26

Re: savjet za kupnju laptopa

ja sam dobio na svog asusa 2g došao je 6,5k, dodatno jamstvo je bilo godina 380kn i dok sam pitao dal da uzmem i na pc expertu i na bug forumu su rekli uzimaj, to ti je kuna po danu i sl.

kako neće onda on uzet ak im samo 12mj, ajde da kupuje one low budget cca 3k i sl.

00

27

Re: savjet za kupnju laptopa

marie1510 napisao:
zamorano11 napisao:

i frižider u kojem ćeš ga držat

moja toshiba je bila na 90 c, al ozbiljno i onda mi je frend  rekao da updateam neke biose i posaugam ventilator! od tada mi se ne pregrijava, valjda sve ovisi i o rukovanju i odrzavanju

prašina ti se skuplja kad vent radi na večim rpm, zbog povečanog protoka zraka, pogotovo problem sad po ljeti

al kak ti je reko frend usisaš kod otvora i to dosta pomaže,  ne bi bilo loše ga nakon nekog vremena očistit iznutra kompletno, možda i pasrte izmjenit, ako neznaš sama može netko drugi ili servis

(ps. ne sama otvarat ak je još uvijek pod jamstvom)

00

Re: savjet za kupnju laptopa

definitivno uzimam dodatno jamstvo, ne pada mi napamet bez toga uzet.

koliko je isplativo uzet laptopcooler?

00

Re: savjet za kupnju laptopa

4ladX napisao:
ToldYtoFold napisao:

ACER = http://www.digi-help.com/hardware/quanta-mit-laptop-children.asp

informaticka nepismenost na razini jer ni link ne znas stavit kako treba te samim tim tvoje tvrdnje il sto vec gube na tezini.


pfha yea right dude..who gives a shit about link?.u pokeru si vjerovatno isus dragi za mene..al o informatickom znanju sumnjam ... i nesumnjam da cu dobit neki 'mudri' odgovor

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

30

Re: savjet za kupnju laptopa

cool

Zadnji popravljao 4ladX (02-09-2011 19:10:21)

00

31

Re: savjet za kupnju laptopa

hahah esco, postao si ubojica na forumu u zadnje vrijeme big_smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

32

Re: savjet za kupnju laptopa

Bora tajter napisao:

definitivno uzimam dodatno jamstvo, ne pada mi napamet bez toga uzet.

koliko je isplativo uzet laptopcooler?

zavisi, ako ćeš igrat igre dobro dođe, pogotovo ljeti, problem je kaj su ovi bolji dosta skupi

najbolje da malo koristiš lap pa vidiš, sad će polako hladnije vrijeme i onda mislim da nečeš osjetit neki razliku, u svakom slučaju puno pomaže da ga malo podigneš od stola, vidio sam neke koji stave i iza kutiju pljugi ili čep od nečega i sl.

ja sam sebi sam napravil, stalak ali više da mi digne ekran da mi bolje paše uz monitor, ventove sam palil jedino dok sam igral malo portal2 ali to nekih 2h i nikad više lol

kaj se tiće tvoga lapa kad ga malo isprobaš i vidiš kak se ponaša, ako budeš imao problema onda pitaj pa će se uvijek nešto nać/smislit, npr kad kupiuješ cooler treba pazit di je na lapu ispuh/usis i sl.

evo slika kak se da to napravit doma:

http://img148.imageshack.us/img148/9850/stalg.jpg

http://img706.imageshack.us/img706/3097/staldl.jpg

super izgleda kad digneš lap do externog monitora

http://img171.imageshack.us/img171/1980/stalimon.jpg

00

33

Re: savjet za kupnju laptopa

^^ ovi homemade su nuts smile



milac napisao:

hahah esco, postao si ubojica na forumu u zadnje vrijeme big_smile

gotovo mi ljetovanje obv  cool

Zadnji popravljao 4ladX (02-09-2011 19:32:04)

00

34

Re: savjet za kupnju laptopa

lol, hebiga bio preko ebaya naručil neko kinesko njesra, koje je puklo odma, dobil drugo al se svijalo ko ludo, nisam imo love za coolermastera i sl, a i lap mi je poprilično velik za te standardne, pa sam uzeo ventove od kinskih i napravil sam, čak nije na kraju loše ni ispalo...

da fakat ubojica, tl. dr i sl morao sam po netu tražit kaj to znači lol

Zadnji popravljao cgreen (02-09-2011 19:37:15)

00

Re: savjet za kupnju laptopa

ja sam naručil iz starse taj cooler neki, mislim da je oko 1,5k fpp, oke je... ima 3 ova kaj pušu, popipal sam par puta i oke je

00

Re: savjet za kupnju laptopa

niveaformen napisao:

ja sam naručil iz starse taj cooler neki, mislim da je oko 1,5k fpp, oke je... ima 3 ova kaj pušu, popipal sam par puta i oke je

to sam si ja bas mislio uzet. od koje je firme cooler i jel ima kakvih problema na carini s tim?

00

Re: savjet za kupnju laptopa

niveaformen napisao:

ja sam naručil iz starse taj cooler neki, mislim da je oko 1,5k fpp, oke je... ima 3 ova kaj pušu, popipal sam par puta i oke je

jbga, kad nisu tili dat lisu ann dobar je cooler za laptop  cool

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: savjet za kupnju laptopa

Andre_787 napisao:
niveaformen napisao:

ja sam naručil iz starse taj cooler neki, mislim da je oko 1,5k fpp, oke je... ima 3 ova kaj pušu, popipal sam par puta i oke je

to sam si ja bas mislio uzet. od koje je firme cooler i jel ima kakvih problema na carini s tim?

nezz, bacio sam onaj papirić kaje bio na njemu, a nisam imo problema s carinom... samo je problem što nije baš po mjeri, al svejedno je oke...

00

39

Re: savjet za kupnju laptopa

ja imam ovaj:
http://www.coolermaster.com/news.php?id … ewsletter=
i super je, stavis coolere tocno ispod usisa, namjestiš ih gdi ti treba.
bio nekih 200kn u linksu

assumption is the mother of all f ups

00