Re: Zivjeti od pokera

HareBosanac napisao:

Sam vas pristup novim korisnicima donosi sliku o vama , samo znate pametovat . ovdje se nista ne moze nauciti ili moze , samo gluposti .

@4ladX Ne mora znaciti ako ja pobjedjujem da sam savrsen igrac , ja i pored toga citam knjige literature usavrsajem svoju strategiju . Pravite se pametni a sa svima od vas u zivot smijem poigrati poker .  @Andre_787 Zivjeti od pokera znaci da ti ne treba drugi posao nego da sjedis kod kuce i zaradjujes novac . Vlastita strategija je to da igras igru koja tebi odgovara .

Pametniji ste kad sutite i da vam kazem da ovakvim pristupom niste nigdje prispjeli , pokusajete se dokazati , pametujete a niste zaradili na pokeru vise od 500 eura . Cao


+1

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
03

Re: Zivjeti od pokera

Skupljaju se postovi ha?:)

00

28

Re: Zivjeti od pokera

treba za novi scam smile

10

29

Re: Zivjeti od pokera

HareBosanac napisao:

Sta bi mi preporucili ?

preporucio bi ti intervju s jednim od najboljih turnirskih igraca na ovom podrucju, daliborom ivankicem bajom
mozes ga procitati na naslovnici pokerice, jako jako kvalitetno stivo

I na kraju bude " HARAŠO"
10

30

Re: Zivjeti od pokera

butko napisao:
HareBosanac napisao:

Sta bi mi preporucili ?

preporucio bi ti intervju s jednim od najboljih turnirskih igraca na ovom podrucju, daliborom ivankicem bajom
mozes ga procitati na naslovnici pokerice, jako jako kvalitetno stivo

this! covjek je dokazani winner i zna sto govori.

10

31

Re: Zivjeti od pokera

4ladX napisao:

this! covjek je dokazani winner i zna sto govori.

lol, sad sam pročitao intervju, jel moguće da je ovaj frajer winning igrač? Na fotki ne vidim facu od kape, al mislim da sam jednom s njim igrao neki mali unlimited rebuy u Internationalu i da je svaki hand shoveao preflop blind i radio dupli rebuy odma nakon toga..

00

Re: Zivjeti od pokera

dabac napisao:
4ladX napisao:

this! covjek je dokazani winner i zna sto govori.

lol, sad sam pročitao intervju, jel moguće da je ovaj frajer winning igrač? Na fotki ne vidim facu od kape, al mislim da sam jednom s njim igrao neki mali unlimited rebuy u Internationalu i da je svaki hand shoveao preflop blind i radio dupli rebuy odma nakon toga..

moguće da je to bio on... tongue

evo par bisera:

"Često se igrači znaju zalijepiti za neku ruku poput A,K, koja zapravo lijepo izgleda, ali je slaba, ako vam se ništa ne otvori. I onda je ne znaju baciti, a nakon što su u jednoj ruci ostavili pola stacka, padaju na tilt. No, to je sve dio igre i dio pokeraškog šarma."

"Biram dvije slike. Već neko vrijeme uopće ne igram male parove, odnosno ispod 9,9. Par puta sam upravo na tim rukama izgubio velike potove i odlučio sam da ih ne igram. Prijelomni trenutak je bio kada sam s dvije četvorke setirao i nabasao na veći set. Od tada izbjegavam male parove."

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku."

Zadnji popravljao iAcesHigh (25-09-2011 16:14:51)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
21

33

Re: Zivjeti od pokera

esco u sigu ima najbolji citat

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Zivjeti od pokera

Kontam jbt jel ja neznam nista o pokeru ili je ovaj lik idiot. Izjaviti da je igra neprofitabilna sa velikom kolicinom fisheva, valjda bi bila da igra samo s regovima.. Sretno mu onda u Vegasu  cool

00

Re: Zivjeti od pokera

ma svasta...tip kad dođe u cezar na 170kn freez postavlja se koda je 17 ept-a osvojio...ali kakav vrhunski intervju...izbjegava internet poker jer je rigged,omahu jer je igra na srecu i hu jer ga nezna igrat...kralj apsolutni

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: Zivjeti od pokera

Ne znam covjeka i ne igram live igru, ali u tom intervjuu ima najmanje 5 "cudnih" odgovora za koje se nikako ne mogu sloziti....

00

37

Re: Zivjeti od pokera

lol znaci iz njegovog intervjua je taj escov potpis

00

Re: Zivjeti od pokera

lik je ocito fish na live heateru koji traje po nekoliko godina

kad dodje doomswitch pa ce sin pitat tata di je alimentacija "nema sine, previse losih igraca u zadnje vrijeme"

30

Re: Zivjeti od pokera

Ja sam s ovim gospodinom igrao prije cca. 2 tjedna u Internacionalu 100R donkament...

Prva ruka: Stackovi su 3k on i ja, blindovi 25/50...on je na buttonu i minrejza,sb calla i ja na BB imam AA i rejzam do 450...On calla,SB se baca...Pot 1000 ja razmišljam desetak sekundi i c-betam 500, on automatski diže na 1500,na što ja all in jer mi nije na kraju pameti da će bacit hand kad je dao 2k,a ima 1k behind...On se baca i pokaže mi 62off  hmm   i kaže da je misli da blefam...A ja najveći nit za stolom tada    yikes

Druga ruka:Taman prije add-ona 2 min on mi je SB jer je deda koji je prije bio SB ispao(s tim da mu je taj lik stalno govoriko kak to igra, i da nemože tak igrati) i limpa se.Moj stack 5,5K,njegov oko 2.5(nisam točno siguran)...Blindovi 75/150.
Ja dižem 3X sa A10off i on čeka 2 min jer hoće ići all in da vidi kaj imam, a ne želi se ponovno rebuyat(hoće samo add on uzet ak ispadne)...
I naravno on shava i pokaže K7off i niš mu se nije otvorilo...
Nakon rebuy perioda je brzo ispao,ali nisam više pratio kak je igrao!
Prije rebuy perioda katastrofa igra...ne samo on,nego većina stola

Frend koji je bio samnom i koj je nedavno počeo igrati 2,5 180 man turbo je među boljima tamo...
Možda sam naletio kad mu je bio loš dan, pa je radio gluposti ili mu se nije dalo, ali njegova igra je gora nego na $5 na stars donkamentima...
Toliko o tom prou...

http://www.mmstaking.com/
10

Re: Zivjeti od pokera

malimisko napisao:

On se baca i pokaže mi 62off  hmm   i kaže da je misli da blefam...A ja najveći nit za stolom tada    yikes

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

41

Re: Zivjeti od pokera

Što je s internet pokerom?


"Internet igram jer moram, pošto nedjeljom nema live turnira. Iskreno govoreći, često sam online doživio takve katastrofalne natkupe da mi je teško povjerovati kako se radi o slučajnosti. Događaju se čudne stvari, a recimo babe, uvijek pobjeđuju protiv kraljeva. Kraljevi, uvijek natkupljuju aseve i slično. Čip leader se obično samo dupla i dupla i jede ostale igrače. No, gušt mi je zaigrati online turnire i mogu se pohvaliti sa solidnim uspjesima. Osvojio sam više turnira, a nagrade su iznosile od 2 do 5 tisuća dolara."

lol  lol  lol  lol

00

Re: Zivjeti od pokera

http://images.memegenerator.net/instances/400x/10239993.jpg

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
12

43

Re: Zivjeti od pokera

glupost je donosit zaključak o nekome o na  temelju par handova na small stakes live mtt, kojima je mnogima samo zajebancija, ali nemogu vjerovat kakve gluposti  u intervju može netko reći koji ima ipak puno iskustva, "uspjesan" live igrac i onda može trvdit gluposti o malim parovima, o AA ili AK, poznaje vrlo uspješne online igrače i onda govorit takvu glupost o online poker, totalno sick

00

Re: Zivjeti od pokera

slažem se sa malimmiskom, igrao sam s tip čovjekom na istom stolu i mogu reč da je tada igrao gore nego neki početnika, igrao je kao da nikad nije čuo za poker i nema blage veze o pokeru. sad moguče je da mu se nije igralo al zašto je onda praktički bacio u vjetar taj buyin??? jer način na koji je odigrao svoje handove su više nego katastrofa. nedavno sam krenuo igrat 2.50$ 180 turbo i na tim turnirima ima gro fisheva al tu večer na tom turniru je taj ´baja´ igrao kao največi fish... i ako je na taj način on wining player onda je njegov poker čisto kockanje a poker to nije
ponavljam možda mu se nije igralo tu večer, al čemu onda sva ona mudrijanja i soljenje pameti svima za stolom a na kraju je prvi ispao

20

Re: Zivjeti od pokera

lol... to je on znaci, igrao sam dost cesto s njim... jednom sam sjecam se cak bacio vrlo dobar hand stvaljajuci ga na nest dobro... a on me totalno donkerski u biti kolo, kao drugi koler na sparenom boardu na turnu na 8 high fd... tu sam bio onako wtf

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
01

Re: Zivjeti od pokera

Stavio te na 72o

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Zivjeti od pokera

BAJA ne igra male pocket parove..
BAJI je sumnjivo kako QQ i KK uvijek crackaju jaci par online..
BAJA u omahi nikad ne zna di je i zato ju ne hala..
BAJU ismijavaju na forumu..

al

BAJA daje intervjue, BAJA je poznat.. I zato BAJU boli kurac..Jer BAJA je baja..A bajadera je fina..

I'm so broke, I can't even pay attention.
41

Re: Zivjeti od pokera

"Internet igram jer moram, pošto nedjeljom nema live turnira. Iskreno govoreći, često sam online doživio takve katastrofalne natkupe da mi je teško povjerovati kako se radi o slučajnosti. Događaju se čudne stvari, a recimo babe, uvijek pobjeđuju protiv kraljeva. Kraljevi, uvijek natkupljuju aseve i slično. Čip leader se obično samo dupla i dupla i jede ostale igrače. No, gušt mi je zaigrati online turnire i mogu se pohvaliti sa solidnim uspjesima. Osvojio sam više turnira, a nagrade su iznosile od 2 do 5 tisuća dolara."

chip leader se samo dupla i dupla...hahahahah najjači je lik  big_smile  yikes  lol

00

Re: Zivjeti od pokera

taj BAJA nema pojma o pokeru, ustvari on kocka a ne igra poker...
a njegove izjave me fasciniraju, za starijeg i ozbiljnijeg čovjeka trebao bi bit puno pametniji
a ne imat provale kao neki 12-to godišnjak
pročitajte njegov intervju 1. i 2. dio na pokerici i sve će vam biti jasno
BAJA phhh

00

Re: Zivjeti od pokera

jednom prigodom je moga poznanika ukorio...
neki igrač je platio 200 na blindovima 100-200 i moj poznanik je također platio sa ručnim šesticama...
na to je gospodin Baja rejsao do 800.
platio je igrač ispred moga frenda i on.
flop je izašao 2 6 K... tu su se izolinali i gosin Baja je okrenuo ručne kraljeve i ukorio mog prijatelja što je platio preflop...
i od tada ni moj prijatelj više ne igra male parove i nakon toga ima i on i ja puno više uspjeha na kućnim partijama...
živio baja!

00