26

Re: TCOP BAP 90/10 deal

6% sent

teich napisao:

takvu igru bi ocekivala od napalma

gdje li je taj covjek ne spama vise po chatu sad

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

1% = 4$ sad koliko ti hoces...odluci tongue

Zadnji popravljao lanushka (21-01-2012 20:12:48)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

sad spama nama po skypeu

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

jos 49% sta ste se stisli.....

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

30

Re: TCOP BAP 90/10 deal

cekaj, ti si prodao samo 51% stejka, a vec si odigrao jedan event? boze dragi, da bi ja razumeo ovake stejkove...

00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

obrisano jer ovom postu nije bilo mjesto ovdje... tongue

Zadnji popravljao lanushka (23-01-2012 09:09:13)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
11

32

Re: TCOP BAP 90/10 deal

prvo kao prvo, ja nisam ni htio nikad zajebavat u ovom threadu, sve sto sam pitao ima jednu logiku...ak to ne vidis, onda ti stvarno niko nemre vise pomoc (u vezi stejkanja obv, da neces opet bit uvrijeđen za neznamsta).

kad sam prvi put vidio tvoj deal, sam napiso samo iz interesa do stejkera (bmk inace, al ovaki dealovi polako prazne investitorske dzepove), onda sam uzeo 1 paket samo zato jer si bio uvrijeđen izgleda (tvoj stake mi se cini -ev u startu jer nemas iskustva na high buyinih, ali u turbo je edge dobrih playera manji tako da svi takorec imaju ''sanse'' i puno zavisi na samom card distributionu).

e sad na situacijo kod ovog stejka: ti si prodao 50% stejka, a vec odigro jedan event...dal sam ja glup ili se samo meni cini da to nemoze ovako (u stejkanju sam dosta dugo da znam da to se ne radi nikad i nigdje) i sad sam procito sve postove i nisam naso dio di pise da ces odigrat par eventa prije se proda (sta se dogodi ak ti shipas prvi/drugi event, i onda sam zakupis svoj dio i tako dobijas free 200$ share (50%) za konacnih 70k?)?

zasto meni nisi nista reko preko PMa kako ces igrat za stejk i ako se ne proda, ili zasto nisi postao u ovaj thread da i ''potencialni investitori'' vide kakav sistem ti radis?

ak ti vidis to sto ja mislim/pisem u tvoj thread kao pljuvanje, onda mogu rec samo omg i gl u poker svijetu di ce ljudi kupovat od tebe ista...

PS. sorry na gramatickim greskama, fable me jos nije dobro naucio vas jezik

30

33

Re: TCOP BAP 90/10 deal

Pajk napisao:

(sta se dogodi ak ti shipas prvi/drugi event, i onda sam zakupis svoj dio i tako dobijas free 200$ share (50%) za konacnih 70k?)?


This, vjerojatno nisi razmisljo o tome...

00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

nikad nebi zakupio sam svoj dio u tom slucaju je logicno da se i ostali neprodani dio shipa u umjeru u kojem su stejkeri kupili.

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

i btw izvinjavam se za ovaj post gore....sad sam se tek ustao...ne znam kako sam uopce uspjevao tipkat sinoc u onakvom stanju....

Zadnji popravljao lanushka (22-01-2012 19:18:02)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

36

Re: TCOP BAP 90/10 deal

lanushka napisao:

nikad nebi zakupio sam svoj dio u tom slucaju je logicno da se i ostali neprodani dio shipa u umjeru u kojem su stejkeri kupili.

A sta ako zdonkas prvih 4-5mtt, zast bi onda itko kupio akciju kad su i ti turniri sto si zdonko na popisu?

00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

odigran je samo jedan turnir ostali pocinu tek za 5 dana vjerovatno sam zato i izbacio ostale turnire...ako se do tada ne proda obv da cu pitat stejkere dali da ostalim novcima igram turnire ili da shipam nazat...

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

Bump
ostalo 49% (1. odigrani turnir ne ulazi novim stejkerima u deal a i starim stejkerima racunam samo postotak koji su kupili tako da cu ja sufinancirat ostalih 49% od tog turnira...)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

bump. snadam se da do sutra budem prodao jos nekaj a ostalo uzeo sam, ak ne budemo se dogovorili da igram ili ne...

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

Iz razloga što nisam sve prodao a i da jesam iskrsnili su mi neke rl obaveze koji su me udaljili totalno od kompa, tako da je odigran samo prvi turnir. izjasnite se dali želite da vam shipam lovu nazat ili da napravim novi bap u kojem bi odigrao turnire izmedu 15-30$ bi (jer mi oni ne ulaze u stejk od mentorsa) molio bi da se izjastnite do sutra jer sam tada u zagrebu i nazat sam uz komp..
Ako ste za to da napravim novi bap sutra cu napravit listu turnira koje bi turnire igrao, ugl bazirao bi se na turbose jer na njima imam puno bolje rezultate do sada.

@tea - kava ponedjeljak utorak
@Igor - kava isto ponedjeljak utorak

Zadnji popravljao lanushka (28-01-2012 09:10:24)

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

41

Re: TCOP BAP 90/10 deal

moze novi bap ... i moze kava... samo reci kad... znas gdje sam wink

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

može novi BAP. napravi kako ti odgovara samo stavi koje si odabrao i GL

00

43

Re: TCOP BAP 90/10 deal

samo ti gasa smile

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
00

44

Re: TCOP BAP 90/10 deal

Hočeš napisat sada šta češ igrat i sve oko novog bap-a?

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

kaj se sa našim dealom od prije dva tjedna smile
ajd bar si živ vidim,tu i tamo digni slušalicu  smile

00

46

Re: TCOP BAP 90/10 deal

Update? Ili nesto slicno....

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
00

47

Re: TCOP BAP 90/10 deal

bump

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
00

Re: TCOP BAP 90/10 deal

može neki update itd.

00

49

Re: TCOP BAP 90/10 deal

rl stvari su ga malo stavile na afk

bude se javio cim prije...

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
04

Re: TCOP BAP 90/10 deal

teich napisao:

rl stvari su ga malo stavile na afk

bude se javio cim prije...

k , np

00