Re: Pro grind

zasto ste tako drski '

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Pro grind

xViP napisao:

Jesmo se dog nesto? Jesam ti rekao da cu se ja druzit s tobom posto nitko nece. Ali da ne smijes javno pricati o tome.

Nezz jeli pitas za dnevni vremenski period ili ...
Ugl traze se ozbiljni grinderi jel za druge ionako nema smisla raditi ovako nesto.

moji, moji su bokovi elektrošokovi... ja sam plava šeherezada, a kaj si ti???

-mislio sam za period kolko bi dugo to sve radili(1 mjesec, 3 mjeseca 4 godine i to)
i da pitam, dali uzimate samo cash grindere ili mogu i sng/mtt majstori hahaha  lol

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Pro grind

ja neman curu, pleskan ga ko veliki, kad dođem na nl25, sve pičke su moje.

10

Re: Pro grind

mandza napisao:

od 11-19h gridajete a poslje toga radite sa kurvama kad već plaćate stan,to će vam poprilično smanjiti variancu i gg

Evo covjek je fino dao ideju za biznis,a ovi sto su se javili da imaju curu hvala im za informaciju tongue ako se odlucimo za rad s kurvama,uzet cemo vase cure svakako u obzir tongue (valjda nije jako drzak komentar)

Zadnji popravljao RufMichAn666 (28-06-2011 02:34:08)

00

Re: Pro grind

PocketRockets napisao:

-mislio sam za period kolko bi dugo to sve radili(1 mjesec, 3 mjeseca 4 godine i to)
i da pitam, dali uzimate samo cash grindere ili mogu i sng/mtt majstori hahaha  lol

Nismo odlucili koliko dugo ce to trajati,vjerojatno ce trajati dokle god traje online poker ili dok se ne omastimo parama.

Odg na 2.pitanje ako pitas za ozbiljno: Htjeli bi samo 6max cash grindere da mozemo skupa napredovati,ipak se sng/mtt i cash dosta razlikuju.

00

Re: Pro grind

RufMichAn666 napisao:
mandza napisao:

od 11-19h gridajete a poslje toga radite sa kurvama kad već plaćate stan,to će vam poprilično smanjiti variancu i gg

Evo covjek je fino dao ideju za biznis,a ovi sto su se javili da imaju curu hvala im za informaciju tongue ako se odlucimo za rad s kurvama,uzet cemo vase cure svakako u obzir tongue (valjda nije jako drzak komentar)

jasno da je jako drzak. nemos tako. Eto ti tvoja drolja pa je kurvaj

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Pro grind

A joj,sorry onda. Ne valja se kurvat s drskima.

00

Re: Pro grind

ja isto zivim u zagrebu, zaintereseiran sam.
samo jedno pitanje?  - Hoce se moc pit /tulumarit u tom stanu. Ako moze  frend i ja smo IN!

Zadnji popravljao hendrixjimmi (28-06-2011 04:41:56)

00

Re: Pro grind

hendrixjimmi napisao:

ja isto zivim u zagrebu, zaintereseiran sam.
samo jedno pitanje?  - Hoce se moc pit /tulumarit u tom stanu. Ako moze  frend i ja smo IN!

Super smile Za stan,nismo mi jos sigurni koji cemo stan uzet. Prostor koji sam naveo je samo jedna od opcija jer planiramo s ovim poceti tek u 8.mj. Kada dodje 8.mj. tek cemo se onda ozbiljno angazirati da nadjemo sto bolje mjesto za grind.
Mi smo isto mislili ponekad ostajati po noci,piti,zajebavat se,rokat ps3,live poker itd...ali ne bi bas rasturili cijeli stan da nas iduce jutro istjeraju vlasnici smile

00