26

Re: knjiga za motivaciju/mentalni stav

nema nigdje za skinut ja mislim, ebook jos nije ni izasao.

00

Re: knjiga za motivaciju/mentalni stav

Tonac napisao:

@Jermanzg jednim dijelom sam se i ja prepoznao u tom nedostatku motivacije za radit dobar volumen i na neki nacin i ja patim od nekog podsvijesnog straha od loseg sessiona i sl. usprkos tome sto su mi in theory neke stvari dosta jasne i znam koji bi odnos trebalo imat prema pokeru ali jbga nije lako kontrolirat "emocije"..

IMO stvari koje pomazu su: dobar BRM, neki stop loss za session, postavit visoko ljestvicu ciljeva, okruzit se dobrim pokerasima, imat RL jer nije se lako nosit sa swingovima ako nemas ispusni ventil, bavit se sportom (u zdravom tijelu zdrav duh  big_smile ), i ofc pojam varijence mora bit jasan kao sto treba bit winning player jer sumnjam da se moguce nosit sa konstantnom tapijom big_smile

p.s. The Eightfold to poker enlightenment također moja prepokuka.. knjige jos nisam procitao pa ne mogu preporucit

Ovo za tjelovjezbu ili neku tjelesnu aktivnost je stvarno dobar savjet, rascisti vam se um i onda kao da se nosta nije dogodilo svjezi krecete u nove pobjede.
Nego ovo je jedna dosta dobra tema, mislim da vecina igraca ima problema s ovim (osim prekaljenih proova) tako da se barem ako nista drugo mozemo medjusobno tjesiti big_smile

00

Re: knjiga za motivaciju/mentalni stav

Jel mi moze netko ovdje skinut filmice eightfold to poker enlightment ko ima pretplatu na deucescracked?
Placam simbolicnu naknadu smile

00

29

Re: knjiga za motivaciju/mentalni stav

Imas na Best poker torrent u audio formatu..

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: knjiga za motivaciju/mentalni stav

svaka cast

00

31

Re: knjiga za motivaciju/mentalni stav

nikad nisam se bavio ovom tematikom što se tiče psihičkog stanja tijekom pokera... čitao sam literaturu u vezi sam igre i eto naletim na ovu temu nekidan  baš kad sam na nl4 izgubio 36 dolara.

dva dana nisam poker igrao dok nisam knjigu prešao, bitnije dijelove i evo već 3. dan za redom 5 BI plusa svaki dan, poslagao sam si neke stvari u glavi baš zbog te knjige... nadam se da će ostat ovako

00

Re: knjiga za motivaciju/mentalni stav

wildgh napisao:
propast napisao:

zamolio bi da mi neko posalje link za download knjige mental game of poker
ali da nije torrent posto to ne mogu skinuti. trazio sam rapid,mega ali nista nisam nasao

također, moze na PM plz

iamlegend napisao:
zono napisao:

pošto mislim da nas ima više koji bi željeli tu knjigu - da se ne šalje svakom po mailu - ak je tko faca da stavi link za download

ja sam skinuo torrent ali nije kompletna - iz 11,12,13 page skoči na 77 itd..

evo ja bas htio staviti link i gledam i ista stvar ima do 11 stranice i onda 74 smile

jel to ova sta je ima na bpt sad? priletia san na brzinu, malo je cudno napravljen pdf pa mi se nije dalo u detalje provjeravat. bacite oko vi koji ste skinili vec tu sta im fali stranica pa vidite jel to ta verzija

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: knjiga za motivaciju/mentalni stav

milac napisao:

ona stranica di neki cudaci raspravljaju o pokeru

daj link da vidim što je to!

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

34

Re: knjiga za motivaciju/mentalni stav

http://tinyurl.com/7ed9ucn

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: knjiga za motivaciju/mentalni stav

hvala!

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: knjiga za motivaciju/mentalni stav

uopsteno  knjige o ljudskoj psihologiji mislim da dosta pomazu

00

Re: knjiga za motivaciju/mentalni stav

http://www.amazon.com/How-Life-Imitates … 1596913878

How Life Imitates Chess: Making the Right Moves, from the Board to the Boardroom

predobra stvar, iako se poker nigdje ne spominje puno je toga primjenjivo na poker, Kasparov pise o svojim iskustvima, sto je potrebno za doc do cilja, o planovima, taktici... tek sam poceo citat i super stvar, ima na torrentima ali ima i po amazonu za 7$ i mislim da vrijedi svake lipe

edit: evo ima i na hr
http://www.vbz.hr/Kako-%C5%BEivot-imiti … 16006.aspx

Zadnji popravljao Andre_787 (02-03-2012 20:44:50)

00