Re: NL20: River shove?

Ovo mi je jedan od najdrazih i najjacih playeva,ali za izvest sve ovo moras dobro poznavat protivnika.

Ne bi nikad raise,bet,betao protiv covjeka koji ne baca top pair ni za golu majku. Jednostavno takve tagiras kao "calling station,fish,debil, sta vec...." i ne blefas ih nego JEDINO VALUE rejzas/betas non stop i naplacujes njihove fishy callove.

Protiv nekoga tko zna da mu je Jx u banani kad uzmes ovaj line,mozes profitabilno izvest raise,bet,bet. Samo pazi da uspijes odlicno izbalansirat bluff/value s ovim lineom da te villain ne pocne svaki put callat s Jx ako imas previse blefova.

EDIT: e jebiga,nisam odmah vidio spareni river,umanjuje broj kombinacija za set. Villain ti onda stvarno treba vjerovat da imas set sedmica,flush,a da li bi ti vjerovao to trebas jedino ti znati.

Zadnji popravljao RufMichAn666 (06-07-2011 04:01:55)

00

Re: NL20: River shove?

Tilt napisao:

???

Hoću reći da mi je FD velika većina rejzing rangea na flopu, pa kad dođe flush na turnu nije da repam "samo" flush.

ribaaaaaa napisao:
dfable napisao:
Rear_Admiral napisao:

Morao bi betati river ako betas turn, cak i 8 ili 9 da dođe. Mislim da je inace turn bet bacanje love.

This?

Ne slažem se s ovim. Neki villaini peelaju flop light i onda jednostavno foldaju na daljnju agresiju.
Osim toga turn bet nije čisti bluff, nego semibluff jer hero ima 6 outova za straight koji mu često daju najbolji hand.

Istina je da:
1. Dosta igrača prečesto odustane na riveru nakon što su blefali flop i turn.
2. Isto tako, igrači prečesto stave puno novaca u pot na flopu i turnu, a na kraju foldaju river.

Ovo su dobri argumenti za river bet, ali u ovom spotu BvB i nakon raisea na flopu mislim da ni jedan od argumenata nije toliko bitan.
Kad villain ovdje calla turn, range mu je poprilično jak. Ne vjerujem da bi callao turn sa slabijim od Jx, tako da mu u rangeu ostaju boje, Jx, overparovi i setovi (poker). Villain bi ovdje trebao foldati u oko 50% slučajeva da shove bude breakeven, a mislim da neće foldati tako često.

This

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: NL20: River shove?

@ribaaa
Vec kad calla flop mu je range jak pa ne trebamo onda ni turn betati ako mislimo odustati river.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: NL20: River shove?

Rear_Admiral napisao:

@ribaaa
Vec kad calla flop mu je range jak pa ne trebamo onda ni turn betati ako mislimo odustati river.

Kriva logika u ovoj situaciji, a to je zato jer ne gledaš kako se mijenja equity. Ako imamo 35% na turnu a 0% na riveru ne racunajuci FE, turn bet nije bacanje love.

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: NL20: River shove?

Nije mi to tvoje uopce logicno. Imamo equity na turnu betamo mi ili ne, i nikad nemamo 35%. A equity na riveru nema smisla gledati.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

31

Re: NL20: River shove?

7-karti pastuh napisao:

Hoću reći da mi je FD velika većina rejzing rangea na flopu, pa kad dođe flush na turnu nije da repam "samo" flush.

Ja tebe stvarno ne kuzim, jel zna ti sta je flush?? Ne zajebavam, ozbiljno mislim

10

Re: NL20: River shove?

Rear_Admiral napisao:

Nije mi to tvoje uopce logicno. Imamo equity na turnu betamo mi ili ne, i nikad nemamo 35%. A equity na riveru nema smisla gledati.

OMG

Tilt napisao:

Ja tebe stvarno ne kuzim, jel zna ti sta je flush?? Ne zajebavam, ozbiljno mislim

Ni ja tebe ne kužim. Flush je boja.

http://i253.photobucket.com/albums/hh46/mjcace/A_Mini_powerlifter_amped.gif

Hvala svima na doprinosu.

gg

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

33

Re: NL20: River shove?

ok i aj sad ti meni objasni sta repas osim 77 i flusha?

00

Re: NL20: River shove?

Pa ništa drugo, poanta je u tome kaj mi je flush najveći dio range kad imam taj line i mogu imat brdo kombinacija da mogu kredibilno repat. Zato kažem da nije "samo" flush, ko kad repaš samo set na A63 di možeš imat samo 6 kombi setova.

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: NL20: River shove?

7-karti pastuh napisao:

ko kad repaš samo set na A63 di možeš imat samo 6 kombi setova.

lol?

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: NL20: River shove?

Na šta aludiraš? Da neznam brojat kombinacije ili da navodim loš primjer?

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: NL20: River shove?

pa neznaš brojat kombinacije, to su 3 kombinacije setova na flopu..
i sa onim flush stvarima šta je tilt reko isto zbunjuješ...
možda dobro misliš ali se krivo izražavaš i niko te ne razumije šta pričaš...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: NL20: River shove?

RedDevil_7 napisao:

to su 3 kombinacije setova na flopu

LOL?

Jebote možeš imat 3 kombe 33 i 3 kombe 66. Kaj tu nje jasno?

Ovo sa flushem treba obratit pozornost na navodnike.

Skrenuli smo s teme previše, hvala svima na doprinosu još jednom

GG

MAMIĆU CIGANE ODLAZI IZ SVETINJE!!!
00

Re: NL20: River shove?

Rear_Admiral napisao:

@ribaaa
Vec kad calla flop mu je range jak pa ne trebamo onda ni turn betati ako mislimo odustati river.

Pa nisam napisao da trebamo (moramo) betati turn.
Samo sam napisao da se ne slažem s tim da ako ispalimo turn moramo ispaliti i river.

00

Re: NL20: River shove?

7-karti pastuh napisao:

Jebote možeš imat 3 kombe 33 i 3 kombe 66. Kaj tu nje jasno?

hahahahaha pa po tome bi onda cijeli stol mogo setati na flopu, kakvih mrtvih 6 kombinacija!!??
možeš imati set 33, set 66 i set AA..to su 3 kombinacije mogućih setova na flopu o čemu pričaš?
kakve 3 kombe 33 i 3 kombe 66...?? LOL XD

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: NL20: River shove?

Recimo da je dole 3s, dakle ti u ruci mozes imat 3c3h, 3c3d, 3d3h, sto cini 3 kombinacije za set 3ki, jednako kao i za set 6ica, sto ukupno cini 6 kombinacija setova.

00

Re: NL20: River shove?

da da ok kužim to, to je činjenica, al moj je post se odnosil na sljedeće...
već sam mu reko da možda dobro misli, al izražava se krivo..

7-karti pastuh napisao:

ko kad repaš samo set na A63 di možeš imat samo 6 kombi setova.

dok logički postoji 6 komba setova...ti kad u igri repaš ili imaš flopani set,imaš jedan od 3 moguća..to je svrha cijela mojih postova bila..
al nebitno, tak i tak nema veze s temom...

Zadnji popravljao RedDevil_7 (06-07-2011 21:31:27)

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: NL20: River shove?

* im so stupid

Zadnji popravljao ToldYtoFold (07-07-2011 21:29:32)

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: NL20: River shove?

Kombinacije nisu isto sto i "3 moguca seta", kad vec raspravljate dajte bar raspravljajte o istoj stvari big_smile

00

Re: NL20: River shove?

Facepalm. Napadate se medusobno, a ne kuzite se. Rasprava nema smisla vise jer medusobno ispravljate jedni druge.  roll

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

46

Re: NL20: River shove?

RedDevil_7 napisao:
7-karti pastuh napisao:

Jebote možeš imat 3 kombe 33 i 3 kombe 66. Kaj tu nje jasno?

hahahahaha pa po tome bi onda cijeli stol mogo setati na flopu, kakvih mrtvih 6 kombinacija!!??
možeš imati set 33, set 66 i set AA..to su 3 kombinacije mogućih setova na flopu o čemu pričaš?
kakve 3 kombe 33 i 3 kombe 66...?? LOL XD

decko nemoj se smijat drugima glup si

00

Re: NL20: River shove?

Tilt napisao:

decko nemoj se smijat drugima glup si

da sam malo gluplji preuzel bi tvoju krunu

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00