Re: Zašto se zatvaruju teme?

ja ne želim sad bit bezobrazan al stvarno čitajuci ovaj forum sam zaključio da je ovaj krešo apsolutno nenormalan lik sa hrpom slobodnog vremena. ne kuzim kak ti se da otvarat takve teme. UGODAN POZZIĆ

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
30

Re: Zašto se zatvaruju teme?

LOL, bome treba i hrpu slobodnog vremena sve to pročitati.
Nice try, trollu, ali kao što si im sam pripmjetio, potrošio sam hrpu svoga slobodnoga vremena na ništa pametnoga, pa mi na žalost više nije ništa ostalo za tvoje trollanje. Jbg, zakasnio si danas na ovu temu, možda drugi put...   smile
Lp i gl.

00

103

Re: Zašto se zatvaruju teme?

BoyFromBalkans napisao:

ja ne želim sad bit bezobrazan al stvarno čitajuci ovaj forum sam zaključio da je ovaj krešo apsolutno nenormalan lik sa hrpom slobodnog vremena. ne kuzim kak ti se da otvarat takve teme. UGODAN POZZIĆ

big_smile  big_smile  big_smile Joj ne talasaj sad i ti,taman kad smo se primirili.Toliko sam iscrpljen da mi se neda ni igrati,uključio 50 baksa za bezveze jedva čekam da zdonkam.

Zadnji popravljao marac9 (10-05-2012 21:06:14)

00

104

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Kako ce se javit kad je pogino?

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Teme se zatvaraju jer stvarno ima pavijana koji bespotrebno troše moje i tuđe vrijeme pa makar i 10 sekundi koliko potrošim dok otvorim i zatvorim takvu temu.

Admini su se na ovome forumu pokazali aktivni, voljni pomoći svima i isto tako dovoljno inteligentni da banaju pavijane i zatvore debiloteme. Isto tako nije ništa čudno da se oko pokera skupljaju razni .............. likovi tako da se netriba čudit na totalno glupa pitanja i teme i potpuno zaslužuju sprdnju jer da su imalo voljni koristiti mozak onda bi im ovaj čudesni internet i google dali sve odgovore i dovoljan je IQ od 50 za korištenje.

A svima koji se naježe na spomen rigggged pokera slijedi pitanje.

Dali je do sada bilo slučajeva da poker kuće varaju svoje klijente na razne načine?? 
Odgovor je DA. Ja se samo sjećam slučaja Absolute Poker - http://www.pokernewsdaily.com/absolute- … rge-11201/

Zašto vam je toliko nevjerovatno da to rade i sada i da če se to dešavati i u budućnosti i na tko zna koje sve načine. Mislim tj. nadam se da PS ima jaaako dobar profit da bi im to bilo preglupo za radit ali uvijek ostaje ali.

Ovo su moje dvi lipe na ovu temu...

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
10

106

Re: Zašto se zatvaruju teme?

NIje mu uopće bila namjera tjerati tezu da je sof od PS namješten i da nekoga izravno potkrada, samo sam htio naglas postaviti pitanje da li je moguće napraviti softver i šta taj softver treba odrađivati, a da:

a) regove prisiljava da puno više igraju
b) zadržava loše igrače i vraća ih uvijek iznova

a  da pri tom matematički svi imaju jednake šanse.

21

107

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Znam da nemam pravo da pisem, i znam da nisam bitan ovde, ali zalosno je sto ovde admini, ostaljaju teme koje su njima interesantne ili bitne. A naravno sto nema veza sa njima ide odmah lock. Ali dobro ko sam ja da pisem sad o tome...

20

Re: Zašto se zatvaruju teme?

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lslgj3PVsr1qe963uo1_500.jpg

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
11

Re: Zašto se zatvaruju teme?

marac9 napisao:
BoyFromBalkans napisao:

ja ne želim sad bit bezobrazan al stvarno čitajuci ovaj forum sam zaključio da je ovaj krešo apsolutno nenormalan lik sa hrpom slobodnog vremena. ne kuzim kak ti se da otvarat takve teme. UGODAN POZZIĆ

big_smile  big_smile  big_smile Joj ne talasaj sad i ti,taman kad smo se primirili.Toliko sam iscrpljen da mi se neda ni igrati,uključio 50 baksa za bezveze jedva čekam da zdonkam.

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSMQwEDbpu9QQtToWR5EyQh7w1_gnbPfrRL_yDwedSFOXivfNFA1RHr2xMUug

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

110

Re: Zašto se zatvaruju teme?

BoyFromBalkans napisao:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSMQwEDbpu9QQtToWR5EyQh7w1_gnbPfrRL_yDwedSFOXivfNFA1RHr2xMUug

lol  lol  lol Ne pada mi na pamet. lol

00

Re: Zašto se zatvaruju teme?

wink

00

112

Re: Zašto se zatvaruju teme?

rutiner napisao:

NIje mu uopće bila namjera tjerati tezu da je sof od PS namješten i da nekoga izravno potkrada, samo sam htio naglas postaviti pitanje da li je moguće napraviti softver i šta taj softver treba odrađivati, a da:

a) regove prisiljava da puno više igraju
b) zadržava loše igrače i vraća ih uvijek iznova

a  da pri tom matematički svi imaju jednake šanse.

a)ovo ne razumijem,valjda mislis na to da softver napravi da regovi gube sa AA cesto pa da zato moraju igrati puno da bi to izravnali i zavrsili u profitu

b)ne moraju napravit nikakv softver da im to radi jer ce se igraci uvijek vracati jer je poker igra na srecu tako da malo tko ko pokusa igrati nece postati odma ovisan i htjet igrat stalno.Nije live poker rigged pa se svi stalno vracaju igrat.

Uzmi sebe npr.Vjerojatno si losing igrac i nisi u profitu a stalno se vracas igrat.Ti si cak genije koji pretpostavlja da je sve rigged i opet se vracas igrat.

10

113

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Psst...Boy from Balkans je otišao,sad možemo nastaviti. lol  lol Kaj hoćete,baš je bila jebena raspravica. lol

00

114

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Uzmi sebe npr.Vjerojatno si losing igrac i nisi u profitu a stalno se vracas igrat.Ti si cak genije koji pretpostavlja da je sve rigged i opet se vracas igrat.

varaš se smile
ja igram kada mi se igra. Lova na sajtu me uvijek čeka i ne pamtim kada sam uplatio centa. Razlog zašto ne igram više je nedostatak vremena i zarađivanje puno  više $, uz puno manje vremena i truda, na drugim mjestima.

00

115

Re: Zašto se zatvaruju teme?

rutiner napisao:

Uzmi sebe npr.Vjerojatno si losing igrac i nisi u profitu a stalno se vracas igrat.Ti si cak genije koji pretpostavlja da je sve rigged i opet se vracas igrat.

varaš se smile
ja igram kada mi se igra. Lova na sajtu me uvijek čeka i ne pamtim kada sam uplatio centa. Razlog zašto ne igram više je nedostatak vremena i zarađivanje puno  više $, uz puno manje vremena i truda, na drugim mjestima.

Zasto igras ako pretpostavljas da je rigged

00

116

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Zasto igras ako pretpostavljas da je rigged

Pa ne pretpostavljam i mislim da svi imamo jednake uvjete za igru, ali gramzivim korporacijama ne vjerujem ni kada poklone nose. Pa oni bi za promil dobiti preko leševa hodali.

00

117

Re: Zašto se zatvaruju teme?

croman19 napisao:
rutiner napisao:

Uzmi sebe npr.Vjerojatno si losing igrac i nisi u profitu a stalno se vracas igrat.Ti si cak genije koji pretpostavlja da je sve rigged i opet se vracas igrat.

varaš se smile
ja igram kada mi se igra. Lova na sajtu me uvijek čeka i ne pamtim kada sam uplatio centa. Razlog zašto ne igram više je nedostatak vremena i zarađivanje puno  više $, uz puno manje vremena i truda, na drugim mjestima.

Zasto igras ako pretpostavljas da je rigged

zato šta želi on biti taj kojem je rigged da dobiva i onda da shipa 83s i smije se ovima s asevima  big_smile

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

118

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Ja mislim da i ova treba tema  da se zatvori. Nemojte da se zajebavamo

30

Re: Zašto se zatvaruju teme?

HENEX napisao:

Nemojte da se zajebavamo

??

10

Re: Zašto se zatvaruju teme?

evo za pobornike rigged teorije nek citaju

http://forumserver.twoplustwo.com/28/in … on-255990/

00

121

Re: Zašto se zatvaruju teme?

evo napokon imam dokaz da je sve rigged
2 handa za redom meni daju flush, a ovom superuseru kaj radi za njih daju straight flush
pošto je vjerojatnost da bu pogodil straight flush 2 handa za redom skoro nikakva mora da je rigged

http://img194.imageshack.us/img194/7691/riggedd.jpg

20

Re: Zašto se zatvaruju teme?

Andre_787 napisao:

evo za pobornike rigged teorije nek citaju

http://forumserver.twoplustwo.com/28/in … on-255990/

Zanimljivo je sto 35% ljudi na najpoznatijem poker forumu glasa da je online poker rigged   hmm big_smile

00

123

Re: Zašto se zatvaruju teme?

http://img35.imageshack.us/img35/5493/thematrixpillbycollegeh.jpg

20