Re: WWin Poker

dealt rakeback metoda, sta je tu cudno.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: WWin Poker

gjde da upisem onaj kod?

00

28

Re: WWin Poker

Moj račun – Plačanje – Prepaid bon

10

29

Re: WWin Poker

U subotu sam napravio zahtjev očekivao sam danas da će bar danas pošto je radni dan bit gotovo ali još uvijek ništa.
Dakle skinuo sam i registrirao  se na wwin poker, napisao username na wwinu, username na pokerpro-u i email koji je isti za oboje u one kolumne i prijavio.

Zadnji popravljao koste (18-03-2013 17:23:25)

00

Re: WWin Poker

Ja koristim hotmail, pa mail u kojem sam dobio kod mi je bio pod junk, pa eto svima kojima eventualno nije stiglo pogledajte tamo...

00

Re: WWin Poker

koji je kod za wwin i gdje ga upisujem?i jel kasno za kod ako sam već registrirala se na wwin i skinula ga?

Zadnji popravljao igormaric34 (18-03-2013 21:20:32)

00

32

Re: WWin Poker

igormaric34 napisao:

koji je kod za wwin i gdje ga upisujem?i jel kasno za kod ako sam već registrirala se na wwin i skinula ga?

Nema koda. Pobaj ispuniti 3. korak pa će ti odgovoriti na mail ako možeš.

00

Re: WWin Poker

aha,to jesam sve napravila,onda čekam.:)hvala ti

00

Re: WWin Poker

može pitanje vezano za poker stars?

00

Re: WWin Poker

pošto nitko na chatu ne odgovara

00

Re: WWin Poker

Samo ti otvori novu temu pa pitaj tamo. Ja sam vidio pitanje, ali ne znam odgovor, a taj chat ti malo tko čita ažurno...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

37

Re: WWin Poker

koste napisao:

U subotu sam napravio zahtjev očekivao sam danas da će bar danas pošto je radni dan bit gotovo ali još uvijek ništa.
Dakle skinuo sam i registrirao  se na wwin poker, napisao username na wwinu, username na pokerpro-u i email koji je isti za oboje u one kolumne i prijavio.

+1

00

38

Re: WWin Poker

Svi koji niste još dobili odgovor, ispunite još jednom 3. korak. Izgleda da nije slalo podatke ispravno.

00

Re: WWin Poker

pepy667 napisao:

dealt rakeback metoda, sta je tu cudno.

Nije dealt nego je contributed. I igrači nisu toliko loši koliko je rake ogroman.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: WWin Poker

zvijezdice su leveli koje zarađuješ igranjem

00

Re: WWin Poker

rear dobila sam odgovor na svoje pitanje,ako želim poker pro freerollove igrati moram praviti nove račune u svim sobama gdje ih ima,a to mi se neeee daaaa,možda neki drugi put.  smile

00

Re: WWin Poker

dobila sam mail u kojem piše da je zbog zloupotrebe bonusa obustavljen bonus od 5eurića,a jesam baksus ni bonus ne mogu dočekati  big_smile al ajd čekam još 2 dana pa ga brišem.

00

Re: WWin Poker

Rake je normalan kao i svugdje drugdje; contributed, 5%, CAP 3€. Jedino što nemaju manji rake kada se na stolu nalazi manje od 4 igrača i manje od 3, tj. 2 igrača.

Znači HU je neisplativo igrati ispod NL1k, jer je CAP 3€, što je suludo.

Rakebake se ne dobiva na potovima gdje je kuca uzela manje od 3 centa, jer je automatski za svaku ruku, a ne može zaračunati rakeback za manje od 0.01€. To je najmanja mjerna jedinica i ima veze sa zakonima dole, itd...

10

Re: WWin Poker

E ovako ne razumijem ovo pise Kod registracije upisati / kod "" .Sad ne znam gdje to da upisem koje polje nemam tog polja kad se registriram moze pomoc?

00

45

Re: WWin Poker

Trenutno je obustavljeno besplatnih 5€ zbog iskorištavanja (isti igrači su radili više accounta).

00

Re: WWin Poker

roba ti jedini odgovaraš nama neznalicama,ajd please objavi ili odgovori u kojim sobama još postoje poker pro freerolovi ili no depozit bonusi preko PP-a,Jučer sam pokušala poker770 al vidim više ne vrijedi,pozdrav i hvala unaprijed!

00

47

Re: WWin Poker

igormaric34 napisao:

roba ti jedini odgovaraš nama neznalicama,ajd please objavi ili odgovori u kojim sobama još postoje poker pro freerolovi ili no depozit bonusi preko PP-a,Jučer sam pokušala poker770 al vidim više ne vrijedi,pozdrav i hvala unaprijed!

Nema više freerollova i nodeposit bonusa.

00

Re: WWin Poker

roba59 napisao:
igormaric34 napisao:

roba ti jedini odgovaraš nama neznalicama,ajd please objavi ili odgovori u kojim sobama još postoje poker pro freerolovi ili no depozit bonusi preko PP-a,Jučer sam pokušala poker770 al vidim više ne vrijedi,pozdrav i hvala unaprijed!

Nema više freerollova i nodeposit bonusa.

ok,hvala

00

Re: WWin Poker

ej jel se moze jos uvijek dobiti tih 5 eura i je li moze malo pojasnjenja,da li se treba samo regovati na wwin i to je to ili se treba jos negdje regovati pa njima poslati taj nick ili sta vec ne kontam :S

10

50

Re: WWin Poker

Već sam prije odgovorio:

roba59 napisao:

Trenutno je obustavljeno besplatnih 5€ zbog iskorištavanja (isti igrači su radili više accounta).

00