126

Re: GAY PRIDE U SPLITU

chillin napisao:

To je u Splitu sasvim normalna pojava, stvarno me ne sokira vidit da se toliko low life debila skupilo

fyp

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ce/ag/be/ah/nxs-UP66.jpg

00

127

Re: GAY PRIDE U SPLITU

e kad bi tak o svakoj temi o pokeru bilo postova gdje bi bilo kraja  roll  , ovu temu treba lockat smile

00

128

Re: GAY PRIDE U SPLITU

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bran … 56624.aspx

amen

00

129

Re: GAY PRIDE U SPLITU

http://www.index.hr/thumbnail.ashx?path=images2/zavjet-branitelji-screenshot625.jpg
hahahahahahahaha kakav grb, hahahahah, tragikomedija u najboljem izdanju omfg  lol  lol



edit:

Krozer   Objavljeno prije 5 minuta
Evo ja sam RVI i branitelj i 91-e, '92-e i 95-e, ali zaboli me za poziv ovih tkzv. branitelja Kerumovih i HDZ-ovih!........................... Isto me zaboli i za homoseksualce, neka hodaju kuda hoće, dok mene i moju obitelj i ustavni poredak ove države ne ugrožavaju, nemam ništa protiv tih ljudi!..................... Jedino mogu primijetiti da ovi tkzv branitelji nisu tako protestirali što je potrošeno 50 mil kn našeg novca za 2 dana Papina turizma po ZG, u koja nije rekao ništa novo što već nije rekao i prošli Papa, a tolike love nestade u samo 2 dana?!!!!!.............................To naravno tkzv branitelje ne muči, jer državna blagajna će za njih uvijek biti otvorena, mislim na ove što se oglašavaju uvijek kad to HDZ-u i lokalnim moćnicima zatreba!

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/ce/ag/be/aj/nxs-UP132.jpg

Zadnji popravljao 4ladX (14-06-2011 16:05:12)

00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

zamorano11 napisao:

Za razliku od "tolerantnog Zagreba" u kojem se maltretiraju i mlate ljudi samo zato sta imaju dalmatinski naglasak.

Jednom si me podsjetio na jednu pametnu,pa cu ja sad tebe..Ne generalizirat..Retardiranih,iskompleksiranih i isfrustriranih pojedinaca koji tuku nekog zbog naglaska,odjece i sl. uvijek ima i uvijek ce bit,i to svugdje,ali to su iznimke..

Uglavnom,samo sam htio rec da ne vjerujem da se jos prica o pederima..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Dr.Greenthumb napisao:
zamorano11 napisao:

Za razliku od "tolerantnog Zagreba" u kojem se maltretiraju i mlate ljudi samo zato sta imaju dalmatinski naglasak.

Jednom si me podsjetio na jednu pametnu,pa cu ja sad tebe..Ne generalizirat..Retardiranih,iskompleksiranih i isfrustriranih pojedinaca koji tuku nekog zbog naglaska,odjece i sl. uvijek ima i uvijek ce bit,i to svugdje,ali to su iznimke..

Uglavnom,samo sam htio rec da ne vjerujem da se jos prica o pederima..

Ne generaliziram. To je bila samo rekacija na bishievu "jer bi da vide 2 homoseksalca/ke fetivni splitjani krenuli tući ljude."

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

132

Re: GAY PRIDE U SPLITU

kaze se fetivi ne fetivni.   

@ udruga zavjet :  Biblija ftw  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

chillin napisao:

kaze se fetivi ne fetivni.   

@ udruga zavjet :  Biblija ftw  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+1

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

134

Re: GAY PRIDE U SPLITU

chillin napisao:

@ udruga zavjet :  Biblija ftw  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proglas mi se sviđa. Iskreno nisam ni gledao kako se zovu i koji im je grb.

00

135

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Ako itko od Vas ima gay frenda ili frendicu a da je usput psihički normalna osoba, reći će Vam na takve povorke uglavnom idu ekstremi. Oni "normalni" ostaju kod kuće jer znaju da se ne isplati boriti se sa vjetrenjačama.

00

136

Re: GAY PRIDE U SPLITU

svi bi trebali pogledat   tongue  wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

i taaako....

http://www.dalmacijanews.com/Portals/0/images/2012/06/IMG_0488.JPG

Zadnji popravljao zamorano11 (09-06-2012 10:16:04)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

138

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Kada su bili prosvjedi protiv lopovske vlade koja 20 godina uništava budućnost naše domovine u Splitu je bila šačica ljudi a kad treba napeglati njušku bezopasnim šarenim tetkicama kandidata je na hiljade.Jebeni prioriteti buraz.Uz naravno standardno imbecilne argumente da će mi dite postat peder ako ih vidi.Pederi bar imaju muda boriti se za svoja prava pritom riskirajući i život a ovi šutke dopuštaju da ih vlast godinama jebe u bulju i nemaju muda boriti se za ono što im je stvarno bitno.Tko je tu zapravo peder?P.S.Ne treba se ograničavati,žensko,muško,shemale,ovce,koze...sve je to za ljude lol  lol  lol http://img232.imageshack.us/img232/651/mariolad.jpg

50

139

Re: GAY PRIDE U SPLITU

marac9 napisao:

bezopasnim šarenim tetkicama kandidata je na hiljade.Jebeni prioriteti buraz.Uz naravno standardno imbecilne argumente da će mi dite postat peder ako ih vidi.Pederi bar imaju muda boriti se za svoja prava pritom riskirajući i život a ovi šutke dopuštaju da ih vlast godinama jebe u bulju

tak je...

evo kaj je rudanica rekla:

Mislite li da je hrvatsko društvo spremno na prideove u svim dijelovima države?

Mislim da su građani Hrvatske kao društvo spremni na guženja širokoga spektra u svim dijelovima Hrvatske. Dvadeset godina stavljaju svoje guzice na gotovo svojim besramnim gospodarima koji nas jebu sve većim porezima, ukidanjem ljudskih i radnih prava, oduzimanjem prava na školovanje i liječenje. Nikad u dvadeset godina nisu izašli na ulice, bacali kamenje na one koje treba, zapalili svoje gradove koji su se u međuvremenu pretvorili u selendretine. Te nagužene kukavice već dvadeset godina jezivo boli guzica zato ne mogu shvatiti da silovanje i vođenje ljubavi nije ista stvar.

smile

21

140

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Argumenti protivnika su toliko debilni da njima zapravo vrijeđaju svoju vlastitu inteligenciju.Znanstvenici kažu da biti gay nije bolest,čak i da je sigurno nije zarazna prema tome ono da ne želim da ih djeca gledaju u javnosti jer će se pomodna kakva jesu pretvoriti u takve drži vodu kao i ona o Zemlji kao ravnoj ploči.Ja danas neću gledati Cristiana Ronalda jer se bojim da ću početi brijati prsa i noge i zabijati slobodnjake sa 30 metara.Činjenica je da pederluk postoji oduvijek,od Sokrata,Platona ili koga već prema tome nije to nikakva izmišljotina modernih vremena,gay promotora itd,prije je to bio tabu ali vremena se mijenjaju,ljudska svijest se mijenja i došlo je do toga da danas mogu izići na ulice i tražiti svoja prava,kao nekada radnici,žene,crnci...tako da i ona "šta to mene briga,neka prosvjeduju u svoja četiri zida jer ih ja ne želim gledati isto ne pije vode".Kao da kažemo šta nas briga što mljekari  dobivaju nisku otkupnu cijenu,neka prosvjeduju u svoja četiri zida a ne da ne možemo do Osijeka radi njihovih traktorskih blokada ili šta nas briga što radnici Salonita nisu dobili plaću 17 mjeseci i umiru od azbestoze,neka prosvjeduju doma jer ih mi ne želimo gledati.Meni ne paše gledati plakate kojekakvih Stoja,Bobana Rajovića i Fazlija po Zagrebu ali nemam pravo zbog toga bacati molotovljeve koktele po Ludnicama i Fontanama,ne može uvijek sve biti po mome niti sam ja taj koji određuje u kojem smjeru će društo ići.Zato treba podržati sve one koji se bore za svoja prava a ne ugrožavaju tuđa.Da otprilike citiram nepoznatoga autora "Prvo su došli po kršćane ali mene nije bilo briga jer nisam kršćanin,zatim su došli po Židove,Cigane i crnce ali me nije bilo briga jer nisam jedan od njih,onda su došli po komuniste i pedere,nisam se mješao jer nisam ni jedno ni drugo.Na kraju su došli po mene ali više nije ostao nitko da stane iza mene."

00

141

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Ako nastavimo sa ovakvim jebenim liberalizmom uskoro ce biti normalno guziti ovce i paradirati
skupa s njima rivom. Koliko novca je potroseno da bi ti pederi paradirali. Umjesto da se novci trose
na parade siromasnih i gladnih mi ih trosimo na seksualno ugrozene skupine. Ove godine sam pogledao
par serija i u svakoj jebenoj seriji se pojavljuju pederi, dokle vise. Jebo vas krvavi liberalizam!

11

142

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Pederi vec godinama paradiraju u saboru i guze narod.. a problem su gayevi koji 1 godisnje prosetaju rivom? pa tko je tu lud?

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

sve je rečeno


http://tinyurl.com/cjcqo6b

Zadnji popravljao zamorano11 (10-06-2012 11:24:59)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: GAY PRIDE U SPLITU

zamorano11 napisao:

sve je rečeno


http://tinyurl.com/cjcqo6b

jep - makar već se znalo da je index senzacionalistički medij koji piše gluposti (pogledaj tekst o 'prva žrtva eura' gdje se tek iz teksta skuži da to nema veze s eurom već, eto, ako nagovijestimo senzaciju bit će ljudima zanimljivo) --> po meni je ovakav ishod odličan - ljudi kojima smeta ostanu kod kuće, ovi prođu gradom, naprave nekoliko govora na cilju i gotovo - svi sretni i zadovoljni... još da se oko toga ne diže nepotrebna medijska halabuka kakvu može dić samo ovaj biser od Keruma, pa di bi nam bio kraj smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

145

Re: GAY PRIDE U SPLITU

idrga napisao:

Koliko novca je potroseno da bi ti pederi paradirali.

Tko je kriv za tolike troškove osiguranja,pederi ili oni koji ih žele umlatiti?

idrga napisao:

uskoro ce biti normalno guziti ovce

Kaj fali ovci?Uvijek da,nema boli me glava ili imam mengu.Ne moraš trošiti lovu na nju,kupovati joj odjeću,voditi na večere itd.Ne moraš koristiti gumicu,ne moraš se poslije maziti s njom.Ne gleda sapunice dok je tekma.Ne priča. lol

01

146

Re: GAY PRIDE U SPLITU

marac9 napisao:

Tko je kriv za tolike troškove osiguranja,pederi ili oni koji ih žele umlatiti?

Pederi jer zele paradirati.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

147

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Tonac napisao:

Pederi vec godinama paradiraju u saboru i guze narod.. a problem su gayevi koji 1 godisnje prosetaju rivom? pa tko je tu lud?

lud je ovaj narod skupa s tobom i sa mnom koji to sve trpi, nisu problem ni pederi ni ovi u saboru
nego ti i ja koji nista ne poduzimamo

00

148

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Bile napisao:
marac9 napisao:

Tko je kriv za tolike troškove osiguranja,pederi ili oni koji ih žele umlatiti?

Pederi jer zele paradirati.

I za osiguranje tekmi su krivi igrači jer žele igrati.

00

149

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Glupe su ti usporedbe.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

150

Re: GAY PRIDE U SPLITU

Pa bas je ok usporedba.

00