26

Re: Uvjerite me drukcije

cgreen napisao:

evo baš se sjetim našeg Gorana Mandica i zadnjeg velikog turnira tj. one gadosti od handa i debelog sretnog prasca, recimo neko ce reč varianca, pa je , ali treba sad doc u tu poziciju neznam kolko puta da se to poravna i ja se nadam da oce, ali nisu svi te srece, a šta je najgore netko više nikad ne dođe , recimo neko ko ne radi volume,  ili još gore ako radi dogodi mu se dva ili više puta za redom isto....

mozda mandza jednog dana osvoji FTOPS ili pokerstars freeroll od 10k ljudi za 100k dolara pa se sreca izravna

I na kraju bude " HARAŠO"
110

Re: Uvjerite me drukcije

Maki napisao:

Zato su se svi i obogatili na ruletu...;)

Pa nisu bas svi. Nego ovih 50%  big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
11

Re: Uvjerite me drukcije

butko napisao:
cgreen napisao:

evo baš se sjetim našeg Gorana Mandica i zadnjeg velikog turnira tj. one gadosti od handa i debelog sretnog prasca, recimo neko ce reč varianca, pa je , ali treba sad doc u tu poziciju neznam kolko puta da se to poravna i ja se nadam da oce, ali nisu svi te srece, a šta je najgore netko više nikad ne dođe , recimo neko ko ne radi volume,  ili još gore ako radi dogodi mu se dva ili više puta za redom isto....

mozda mandza jednog dana osvoji FTOPS ili pokerstars freeroll od 10k ljudi za 100k dolara pa se sreca izravna

da ga procuri na još jedno 5-6 1M freerolova onda bi mogli reć da se izravnalo...

16

29

Re: Uvjerite me drukcije

lol

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: Uvjerite me drukcije

slahwooi napisao:
Parangal napisao:

Ako te baš zanima matematičko/statistička strana toga, nabavi si "Osnove statističke metode za nematematičare" Borisa Petza, imaš tamo objašnjenu matematiku vjerojatnosti. Ta se knjiga koristi na dosta studija kao osnovna literatura za statistiku pa je ima većina kopirnica u blizini faksova.

Boris Petz u istoimenoj knjizi govori da je poker igra gdje dominira sreća, a da na ruletu imaš točno 50/50.

E jbg, davno je bila prva godina faksa, zaboravio sam da se tako prosuo (a i ja sad sa njim  hmm ). Dobro, čovjek očito nema pojma o igrama, ali ako se dobro sjećam, poglavlje o vjerojatnosti je dosta dobro napravljeno.

00