
Dok se bivši katolici sve više natežu u debelo crijevo,heteroseksualcima je obitelj predmet sprda,žene ne žele djecu... pripadnici drugih vjerskih zajednica rade "posao". Pitat ću vas za 20 godina kako će izgledati Europa i Hr. Živi bili pa vidjeli.
A onda vas nitko neće pitati hoćete li/nećete li.

Nemoj se sramotit

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Velika se buka digla oko cijene osiguranja dolaska Pape u Hrvatsku. Koliko kosta mobilizacija cijelog MUPa za ovakvu prigodu? Nikad u zivotu nisan vidia toliko policije na jednom mistu. Papa dolazi jednom u 20 godina, gay parada je svake godine, ove godine i 2 puta. Kad se zbroji u 20 godina koliko to kosta? Ali da ne skrenemo s teme...

Uvik ce se nac neko kome smeta sve sta se ne slaze s njegovim vjerovanjima i idealima, jednima smetaju hrvati, jednima srbi, svima slovenci. jednima smetaju pederi, jednima smetaju ovi kojima smetaju pederi itd...

vise pedera = vise zena za nas koji nismo pederi

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

karik napisao:

Vidim da i na forumu ima homića i ok. Neka ih. Nećemo ih proganjati,vrijeđati,ugnjetavati...
Za koja se zapravo oni prava bore? Treba li im dati brak,djecu...?
Zar je moguće da je i prdac sa zapada miriše, a naš uvijek smrdi? U nas je sve nevaljalo,naopako...?

Mnogi forumaši pod maskom patološke mržnje prema crkvi bi najradije ga i sami primili u prdu, jer su toliko zasljepljeni mržnjom o kojoj ovdje drže predavanja. Ja u crkvu ne idem od 90 tih. Aktivno sam išao kada je trebalo imati nešto u gaćama da se ide u nju. Slažem se da je crkva prepuna rupa i propusta. A da li je moguće da je samo katolička crkva takva??
Da li je itko od vas razmislio zašto se samo katolička crkva razapinje na križ?
Šta popovi,hođe i ostali su bez greške?
Dok se bivši katolici sve više natežu u debelo crijevo,heteroseksualcima je obitelj predmet sprda,žene ne žele djecu... pripadnici drugih vjerskih zajednica rade "posao". Pitat ću vas za 20 godina kako će izgledati Europa i Hr. Živi bili pa vidjeli.
A onda vas nitko neće pitati hoćete li/nećete li.

nisam peder, ne mrzim crkvu ni nikoga, ne volim ništa ekstremno (ekstremne muslimane/kršćane....), jebo zapad, ne volim se ponašat ni radit ono što mi drugi kažu ako smatram da je to glupo i primitivno, volim koristit svoj mozak koliko god mogu.....

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

zamorano11 napisao:

vise pedera = vise zena za nas koji nismo pederi

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/c-/ag/bc/ba/Pure_Gold.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
10

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Dr.Greenthumb napisao:
zamorano11 napisao:

vise pedera = vise zena za nas koji nismo pederi

http://cache.sharenxs.com/images/wz/cabb/c-/ag/bc/ba/Pure_Gold.jpg

+ziljun big_smile

00

64

Re: GAY PRIDE U SPLITU

zamorano11 napisao:

Velika se buka digla oko cijene osiguranja dolaska Pape u Hrvatsku. Koliko kosta mobilizacija cijelog MUPa za ovakvu prigodu? Nikad u zivotu nisan vidia toliko policije na jednom mistu. Papa dolazi jednom u 20 godina, gay parada je svake godine, ove godine i 2 puta. Kad se zbroji u 20 godina koliko to kosta? Ali da ne skrenemo s teme...

Papa je bio u rvackoj 94., 98., 03., i eto prije par dana

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

EH ŠTO SAM PARAAAA  KONOBARU DAOOOOOOOOOOO, EEEJ POLA GRADA SADA BIH IMAOOO

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

66

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Žalosno je da su se u oba slučaja/okupljanja,okupilo više ljudi nego na nekih sindikalnim prosvjedima i sl. Ali to je neka druga teme.

00

67

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Party na forumu? neprocjenjivo...

http://img803.imageshack.us/img803/901/popcorn.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

hendrixjimmi napisao:

epski!

Stvarno izgleda smiješno sve dok ne vidim Spajića u krupnom planu i sjetim se njegovih "nepodopština" s početka rata.
Naime, Spajić je sudjelovao u organizaciji pljačke i ubojstava srpskih civila na području grada Zagreba.
Kad se toga sjetim, vrlo brzo mi nestane osmijeh s lica.

Ova dva klauna izgledaju smiješno dok se ovako zajebavaju u studiju, a zapravo se ovako samo izruguju ne pederima, srbima, ciganima i svima ostalima koje jedan pravi Hrvat, čovik i katolik mora mrziti, nego svim građanima ove države.

Jedan je "jamio", a drugi sudjelovao u najodvratnijim zločinima koji su s hrvatske strane napravljeni u ratu.
Šačica ljudi je, dok su mnogi ginuli na ratištu za samostalnu Hrvatsku, skupljala srpske civile, upadala im u stanove, pljačkala ih i na kraju ubijala.
Nisu prezali ni pred čim pa su tako ubili i jednu pripadnicu hrvatske policije, koja je spletom okolnosti svjedočila nekima od ovih zločina na zagrebačkom velesajmu.
Tek nedavno, punih 20 godina nakon što su ti stravični zločini počinjeni, Tomislav Merčep je po zapovjednoj odgovornosti optužen za ubojstvo više od 40 civila srpske nacionalnosti s područja Zagreba i Pakraca.
Ono što ove zločine čini posebno okrutnim je to što su počinjeni daleko od ratnog meteža, a glavni motiv je bila pljačka.

Kad su Stjepana Spajića pitali o ovome, rekao je kako su svi koji su tamo stradali zaslužili umrijeti.

Kad vidim ova dva klauna, na prvi pogled stvarno izgledaju smiješno, ali samo dok se ne prisjetim kakva se čudovišta skrivaju iza tih klaunskih maski.

00

69

Re: GAY PRIDE U SPLITU

fale vam još ustaše i partizani da tema dobije kompletan smisao i potpuno iskristalizira psihološke profile pojedinih članova foruma

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

evo jedan od pedera, prebite ga:

http://images.mylot.com/userImages/images/postphotos/1612342.jpg

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
20

Re: GAY PRIDE U SPLITU

kiklop napisao:

fale vam još ustaše i partizani da tema dobije kompletan smisao i potpuno iskristalizira psihološke profile pojedinih članova foruma

ne zaboravi Hajduk i Dinamo. EJ!

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

zamorano11 napisao:
kiklop napisao:

fale vam još ustaše i partizani da tema dobije kompletan smisao i potpuno iskristalizira psihološke profile pojedinih članova foruma

ne zaboravi Hajduk i Dinamo. EJ!

+1, za hajduuuuuuuukaaaaaaa bacan se sa zgradeeeeeee. big_smile

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

dokazano je znanstveno da zombie seljačine imaju fizioloski drugaciju strukturu mozga od normalnih ljudi. Odnosno onih koji vide siru sliku.
Tako da otkad sam to dozna ne osudjujem i nemogu krivit tipove poput spajica i rojsa. Jednostavno su se i oni rodili bolesni bas poput pedera o kojima pricaju, jedina razlika je sta peder ima visak zenskih hormona a kurac medju nogama i to je ta "mana", a zombie seljaci koji su jedan drugom kopija, imaju manu sto im je mozak drugaciji fizički od zdrave jedinke koja nije u stroju seljačkog klana koji ko papige izvikuju stalno iste parole.
Znaci ni jedni ni drugi nisu krivi, al opet mi smetaju rojsi i spajiči jer oni rade zlo spram drugih, dok pederi ne smetaju nikome.

Zadnji popravljao chillin (12-06-2011 17:43:46)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

74

Re: GAY PRIDE U SPLITU

vidija bi ja da igraš u pota doli i za stolom se dva geja ljubakaju e malo nebi uzea oni čip od 1 kn (jebiga kad si uvik short) i zviznija ih u glavu  smile

When you got nothing, you got nothing to lose
00

75

Re: GAY PRIDE U SPLITU

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/6500/76962/thumb/p16229kg7uujdpd879s159l1fr71.jpg

PS. samo da pohvalim cromana jer je on po kriteriju "muški čita knjige" najveći hetero muškarčina na forumu  tongue

assumption is the mother of all f ups

00