26

Re: Full tilt

Andre_787 napisao:

ima tko mozda ovaj mod?

http://i.imgur.com/T9Fv6.png

Evo samo nije dzabe: http://tiltbuster.com/forums/index.php? … ulticolor/

00

Re: Full tilt

Zašto pričate i raspitujete se o tom direktnom transferu između Tilta i Starsa? Zanima me zato što je meni moneybooker potpuno besplatan pa mi nije jasno zašto to ne obavite pomoću njega? Jel ima neka kvaka u vezi toga?

01

Re: Full tilt

Gaby Lee napisao:

Zašto pričate i raspitujete se o tom direktnom transferu između Tilta i Starsa? Zanima me zato što je meni moneybooker potpuno besplatan pa mi nije jasno zašto to ne obavite pomoću njega? Jel ima neka kvaka u vezi toga?

Zato što je mnogo jednostavnije i zato što je free (mb uzima oko 2e po transakciji)

00

29

Re: Full tilt

Gaby Lee napisao:

Zašto pričate i raspitujete se o tom direktnom transferu između Tilta i Starsa? Zanima me zato što je meni moneybooker potpuno besplatan pa mi nije jasno zašto to ne obavite pomoću njega? Jel ima neka kvaka u vezi toga?

Jer ti dodje instant i jednostavnije je nego da prvo cashoutas na mb pa onda depositaš.

00

30

Re: Full tilt

Kad točno po našem vremenu Full Tilt otvara vrata? Dali first deposit vrijedi za nas stare usere? Hvala!

00

Re: Full tilt

Maki napisao:

Kad točno po našem vremenu Full Tilt otvara vrata? Dali first deposit vrijedi za nas stare usere? Hvala!

First deposit bonus NE vrijedi za stare usere. Ali zato imas Deal me in bonus/promociju.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

32

Re: Full tilt

Maki napisao:

Kad točno po našem vremenu Full Tilt otvara vrata? Dali first deposit vrijedi za nas stare usere? Hvala!

FTP 2.0 will reopen at 2PM by Eastern Europe Time (GMT +02:00)

00

Re: Full tilt

Maki napisao:
Maki napisao:

Kad točno po našem vremenu Full Tilt otvara vrata? Dali first deposit vrijedi za nas stare usere? Hvala!

FTP 2.0 will reopen at 2PM by Eastern Europe Time (GMT +02:00)

Mi smo CET (Central European Time iliti GMT +1)

00

Re: Full tilt

Ima li koji dobar razlog da se igra na ft?

00

35

Re: Full tilt

kak funkcionira taj Deal me in bonus? vidim da pise atleast $200 kolko je max i kolko treba uplatiti? il se samo prijavi za bonus?

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Full tilt

deco99 napisao:

kak funkcionira taj Deal me in bonus? vidim da pise atleast $200 kolko je max i kolko treba uplatiti? il se samo prijavi za bonus?

nisam nigdi pročital da treba uplata, mislim da se samo treba prijaviti i onda ga očistiti u 3 tjedna, tih 200 $

00

37

Re: Full tilt

black bitch napisao:
deco99 napisao:

kak funkcionira taj Deal me in bonus? vidim da pise atleast $200 kolko je max i kolko treba uplatiti? il se samo prijavi za bonus?

nisam nigdi pročital da treba uplata, mislim da se samo treba prijaviti i onda ga očistiti u 3 tjedna, tih 200 $

+1 samo se prijaviš...

00

38

Re: Full tilt

jel mogu dobit first deposit bonus i ovaj deal me in bonus ili samo ovaj prvi ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

39

Re: Full tilt

puki86 napisao:

jel mogu dobit first deposit bonus i ovaj deal me in bonus ili samo ovaj prvi ?

New to Full Tilt Poker?
If you’re new to Full Tilt Poker, you can still avail of our biggest ever bonus. To be offered your Deal Me In Bonus, just make your first deposit and play in any real-money game by 23:59 ET on Thursday November 29th. You’ll be offered your bonus package by 23:59 ET on Friday November 30th and you’ll have three weeks (21 days) to accept your offer.
You will also be awarded Full Tilt Poker’s 100% First Deposit Bonus.
Learn more about playing for Real Money at Full Tilt Poker

Ovo ti je sa njihove stranice: http://www.fulltiltpoker.com/promotions … e-in/bonus

00

Re: Full tilt

da li mislite da ce u ovim prvim tjednima Full Tilta biti tezi ili laksi field?

10

Re: Full tilt

Manchinator napisao:

da li mislite da ce u ovim prvim tjednima Full Tilta biti tezi ili laksi field?

Vjerojatno ce biti puno regova,rekreativni i slicni igraci vjerojatno nisu u toku i ne znaju da se FT uopce vraca.Valjda ce poslije nakon svih reklama i promocija opet pocet dolazit svi na FT.

Zadnji popravljao croman19 (06-11-2012 13:32:53)

00

42

Re: Full tilt

Aaaaaaaand its online!

00

43

Re: Full tilt

jel ko gdje procitao kad ce se moc transferat i depozitat ?

btw ima vec milijun stolova akcije na HU big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

44

Re: Full tilt

moze se sad

edit: izgleda zasad samo depozit, jos ne mogu transfer napravit sa starsa

Zadnji popravljao stoka (06-11-2012 14:34:12)

00

45

Re: Full tilt

deposit ce ti bit ''processing''

00

Re: Full tilt

Jel jos kome pise, "you are restricted from playing ring games. If you feel you have received this massage in error please contact our support.... "

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

47

Re: Full tilt

meni pise da nemam pravo igranja za real money i da zato nemrem depozitat, nis mi nije jasno

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

48

Re: Full tilt

Moraš možda poslati dokumente. Ja sam morao...

00

49

Re: Full tilt

i ja sam moral al zato jer sam zaboravil onaj pin + pass lol

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10

Re: Full tilt

mozda noob pitanja al jel se transfer sa starsa smatra kao first deposit? i jel mogu prebacit recimo $800 i dobit 100% na 600$ il mora bit samo $600?
edit: evo staggy je napisao na prvoj strani, ty

lol vec sad na 400nl rush full ring stolovima ima vise nego na 100nl zoomu fr

Zadnji popravljao Andre_787 (06-11-2012 18:48:11)

00