26

Re: 3.30 Saturday Micro

Bile napisao:

Ispao i ja,645.

14.34 = 10,04 + 4.30

Doveo sam se 2 puta u takvoj situaciji da mi se call bas i nije svidjao,ali mislim da sam imao oddse i oba puta sam popusio...na kraju s 4bb zgurao se s JTs na 77 i izgubio flip...i to je to...Bit ce bolje drugi put... big_smile

gg

nemoj mi nista slat, posaljem ti ja jos razliku pa odigraj sutra sunday storm ili big 11 ako hoces

00

Re: 3.30 Saturday Micro

Q8 mi koji nismo keširali ništa i dobili karte ja bi je iskoristio zadnju subotu 16.07 ako može jer ove sljedeće dvije neču moći zbog posla ako nije problem.

00

Re: 3.30 Saturday Micro

Bile svaka čast dobar rezultat, malo sam pratio i tvoj stol šteta zbog onih par flipcoina, da su ti uletili... big_smile

00

29

Re: 3.30 Saturday Micro

delta26 napisao:

Q8 mi koji nismo keširali ništa i dobili karte ja bi je iskoristio zadnju subotu 16.07 ako može jer ove sljedeće dvije neču moći zbog posla ako nije problem.


mozete iskoristiti kad zelite, samo neka bude do te zadnje subote...

Zadnji popravljao Q8 (25-06-2011 20:12:16)

00

30

Re: 3.30 Saturday Micro

Q8 napisao:

nemoj mi nista slat, posaljem ti ja jos razliku pa odigraj sutra sunday storm ili big 11 ako hoces

To bi ti i ja bio predlozio,ali necu moci igrati jer radim nocnu,pa sam ti poslao...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: 3.30 Saturday Micro

Q8 hoces li danas stejkati za neki turnir mozda...

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

32

Re: 3.30 Saturday Micro

da...vidjet cu kasnije za koje turnire...

00

Re: 3.30 Saturday Micro

oki....

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00