26

Re: NL 30 - cheatanje??

TVex napisao:

Maltene kao da pričam da sam igrao heads-up s Phil Iveyem i razvalio ga.

I što bi tu bilo čudno? Očito prekratko igraš poker.

Postavi se u kožu protivnika. Stavio te na AK, došao je mali flop, zgurao ti all in jer je mislio da ćeš foldati jer nemaš ništa, kad ono, imaš Q7. To što si ti pogodio nemoguće, to nema veze s prevarom?

00

Re: NL 30 - cheatanje??

da te htio prevarit mislis da bi tako odigrao hand? lol.

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: NL 30 - cheatanje??

TVex napisao:

I to nakon svih silnih scamova i prijevara za koje svi manje-više znamo da su se pojavljivale po online sajtovima.

je...superuser na nl30

ne razumijem sto tocno ne valja u ovom handu, lik je ocito mislio da je tvoj range fulo flop i pokuso te zgurat s njega, ti si callo i lik je pogodio 2%...dogodit ce se da ce ti se zaredat nekoliko takvih pizdarija za redom, onda smijes kukat smile

00

29

Re: NL 30 - cheatanje??

haha ak neko već i može varat zašto bi to onda radio na nl30 haha

00

Re: NL 30 - cheatanje??

TVex napisao:

Meni je smiješno kako kad postaviš sasvim razumno pitanje, ekipa te okarakterizira kao teoretičara zavjere. I to nakon svih silnih scamova i prijevara za koje svi manje-više znamo da su se pojavljivale po online sajtovima.

Maltene kao da pričam da sam igrao heads-up s Phil Iveyem i razvalio ga.

pa daj samo ukljuci zdravu logiku, lik po ptr-u ima 750 ruku i 400$ minusa i graf mu ide strmoglavo prema dole  roll
a da svi whinamo zbog tako izgubljenih ruku na forumu bi samo takve badbeat teme bile aktualne.
i ako ti 5 ljudi s foruma kaze da je to tako i tako onda valjda je jer su neki jako dugo u pokeru i imaju milione odigranih ruku pa ti govore iz iskustva. a sada se ulogiraj na poker i searchaj tu ribu i uzmi mu svu lovu big_smile

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: NL 30 - cheatanje??

il se prebaci na nl400 na starse i otvori temu no money everyone is solid

00

32

Re: NL 30 - cheatanje??

nema search

a ovi što govore da je njegov play legitiman za nl30, mislim stvarno...

00

33

Re: NL 30 - cheatanje??

roba59 napisao:

Postavi se u kožu protivnika. Stavio te na AK, došao je mali flop, zgurao ti all in jer je mislio da ćeš foldati jer nemaš ništa, kad ono, imaš Q7. To što si ti pogodio nemoguće, to nema veze s prevarom?

o.O

"stavio me na AK" big_smile

ja sam mislio da su bitni rangeovi, ali dobro...
btw, to mi je bio prvi 3bet u dugom sessionu na tom stolu...
dobro da me nije stavio na J9 smile


da ne pričam o tome da sam bio commitan na flopu

ali ne, to je standardan play
smile

Zadnji popravljao TVex (20-12-2011 23:19:22)

00

Re: NL 30 - cheatanje??

Ti ocito u svemu vidis ono cega nema. Tko je govorio o tome da je legitiman? Samo je objasnjiv i nije 100% izgubljena situacija.
Sad si jos postavi pitanje zasto kad ljudi idu all in najcesce vidis situaciju da jedan ima skalu a drugi set ili boju ili full.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: NL 30 - cheatanje??

procitaj turcinov teorem i mozda ti neke stvari budu jasnije te ih mozda uvrstis u svoj arsenal za nl30

00

Re: NL 30 - cheatanje??

TVex napisao:

ali ne, to je standardan play
smile

Ja trolam regove stalno na taj nacin, samo je JT prejak hand za raditi to.

Obv. Bas to je rekao s tim postom.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: NL 30 - cheatanje??

ja sam isto puno puta znao doživit na jačim levelima da callaju s ničim moj overbet na turnu i zamisli šta bili su drawing dead ili nisu pogodili tih 2-3 outa ako su ih imali...

00

Re: NL 30 - cheatanje??

pinpilinpi napisao:
chillin napisao:

aj stavi te handove, di te neko doslovce plati allin sa 56 na TJ8 rainbow a ti sa KK.  Sumnjam da postoji. A i uvik se moze rec da je missclick

http://www.pokerhand.org/default.aspx?6271046

prebolestan read od strane protivnika...:D

00

Re: NL 30 - cheatanje??

TVex napisao:
roba59 napisao:

Postavi se u kožu protivnika. Stavio te na AK, došao je mali flop, zgurao ti all in jer je mislio da ćeš foldati jer nemaš ništa, kad ono, imaš Q7. To što si ti pogodio nemoguće, to nema veze s prevarom?

o.O

"stavio me na AK" big_smile

ja sam mislio da su bitni rangeovi, ali dobro...
btw, to mi je bio prvi 3bet u dugom sessionu na tom stolu...
dobro da me nije stavio na J9 smile


da ne pričam o tome da sam bio commitan na flopu

ali ne, to je standardan play
smile


možda je lik retaj i ne razumi 3bet, niti koristi hm, niti shvaća commitanje...možda je bija na tiltu i miljon sranja još...:S

00

Re: NL 30 - cheatanje??

od moje frendice mama ima prijateljicu koja igra   6max na ongameu i kaze da ima ok rb i da je igra soft

Zadnji popravljao NisiPazio (21-12-2011 01:11:45)

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
20

Re: NL 30 - cheatanje??

http://www.pokerscam.info/wp-content/uploads/2010/04/poker-scam.jpg

- prvi post i odma sve rigged , pomalo TVex
- nemoj 3betat Q7ss sa MP ( IMO)
- to je 1 hand

Zadnji popravljao ivica5261 (21-12-2011 01:13:28)

00

Re: NL 30 - cheatanje??

ocito si ti jos u 2008.godini kad je q7bio computer hand...proguglaj malo sta je sad computer hand ( pomoci cu ti: b_j_d_r_ )

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: NL 30 - cheatanje??

ribetina koja nezna sta radi, sigurno nema pojma jel si se ti commita ili nisi. On se samo smjeska i misli se kako ces bacit AK i kako je on najpametniji na svitu. A da je dosla 1 desetka a ne dvi, ti bi se onda osjeca ko najpametniji na svitu, i kako je ovi poker easy money jer ti dodje budala i izdonira prosjecnu hrvatsku dnevnicu, i tako jos jedan dva nadan. Whoopie, igrat cu poker citav ostatk zivota i nikad necu radit.

Ovako je to teorija zavjere, naravno.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10