Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

A sta je sa slovencima i srpskom ekipom jeli sudjeluju u betu i dogovorite se za lovu ko je na listi povjerljivih pa da mozemo poslat...

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

Nađite nekoga od povjerenja i pitajte da li želi čuvati novce. Idem sada Srbe pozvat na sidebet, a ako prijave slovenske ekipe, neka drže novce na jednom slovenskom accountu, mislim da to ne bi trebao biti neki problem.
( p.s. 6sec. brži  tongue )

00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

Nema veze za 6 sekundi (iman time bank) nece ti to pomoc da osvojis bet iako moran priznat imas dobar tim. Aj neka CoreySteel vidi sta je sa slovencima u vezi beta jer sutra se vec igra pa da se bar skupi vise ekipa.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

Slovenci niso baš zainteresirani za ovaj sidebet.

02

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

pa ni Srbi nisu nešto previše zainteresovani...

11

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

Ccc,
ajde da smo uložili po 1000$+ onda bih rekao da Slovenci i Srbi misle da su hrvatski teamovi pre jaki za njih...
Ovako ispadne da slovenski i srpski teamovi misle sami za sebe da su čak pre slabi da bi uložili  barem 25$ ili 50$...  big_smile

00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

Evo i jedna dobea vijest !
Roba je spreman biti escrow, tako da teamovi koji se prijavljuju za sidebet uloge mogu poslati na njegov PS-account.  smile

00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

Poslano 50$ na fakker11 za team "Minimalisti".  smile

00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

Pa daj di su ostali timovi? Ocete se prijavit bar 50$ po timu ?

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

35

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

pantelija1 napisao:

Pa daj di su ostali timovi? Ocete se prijavit bar 50$ po timu ?

moj tim hoće, tako neka cifra će biti, samo čekam andre-a da mi se javi smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

36

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

..prijavljujem tim "INTERCITY FIRM" za side bet od 50$ ukupno....

00

37

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

CoreySteel napisao:

Slovenci niso baš zainteresirani za ovaj sidebet.

Čudno s obzirom na toliko timova,šteta.

markishha napisao:

pa ni Srbi nisu nešto previše zainteresovani...

Ništa čudno s obzirom da više života ima na Marsu nego na vašem forumu big_smile .

KresimirS napisao:

Evo i jedna dobea vijest !
Roba je spreman biti escrow, tako da teamovi koji se prijavljuju za sidebet uloge mogu poslati na njegov PS-account.  smile

Ja sudjelujem,poslao 10 $,za ostatak tima ne znam.

00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

marac9 napisao:

KresimirS napisao:

Roba je spreman biti escrow, tako da teamovi koji se prijavljuju za sidebet uloge mogu poslati na njegov PS-account.  smile

Ja sudjelujem,poslao 10 $,za ostatak tima ne znam.

Sve pet, ali mislim da bi inače bilo bolje da jedan član ekipe šalje Robi novce za cijeli team,a vi se onda unutar teama međusobno raskusurajte.
Inače će čovjek poluditi ako mu svatko pojedinačno šalje novce.  wink

00

39

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

KresimirS napisao:
marac9 napisao:

KresimirS napisao:

Roba je spreman biti escrow, tako da teamovi koji se prijavljuju za sidebet uloge mogu poslati na njegov PS-account.  smile

Ja sudjelujem,poslao 10 $,za ostatak tima ne znam.

Sve pet, ali mislim da bi inače bilo bolje da jedan član ekipe šalje Robi novce za cijeli team,a vi se onda unutar teama međusobno raskusurajte.
Inače će čovjek poluditi ako mu svatko pojedinačno šalje novce.  wink

Znam al kaj da radim kad se nitko ne javlja.

00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

Pa ajde onda uplati još 15$ da bude minimalni ulog i prijavi svoj team. Lako poslije od ostalih pokupiš koji $, a možda se i do 19.30 sati još uspijete dogovoriti pa povisite svoj ulog.  smile

00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

Poslano 50 za tim propali slucaj na fakker11  sa pantelija1

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

42

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

KresimirS napisao:

Pa ajde onda uplati još 15$ da bude minimalni ulog i prijavi svoj team. Lako poslije od ostalih pokupiš koji $, a možda se i do 19.30 sati još uspijete dogovoriti pa povisite svoj ulog.  smile

Poslano još 15$(ukupno 25) na fakker11 za MCs sa marac9.

00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

Kreso nas u ekipi ima 6 odnosno jedna rezerva pa jel ja treban rec kojih 5 ce igrat danas i tako svaki storm da se zna? I ako mozes povecat nas bet na 60$ za tim znaci svi po 10$.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

Poslano 50$+10$ = 60$ na fakker11 sa pantelija1 za tim PROPALI SLUCAJ.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

45

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

pantelija1 napisao:

nas u ekipi ima 6 odnosno jedna rezerva pa jel ja treban rec kojih 5 ce igrat danas i tako svaki storm da se zna?

Da, ili će automatski 6. prijavljeni biti out.

00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

OK. Onda ja za tim propali slucaj prijavljujem danas da igraju:
-pantelija1
-madravida
-corba2301
-ivica5261
-michbjukenon

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

danas igram ja umijesto horvat69 . 

kasnim hehe smile

Zadnji popravljao Mich_Bjukenon (15-04-2012 16:21:44)

00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

marac9 napisao:

Poslano još 15$(ukupno 25) na fakker11 za MCs sa marac9.

onda ja tebi posaljem 10 ili 15? mozemo pricekati da se javi Calicojack, i on je rekao sudjelavoati sa 10$

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

pantelija1 napisao:

Kreso nas u ekipi ima 6 odnosno jedna rezerva pa jel ja treban rec kojih 5 ce igrat danas i tako svaki storm da se zna? I ako mozes povecat nas bet na 60$ za tim znaci svi po 10$.

Ok. Btw., team "Minimalisti" prati bet od teama "PROPALI SLUCAJ".  wink
Uplačeno dodatnih 10$ na fakker11.

00

Re: TEAM-SIDEBET PP-BATTLE

Kolko onda da saljem marcu? Jel cemo samo nas troje u betu sudjelovat?

00