76

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

nisam stt, mtt igrač ali sa ti stackovima, blindovima i jbn.... missclikom ja bi isto napravio tongue

p.s. jal imaš isklopljen chat na starsima dok igraš, par puta sam ti nešto piso al mrtav hladan ništa tongue

gl

00

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

brt napisao:

nisam stt, mtt igrač ali sa ti stackovima, blindovima i jbn.... missclikom ja bi isto napravio tongue

p.s. jal imaš isklopljen chat na starsima dok igraš, par puta sam ti nešto piso al mrtav hladan ništa tongue

gl

uvijek mi je na info postavljeno tako da uglavnom ne gledam chat , aj dodaj me na skyp pa možemo popričat bilo kad

00

78

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

nije kritika, nego samo pitanje, ali zašto si odigrao na jednom čini mi se 8,8 turniru prije par dana sa dobrim stackom jedan ovakav hand: 1 limper (eventualno 2) ti raise 2x ili 3x on minraise na tvoj i ti se zguraš s k7 u boji, čini mi se tref, i on ti pokaže aseve?

10

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

zviko napisao:

nije kritika, nego samo pitanje, ali zašto si odigrao na jednom čini mi se 8,8 turniru prije par dana sa dobrim stackom jedan ovakav hand: 1 limper (eventualno 2) ti raise 2x ili 3x on minraise na tvoj i ti se zguraš s k7 u boji, čini mi se tref, i on ti pokaže aseve?

To je bio užasan play i nemam baš  objašnjenje za to . Van svake pameti , sad si me podsjetio na to . U hemu sam provjerio i igrač je imao statse 25/25. jako glup potez .

00

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

stanje BR : 60$

http://www.officialpokerrankings.com/po … 5.html?t=2

nije još ništa gotovo iako izgleda jako loše.

00

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

a) u razgovoru sa stakerom Q8 dobio sam prijedlog da ostatak rolla ( 60$) pretvorimo u sharove za SM 10m gtd.

znači to bi bilo 12 sharova po 5$ .  http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 209#p96209

Znači eventualni profit na SM bi bio podjeljen , a dio od 12 share bi bio vraćen u ovaj stejk pa bi se dalje dogovorili oko nastavka ili prekida stejka.

b) Druga opcija je da nastavim dalje igrati turnire kao i do sada

c) treća opcija je da sa ovih 60$ odigram bigger 55$ 200k gtd 18.12. i 5,5 bigger

Odgovorite što prije koja od ovih opcija je po vama najbolja .

Zadnji popravljao ivica5261 (12-12-2011 14:20:22)

00

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

moze A ili C, meni je svejedno

00

83

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

šta god ...  big_smile  slažem se sa svim opcijama smile

00

84

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

vodi se onom kud svi tu i mali mujo...dakle A!  smile ....takodjer nemam nista protiv ostalih opcija !!

00

85

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

a ili c

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

Sta god odlucis ja sam za.

00

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

Znači opcija a) . U slučaju da se ne proda BAP za SM bit će opcija c).

Hvala na odgovorima .

00

Re: MICRO-MTT BAP VOL.2

Sa SM završen je i ovaj micro BAP . Zahvaljujem se svima koji su me stejkali . Nažalost nije bilo uspjeha .

Ako će biti interesa ubuduće ću raditi QH (quick hit) stakove za turnire vikendom . O tome nekom drugom prilikom.

-Još jednom veliko hvala

10