51

Re: 4ladx/esco scammer

daj prestanite s je*enim spammanjem i ostavite thread ljudima kojih se ovo tiče da se izjasne

40

Re: 4ladx/esco scammer

dabac napisao:

daj prestanite s je*enim spammanjem i ostavite thread ljudima kojih se ovo tiče da se izjasne

+1

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
08

Re: 4ladx/esco scammer

Nis se necu mjesat, samo reci svoje misljenje o jednoj drugoj stvari.

Tko god je scammao (a nekako mi se cini da ih ima vise na ovom topicu), nema ama bas nista, ali apsolutno NISTA za reci.
Ne mozes srat nekom za nesto sto si i sam radio.
End of discussion.

E sad mi je malo lakse, sutim  big_smile

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

54

Re: 4ladx/esco scammer

ko je jos scammo u ovom topicu?

20

55

Re: 4ladx/esco scammer

Što bi rekao veliki mislioc na slici-"ovo se samo krvlju ispire!!!".                                                       http://img28.imageshack.us/img28/3476/brpr6.jpg

05

Re: 4ladx/esco scammer

marac9 napisao:

Što bi rekao veliki mislioc na slici-"ovo se samo krvlju ispire!!!"

http://i49.tinypic.com/11cf4ac.gif

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
20

57

Re: 4ladx/esco scammer

Očito treba stavljati hrpu smajlića u svakom postu da bi neki skužili zajebanciju.P.S. post 47-epic.

02

58

Re: 4ladx/esco scammer

sick...

ajde ovako. bez ikakvog optuživanja ovoga ili onoga, želim samo reći nekoliko činjenica i neko svoje mišljenje. činjenica je da sam prije jedno 3 godine pičio poker na talijanskoj stranici i ostvarivao mizernu zaradu, i da sam pričao s escom koji mi je dao neke savjete za igru i nakon toga sam počeo razvaljivati konkurenciju, skočiti u kratkom roku na veće limite i početi ostvarivati opaku zaradu (sick je to da mi je esco davao savjete za 6max, a ja igrao full ring, ali dobro, to nije poanta big_smile ). na neki način sam ustvari najviše zahvaljujući njemu počeo opako beatati igru.

druga činjenica je da mi se nikad u životu nije dogodilo da igram šah s nekim na netu tko se ne bavi šahom aktivno i da izgubim partiju s takvom lakoćom s kakvom sam izgubio od esca. kako sam po prirodi naivan i blesav, tako mi nikad ni nije palo na pamet da bi netko za neki friendly chess match na netu koristio pomoć kompa, pa sam do ovog momenta bio uvjeren da ju nije koristio ni esco. aktivno igram šah od '97., a esco je navodno davno igrao neke turnire pa je prestao igrati aktivno, ali sad igra na netu i rekao mi je da ima kroz neki period score od valjda 70ak pobjeda, par remija i 0 poraza, da je pobijedio i neke intermajstore i da ga više tilta kad mu protivnik ne preda šahovsku partiju u izgubljenoj poziciji nego kad spuši lovu na pokeru. mislim da se takvom statistikom ni najbolji igrači u državi ne mogu pohvaliti jer (ako si čovjek, lol) moraš nekad i izgubiti partiju. ne možeš uvijek imati odličnu koncentraciju (kao ni u pokeru) i razvaljivati protivnike takvom lakoćom. mene je osobno razvalio u svim partijama koje smo igrali iako mi je rekao da je sick kako protiv mene uvijek odigra partiju s više od 40 poteza (inače razvaljuje protivnike redovno za manje od 40).

e sad, još uvijek ne tvrdim niti da koristi niti da ne koristi komp, da se ne shvati krivo. ali kao kad sjednete za poker stol, vidite igrača koji rejza preflop nekoliko handova za redom, pa pretpostavite da je aggro iako još uvijek niste sigurni (možda je imao premiume svaki hand npr.), tako i ja sad nakon ove priče pretpostavljam da je moguće da je esco u svojim partijama koristio komp. možda griješim, ali to bi mi objasnilo neke stvari..

kakve ovo veze ima? pa ono, ako si cheater na jednom mjestu, vjerojatno ćeš biti i na drugom..

uglavnom, s jedne strane, da ne ispadnem nezahvalno đubre, želim se zahvaliti escu na svoj pomoći koju sam dobio od njega jer mi je čovjek stvarno značajno poboljšao igru i počeo sam šamarati konkurenciju puno jače nego prije razgovora s escom, i hvala escu na svim postovima i sličicama koji su me ustvari uvijek veselili na ovom forumu (a i na drugom), to je njegov image, možda nekima ide na živce, ali ja dajem jedan veliki + na sve te ironične/šaljive postove i ženske na slikama..

no s druge strane, ne možeš na neka pitanja u ovakvoj temi, gdje je toliko dokaza izneseno protiv tebe i gdje te se proziva za hrpu stvari reći "neću odgovoriti, to je sizifov posao". čim vidiš da se netko ne želi suočiti sa svim pitanjima koja su mu postavljena i da ih izbjegava, odmah posumnjaš da tu nešto smrdi... tako da bi bilo jako lijepo kad bi odgovorio ljudima na sva pitanja, ticala se ona rakea, isplate, nesreće ili nečeg drugog.

tolko od mene

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
90

Re: 4ladx/esco scammer

stu napisao:

no s druge strane, ne možeš na neka pitanja u ovakvoj temi, gdje je toliko dokaza izneseno protiv tebe i gdje te se proziva za hrpu stvari reći "neću odgovoriti, to je sizifov posao". čim vidiš da se netko ne želi suočiti sa svim pitanjima koja su mu postavljena i da ih izbjegava, odmah posumnjaš da tu nešto smrdi... tako da bi bilo jako lijepo kad bi odgovorio ljudima na sva pitanja, ticala se ona rakea, isplate, nesreće ili nečeg drugog.

+1 smrdi smrdi,uzasno smrdi...

20

Re: 4ladx/esco scammer

stu napisao:

sick...

ajde ovako. bez ikakvog optuživanja ovoga ili onoga, želim samo reći nekoliko činjenica i neko svoje mišljenje. činjenica je da sam prije jedno 3 godine pičio poker na talijanskoj stranici i ostvarivao mizernu zaradu, i da sam pričao s escom koji mi je dao neke savjete za igru i nakon toga sam počeo razvaljivati konkurenciju, skočiti u kratkom roku na veće limite i početi ostvarivati opaku zaradu (sick je to da mi je esco davao savjete za 6max, a ja igrao full ring, ali dobro, to nije poanta big_smile ). na neki način sam ustvari najviše zahvaljujući njemu počeo opako beatati igru.

druga činjenica je da mi se nikad u životu nije dogodilo da igram šah s nekim na netu tko se ne bavi šahom aktivno i da izgubim partiju s takvom lakoćom s kakvom sam izgubio od esca. kako sam po prirodi naivan i blesav, tako mi nikad ni nije palo na pamet da bi netko za neki friendly chess match na netu koristio pomoć kompa, pa sam do ovog momenta bio uvjeren da ju nije koristio ni esco. aktivno igram šah od '97., a esco je navodno davno igrao neke turnire pa je prestao igrati aktivno, ali sad igra na netu i rekao mi je da ima kroz neki period score od valjda 70ak pobjeda, par remija i 0 poraza, da je pobijedio i neke intermajstore i da ga više tilta kad mu protivnik ne preda šahovsku partiju u izgubljenoj poziciji nego kad spuši lovu na pokeru. mislim da se takvom statistikom ni najbolji igrači u državi ne mogu pohvaliti jer (ako si čovjek, lol) moraš nekad i izgubiti partiju. ne možeš uvijek imati odličnu koncentraciju (kao ni u pokeru) i razvaljivati protivnike takvom lakoćom. mene je osobno razvalio u svim partijama koje smo igrali iako mi je rekao da je sick kako protiv mene uvijek odigra partiju s više od 40 poteza (inače razvaljuje protivnike redovno za manje od 40).

e sad, još uvijek ne tvrdim niti da koristi niti da ne koristi komp, da se ne shvati krivo. ali kao kad sjednete za poker stol, vidite igrača koji rejza preflop nekoliko handova za redom, pa pretpostavite da je aggro iako još uvijek niste sigurni (možda je imao premiume svaki hand npr.), tako i ja sad nakon ove priče pretpostavljam da je moguće da je esco u svojim partijama koristio komp. možda griješim, ali to bi mi objasnilo neke stvari..

kakve ovo veze ima? pa ono, ako si cheater na jednom mjestu, vjerojatno ćeš biti i na drugom..

uglavnom, s jedne strane, da ne ispadnem nezahvalno đubre, želim se zahvaliti escu na svoj pomoći koju sam dobio od njega jer mi je čovjek stvarno značajno poboljšao igru i počeo sam šamarati konkurenciju puno jače nego prije razgovora s escom, i hvala escu na svim postovima i sličicama koji su me ustvari uvijek veselili na ovom forumu (a i na drugom), to je njegov image, možda nekima ide na živce, ali ja dajem jedan veliki + na sve te ironične/šaljive postove i ženske na slikama..

no s druge strane, ne možeš na neka pitanja u ovakvoj temi, gdje je toliko dokaza izneseno protiv tebe i gdje te se proziva za hrpu stvari reći "neću odgovoriti, to je sizifov posao". čim vidiš da se netko ne želi suočiti sa svim pitanjima koja su mu postavljena i da ih izbjegava, odmah posumnjaš da tu nešto smrdi... tako da bi bilo jako lijepo kad bi odgovorio ljudima na sva pitanja, ticala se ona rakea, isplate, nesreće ili nečeg drugog.

tolko od mene

Ako se tebi da ovoliki post napisati o temi koja se tebe ne dotikavle izravno onda nitko nema pravo reći da je sizifov posao objašnjavati što se desilo smile

21

Re: 4ladx/esco scammer

4ladX napisao:

za drugi mjesec ste izrejkali nekih 6K€ ako se sjecam. rakeback od toga je 1,800€ + 1,200€ od bonusa + od rake racea ste dobili negdje 1,200€ za ukupno 4,200 odnosno ravno 70% rakeback.

aj da donesemo neki zakljucak iz ovog

nivea i croman, e je ova izjava točna ili ne?

10

Re: 4ladx/esco scammer

cass1ni napisao:
4ladX napisao:

za drugi mjesec ste izrejkali nekih 6K€ ako se sjecam. rakeback od toga je 1,800€ + 1,200€ od bonusa + od rake racea ste dobili negdje 1,200€ za ukupno 4,200 odnosno ravno 70% rakeback.

aj da donesemo neki zakljucak iz ovog

nivea i croman, e je ova izjava točna ili ne?

Nevezano sad za to ti si neki odvjetnik esca? Ja ne znam o cemu ces ti uopce pricat kad ti uvjeravas ljude ovdje da dio "ispod stola" koji dogovoris s nekim sjeda ravno na racun, a ne preko toga s kim si dogovorio. Ili si "dogovorio" samo ono sto te ide standardno preko bilo kojeg affiliatea ili nemas pojma o cemu pricas.

U ostalom ako netko ima pisat i opravdat se za ono sto ga se optuzuje to je Esco. Meni se na racunu jos nista nije promijenilo s ovim postom. Hvala smile

00

63

Re: 4ladx/esco scammer

Colleric napisao:

Javio se ali bojim se za kurac.

Meni osobno je 4ladX bio najjači lik ovdje sa svojim postovima.Šteta je izgubiti obraz zbog novca.

00

Re: 4ladx/esco scammer

nikad nisam osobno progovorio s njim ni rjeci,al naprosto obozavam njegove postove i spamove,i tuzan sam kad vidim ovakve optuzbe,jer kak je croman nekad ranije napiso njegovo ime nest znaci u hrv poker zajednici pa se zato jos uvijek nadam da je sve neki zajeb jer iam massive respect prema esco-u i sick bi bilo saznat da covjek kojeg sam smatro jednim od najjacih hrv pokerasa u biti bude prevara...i mislim da vi ostali bi trebali prestat spamat temu jer vas se ovo najmanje tice...

20

65

Re: 4ladx/esco scammer

karabaja987 napisao:

naprosto obozavam njegove spamove,mislim da vi ostali bi trebali prestat spamat temu jer vas se ovo najmanje tice...

10

Re: 4ladx/esco scammer

marac9 napisao:
karabaja987 napisao:

naprosto obozavam njegove spamove,mislim da vi ostali bi trebali prestat spamat temu jer vas se ovo najmanje tice...

odlicno hahaha big_smile

00

Re: 4ladx/esco scammer

A gdje se mogu vidjeti ti njegovi poker uspjesi? Tip je bio čudan i jedino je mogao i znao komunicirati preko nekih frikovskih fora. Sjećam se da je jednom imao ozbiljan post i da mu uopće nije pristajalo ( vjerojatno neki prijevod sa stranih foruma). Ne sjećam se da je imao konkretne komentare za handove i stvari gdje se mora javno čvrsto stati iza nečega. Čujem da je i prije uhvaćen u laži tj. davanja handova sa nl1000 koji nisu bili njegovi, a tvrdio je da jesu...
Znao je imati morbidne komentare, a i sličice maloljetnica te aludiranje na "mlado meso"nisu nimalo prilična komunikacija i neki nadobudni krim inspektor ti i za manje stvari može pokucati na vrata.

Čitajući sve ovo gotovo sam uvjeren da je bad guy, pogotovo kada priču pokreću dva korektna lika kao što su nivea i croman.

42

Re: 4ladx/esco scammer

rutiner mislim da si pobrkao neke stvari, meni esco djeluje normalno, mislim da svi kuze njegovu komunaciju i "frikovske fore". u vezi ozbiljnog posta vjerovatno mislis na "pokemon" i to sam siguran da je 100% njegovo, ne vjerujem da je prepisao jer je to njegov stil pisanja. nigdje ne pise da mora komentirat handove a i kad je je znao sta prica.

Čujem da je i prije uhvaćen u laži tj. davanja handova sa nl1000 koji nisu bili njegovi, a tvrdio je da jesu...

za ovo prvi put cujem, dokaz kakav?
slike su mu bile na mjestu cool

nije da branim escoa niti tebe napadam samo mislim da si pobrkao neke stvari, peace

30

69

Re: 4ladx/esco scammer

rutiner napisao:

A gdje se mogu vidjeti ti njegovi poker uspjesi? Tip je bio čudan i jedino je mogao i znao komunicirati preko nekih frikovskih fora. Sjećam se da je jednom imao ozbiljan post i da mu uopće nije pristajalo ( vjerojatno neki prijevod sa stranih foruma). Ne sjećam se da je imao konkretne komentare za handove i stvari gdje se mora javno čvrsto stati iza nečega. Čujem da je i prije uhvaćen u laži tj. davanja handova sa nl1000 koji nisu bili njegovi, a tvrdio je da jesu...
Znao je imati morbidne komentare, a i sličice maloljetnica te aludiranje na "mlado meso"nisu nimalo prilična komunikacija i neki nadobudni krim inspektor ti i za manje stvari može pokucati na vrata.

Čitajući sve ovo gotovo sam uvjeren da je bad guy, pogotovo kada priču pokreću dva korektna lika kao što su nivea i croman.

+1
Jos odavno mi se cinio kao neki muljator, jos od cro poker foruma i prica o razvaljivanju a dok je trebalo dat neke dokaze onda se bojao da mu porezna ne pokuca na vrata. Dal je itko vidio neki njegov graf, dal ga je itko ikad osobno upoznao?
Imam dojam da je "malo" poremecen, posebno nakon nekih pedofilskih ispada koji mi se i nisu cinili kao zajebancija. Netko normalan se na takav nacin ne moze zajebavat. Takodjer ako me pamcenje dobro sluzi mislim da je za njega bilo rijeci da je bacao monitor kroz prozor zgrade i isto ispikao monitor nozem  roll
Ocito je da je lik poremecen.
Nadam se da ce nivea i croman vec na neki nacin doc do svoje love.

32

70

Re: 4ladx/esco scammer

Dođe mi zlo kad pročitam ovako nešto,više nikome ne možeš vjerovati.Ovo će definitivno ostaviti duboki trag na cijeloj  Hrvatskoj poker zajednici. Kada sam otvarao temu bio sam 99% siguran da su to nekakve mučke provokacije kakve nivea zna postati za svoje frendove na forumu i obrnuto.

10

Re: 4ladx/esco scammer

Brky napisao:

ko je jos scammo u ovom topicu?

ali ja nisan najveci hrvatski scamer...

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: 4ladx/esco scammer

niveaformen napisao:

Ne vjerujem da si uspio napisat ovakvu hrpu gluposti i laži, bolje bi bilo da si nestao, a sve ove svoje tvrdnje oko nesreće i ostalih stvari vrlo lagano dokažeš pa razuvjeri nas, molim te, pa ću se ispričat javno pred svima i poslat ću ti sve što sam dužan, kako sam na kraju ispao.

Ova moja ponuda još uvijek vrijedi...

00

73

Re: 4ladx/esco scammer

TVex napisao:
rutiner napisao:

Mislim da ne treba praviti dramu oko slučaja.

Bravo! Svaka ti čast za razmišljanje i mentalni sklop. Zbog ovakvih stavova nam je cijela zemlja tu di je, svako svakog dere kako stigne  i moramo se klošarit po pokerima i kladionicama da bi pronašli neku perspektivu  sad

lol

When you got nothing, you got nothing to lose
00

74

Re: 4ladx/esco scammer

kiklop napisao:
TVex napisao:
rutiner napisao:

Mislim da ne treba praviti dramu oko slučaja.

Bravo! Svaka ti čast za razmišljanje i mentalni sklop. Zbog ovakvih stavova nam je cijela zemlja tu di je, svako svakog dere kako stigne  i moramo se klošarit po pokerima i kladionicama da bi pronašli neku perspektivu  sad

lol

Pa da. Kao prvo, radimo nezakonitu aktivnost. Klošarimo se u smislu isplaćivanja love i nadanja da nas porezna nikad neće ulovit.

A drugo - rutiner - ne slažem se, mislim da treba napravit totalnu frku za svaki ukradeni euro, posebno na mjestima poput ovog. Tek onda će se možda scamovi smanjit.

00

Re: 4ladx/esco scammer

oklen snaga

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00