101

Re: Liga prvaka - manager

Tonac napisao:

Sad krenem radit transfere i poberem labuda... joooj  big_smile  a imao sam viziju  cool

dobro da nisi mijenjao  tongue

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Liga prvaka - manager

LOL @ manchester i golman, jesam napravio promjenu ukurac.

00

103

Re: Liga prvaka - manager

wildgh napisao:

dobro da nisi mijenjao  tongue

lol istina.. mislio sam bas zamijenit Rooneya sa Messiem  big_smile  al valjda nece ovaj sutra uvalit hat-trick

when you feel like quitting think about why you started..
00

104

Re: Liga prvaka - manager

koji sam ja...naravno da napravim transfere i ostavim ga u ekipi i onda procitam ovo (a mislio sam ga zamjeniti):

http://www.index.hr/sport/clanak/panika … 80206.aspx

sad  lol

assumption is the mother of all f ups

00

Re: Liga prvaka - manager

Uf ovaj tjedan lijepo pogodio:) Jos da sam stavio Kikija bilo bi brutalno.

00

106

Re: Liga prvaka - manager

Mrzim tog malog smrada.. uvijek se nakrca protiv invalidnih klubova big_smile a mislio sam ga ubacit al bio mi je izvan buđeta  hmm

Ugl partija se zahuktava  smile

P.S.

MasaKrisT napisao:

Kikija

lol

Zadnji popravljao Tonac (03-11-2011 20:29:38)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Liga prvaka - manager

Uf opasno kolo. Uopce nisam razmisljao o Barca-Real u subotu i ostavio sam Messija i Valdesa koji nisu ni igrali te sam u utorak imao -3 boda. Srecom pogodio sam sa Gomisom i Inlerom, da je bar Cavanni jos jednog zavukao ali nvm. Spasili me.

00

108

Re: Liga prvaka - manager

A ja mislio ubacit Drogbu i Pedra i procitam da se nezna jos oce igrat Drogba il Torres i onda ubacim Lamparda koji nije igrao a za Pedra nisam imao love, smrad dođe 12,5  hmm ali ajde izvukao sam koji bod i ovako

ugl sad gledam malo poredak i nije pregedno obzirom da je dosta ljudi van konkurencije.. ajde ako neko ima volje stavit tu popis sa brojem bodova nas koji igramo za cash, ili cu ja kasnije kad se vratim doma

when you feel like quitting think about why you started..
00

109

Re: Liga prvaka - manager

Tonac napisao:

A ja mislio ubacit Drogbu i Pedra i procitam da se nezna jos oce igrat Drogba il Torres i onda ubacim Lamparda koji nije igrao a za Pedra nisam imao love, smrad dođe 12,5  hmm ali ajde izvukao sam koji bod i ovako

ugl sad gledam malo poredak i nije pregedno obzirom da je dosta ljudi van konkurencije.. ajde ako neko ima volje stavit tu popis sa brojem bodova nas koji igramo za cash, ili cu ja kasnije kad se vratim doma

evo trenutnog poretka za nagrade:

169 We Come One   
149 winter is coming
146 SenseiCRO
142 Umageži
142 Run_bitch
132 ker
126 bunker
122 you ll never walk alone
116 wildgogksi
108 iAcesHigh
107 Pimpeki
104 Violeta
103 Lion`s warriors
91 Chelsea

Zadnji popravljao Sensei (08-12-2011 18:11:45)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
10

110

Re: Liga prvaka - manager

skroz zaboravio na ovo...a 6ti sam big_smile

00

111

Re: Liga prvaka - manager

Messi 5 komada ha.. steta sto je i vama igrao big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Liga prvaka - manager

to je to s 2. na 7. mjesto, bem ti messija... reko Ronaldo ce ih vise zabit Realu treba, Barca je vec prosla.. mozda jos stigne smile

Like taking candy from the baby...
00

Re: Liga prvaka - manager

wtf golovi iz penala se ne broje? zabili su mi i kallstrom i gomis i morais,koji kok?:(

EDIT: poslao sam im mail, nigdje u pravilima ne piše ništa o pogocima iz produžetaka, trebali bi vrijediti.

Zadnji popravljao MasaKrisT (08-03-2012 16:03:08)

01

114

Re: Liga prvaka - manager

^^^^ hahahaha, neces razbojnice !!

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Liga prvaka - manager

Presmješno, ništa mi ne odgovaraju, pregledao sam sva pravila, nigdje se ne spominje ne bodovanje za ovo raspucavanje, smatram da sam zakinut za 15 bodova:(

00

Re: Liga prvaka - manager

MasaKrisT napisao:

wtf golovi iz penala se ne broje? zabili su mi i kallstrom i gomis i morais,koji kok?:(

EDIT: poslao sam im mail, nigdje u pravilima ne piše ništa o pogocima iz produžetaka, trebali bi vrijediti.

MasaKrisT napisao:

Presmješno, ništa mi ne odgovaraju, pregledao sam sva pravila, nigdje se ne spominje ne bodovanje za ovo raspucavanje, smatram da sam zakinut za 15 bodova:(

ti si ozbiljan?

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: Liga prvaka - manager

U vezi čega?

U vezi toga da sam zakinut, nisam ozbiljan jer su možda još neki članovi stavili iste igrače pa im nije pribrojeno, a u vezi pravila i toga da mi ne odgovaraju na mail,te da mi nije jasno zašto se ne broji pogodak sam ozbiljan jer na svim siteovima počevši od uefe piše 4:3 on penalties, na http://www.rezultati.com/utakmica/tvJvRBG8/#detalji-utakmice su navedeni strijelci itd...
Možda ima neko pravilo koje propuštam,bilo bi mi drago da me uputiš.

00

118

Re: Liga prvaka - manager

Tako mi je bilo zao sto nisam stavio Messija u ekipu,ali zato će Mario spasiti situaciju...:)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Liga prvaka - manager

Uf, brutala, zakuhalo se opasno:)

00

Re: Liga prvaka - manager

Bile napisao:

Tako mi je bilo zao sto nisam stavio Messija u ekipu,ali zato će Mario spasiti situaciju...:)

+1 i Ribery je pomogo smile

Like taking candy from the baby...
00

121

Re: Liga prvaka - manager

Bit ce mi zanimljivo gledat borbu za drugo mjesto, samo hrabro decki nije ni 56$ malo  big_smile

btw samo da javno najavim da ako uđem u lovu (a budimo realni niste mi neka konkurencija) $$ idu u humanitarne svrhe jer mi je ovo stvarno pre laka lova

Zadnji popravljao Tonac (14-03-2012 20:45:43)

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Liga prvaka - manager

Uživaj dok možeš.

00

Re: Liga prvaka - manager

ja ne kuzim zasto se prije ovog kola mogu napravit sam tri zamjene, pa pola igraca iz ekipe mi ispalo? ovo im je totalni fail

Like taking candy from the baby...
00

124

Re: Liga prvaka - manager

nICE_plAAy napisao:

ja ne kuzim zasto se prije ovog kola mogu napravit sam tri zamjene, pa pola igraca iz ekipe mi ispalo? ovo im je totalni fail

+1

I ja sam nekidan skuzio ovo,cak sam im htio i mail poslati,ali ispao sam iz utrke pa rekoh jebe mi se...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

125

Re: Liga prvaka - manager

Bezveze su to izveli...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00