51

Re: Moneybookers MasterCard

rademar napisao:

Moja greška..

"Cards are available in EUR, GBP, PLN or USD for use globally"

Dakle, ako ćeš koristiti karticu samo za online shopping napravi sve u $$$. I Skrill i karticu i PayPall. Jedino što moraš da uradiš je da verifikuješ adresu stanovanja, da bi mogli da ti pošalju karticu i pin. Zatražiš verifikaciju na sajtu i oni ti pošalju pisamce sa kodom koji uneseš na skrill sajtu. Traje par nedelja dok stigne. Jedini problem ti može biti prva uplata na skrill ako nemaš devizni.

Imam devizni. A kako bi se (i da li se uopce bi) kartica mogla puniti ako se nema bankovni racun (pa tako ni devizni)? Kazes da bi problem bila jedino prva uplata, kako bi se u tom slucaju (bez deviznog) ona realizirala i po cemu bi se onda daljnje uplate razlikovale od te prve?

Chupo
00

Re: Moneybookers MasterCard

Ajde da pitam još jednom, možda ovaj puta bude i odgovor.
Koliko treba da dođe ta nesertna kartica? Danas je 20 dana od kad su rekli da je poslana i da će doći krot 7 do 10 dana a 15 dana je od dana zahtjeva za izradom kartice. A isto tako je prošlo i 40 dana oddkad je poslano pismo za verifikaciju adrese pa nikada nije ni došlo.
Nije meni za karticu, već kao freelancer plaču dobicalm preko Skrilla a ne mogu do svog novca. Dal se Skrill ili ZABA rade glupi no verifikacija ni računa ni Vese iz Zabe ne prolaze. Bilo bi barem divno za znati koliko stvarno treba da taj komad plastike dođe.

01

Re: Moneybookers MasterCard

Meni stigla za 12-tak dana, a pin 4-5 dana poslije tako da bi ti svaki dan trebala doci....

00

Re: Moneybookers MasterCard

A nadam se. Malo je grdo kad ti lova gore a nemožeš do nje. HEP i kompaniju ne zanima dal ti možeš do svoje plače ili ne.

00

Re: Moneybookers MasterCard

ja sam isto karticu dobio kroz 15ak dana i pin 7 dana nakon toga..
a pismo za verifikaciju adrese nisam nikada dobio, a proslo je sigurno vise od godinu dana  big_smile

00

Re: Moneybookers MasterCard

A to baš i nije onda 7 do 10 dana kak kažu. Uz 15ak dana za karticu i 7 dana za pin ( i uzmimo da su to radni dani jer vikendom pošte ne raznose pošiljke ) to je zapravo mjesec dana. Znajući to moja će doći tek sljedeće godine kaj nije baš kak kaže skrill
Your card is on the way and should arrive no later than 17/12/2013. . Ne sviđaju mi se takve polutočne i neprecizne informacije i ne odgovaranje na mailove korisnika. Vrlo neozbiljno od Skrilla.

01

57

Re: Moneybookers MasterCard

lutherus napisao:

A to baš i nije onda 7 do 10 dana kak kažu. Uz 15ak dana za karticu i 7 dana za pin ( i uzmimo da su to radni dani jer vikendom pošte ne raznose pošiljke ) to je zapravo mjesec dana. Znajući to moja će doći tek sljedeće godine kaj nije baš kak kaže skrill
Your card is on the way and should arrive no later than 17/12/2013. . Ne sviđaju mi se takve polutočne i neprecizne informacije i ne odgovaranje na mailove korisnika. Vrlo neozbiljno od Skrilla.

meni su obje kartice stigle prije neg je pisalo, ako im pošalješ više od 1 mejla duže češ čekati odgovor a to ti i piše negdje da budeš stavljen zadnji na red za odgovor svaki put ak pošalješ novi mejl prije neg si dobil odgovor na prvi..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
30

Re: Moneybookers MasterCard

Kartica došla ovaj ponedjeljak. To znači da pin dolazi sutra ili prekosutra?

00

Re: Moneybookers MasterCard

Da li ima netko iz Varaždina ili okolice tko ima Skrill karticu i da može podići novac na bankomatu? Ako mi danas ne dođe pin trebal bi nekoga kome mogu prebaciti lovu i da mi ju može podići.

00

Re: Moneybookers MasterCard

Pošta bila, pina nema. Sori ljudi meni je kriza. Dajte probajte što prije odgovoriti. Znači tražim nekoga iz Varaždina ili okolice da ima Skrill karticu i da može podići novac sa nje pa da mu na skrill račun stavim novac i da mi ga podigne. Po mogučnosti još danas. Sori ekipa meni je kriza. Trebam tu jednu transakciju.

00

61

Re: Moneybookers MasterCard

Imaš mail...

00

Re: Moneybookers MasterCard

vidim

00

Re: Moneybookers MasterCard

Ne kuzim cemu tolika panika i kerefeki oko tih svih silnih kartica... Sta vise nitko (osim mene) ne koristi direct bank transfer? Uglavnom pitam za igrace na ps-u...

Zadnji popravljao 11331133 (31-12-2013 10:56:54)

01

Re: Moneybookers MasterCard

11331133 napisao:

Ne kuzim cemu tolika panika i kerefeki oko tih svih silnih kartica... Sta vise nitko (osim mene) ne koristi direct bank transfer? Uglavnom pitam za igrace na ps-u...

Kaj ti nisu poceli radit veliku proviziju ? Uskoro ces vidjet big_smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

65

Re: Moneybookers MasterCard

Meni na zadnjoj transakciji više nije bila velika provizija, ne znam dal su nešto promijenili ili jer sam odabro visa umjesto bank transfer

00

Re: Moneybookers MasterCard

Hmm cudno dosta ljudi znam koji rade withdraw i nije prvi puta da sam cuo kako su par puta imali velike provizije pa opet povukli (pricam o bank transferu) i dobili lovu bez ikakve naplate prozivije itd. cudno :S nznm povlacio sam osobno  non stop bank transfer i isto sve do prvog puta kad sam vidio proviziju od 2x $ te reko probat cu jos jednom i opet mi se ista stvar desila pa sam poceo radit sve preko mastercarda... Zasto jednom provizija bude dr put ne bude e to nznm :S

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Moneybookers MasterCard

PS - PBZ banktransfer 1E kolko god bio cash out. Nikad do sad se nije mijenjalo, tih 1 euro.

00

Re: Moneybookers MasterCard

Stigla kartica i sad vidim na onom letku koji je dosao s njom da se NE moze koristiti na benzinskim stanicama.
Da li je neko probao kod nas i uvjerio se da je stvarno tako.

00

Re: Moneybookers MasterCard

Ja stalno koristim na pumpama i sve je ok.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

70

Re: Moneybookers MasterCard

Pozdrav svima,
imam Skrillov račun u kunama i na njemu nekih 1000 kn. Sad bi uzeo Skrill Prepaid MasterCard za potrebe isplate novca sa Skrilla. Kako isplaćujem male količine novca dnevni limit mi nije nikakav problem no u prethonim postovima sam pročitao da bi Skrill i Skrill MasterCard trebali biti u istoj valuti kako bi se izbjegli visoki troškovi konvertiranja valute. Kako je moj račun u kunama zanima me da li je moguće promjeniti ga u € ili ako je to nemoguće da otvorim novi Skrill račun i pošaljem tih 1000 kn sa sadašnjeg na taj novi račun? Molim vas ako mi možete još reć koliko su okvirni troškovi isplate na bankomatu za ovaj moj iznos (1000 kn) sa Skrill MasterCard karticom? Zahvaljujem se na odgovoru

00

Re: Moneybookers MasterCard

Prekjučer sam uzeo na bankomatu 1000 kuna i dodatni troškovi su bili 2.44$ (oko 13,75 Kn)

00

Re: Moneybookers MasterCard

Pročitao sam sve ali i dalje nemogu skužiti u kojoj valuti je najbolje imati skrill i karticu? Kune ili euri?
Na pokerstarsu imam račun u dolarima i eurima.
Te ima li neki link na kojemu piše kolike provizije uzimaju sa bankomata?
hvala

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Moneybookers MasterCard

Najbolje je imati sve u istom, a s obzirom da kartica ne moze kune, onda sve imati u €.

I karticu, i racun i devizni. Sve isto. Tako se onda placaju samo fee-evi.

"Skrill fees" u google daje:
https://www.skrill.com/en/personal/fees/  wink

fsx, ne mozes mjenjati skrill valutu (osim ako si vec VIP; good luck with that big_smile ) niti mozes zatvoriti pa napraviti novi racun na isto ime.
Ja sam "rijesio" slicnu situaciju tako da sam...otvorio neteller  big_smile

"Kaj da bacim?!?"

Re: Moneybookers MasterCard

SROPoker napisao:

Najbolje je imati sve u istom, a s obzirom da kartica ne moze kune, onda sve imati u €.

I karticu, i racun i devizni. Sve isto. Tako se onda placaju samo fee-evi.

"Skrill fees" u google daje:
https://www.skrill.com/en/personal/fees/  wink

fsx, ne mozes mjenjati skrill valutu (osim ako si vec VIP; good luck with that big_smile ) niti mozes zatvoriti pa napraviti novi racun na isto ime.
Ja sam "rijesio" slicnu situaciju tako da sam...otvorio neteller  big_smile

Nisam još otvorio račun, do sada sam isplačivao direktno preko vise. Ali zanimljiva mi je njihova kartica (ako sam dobro shvatio, nema naknada ako točim na benzinskoj,ili kupujem u dućanu)?
Npr. ako želim biti silver vip moram u 3 mjeseca isplatiti više od 15000 eura s poker stranica?
Isto tako, provizija je 2.95e po isplati s bankomata? Da li se računa još provizija banke u kojoj isplačujem ili je to u tih 2.95e? Ili je 1.8e?
Hvala na odgovorima...

ps:ima li neteller karticu?

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Moneybookers MasterCard

@malimisko
kartica ti je super. jučer sam podizao sa bankomata i ispalo je 1eur 7,55 kn sa provizijom. bitno je podizati sa pbz, splitska i erste kradu jaaako.
kad plaćašm usluge i robu, još je povoljnjije. osim toga, nigdje ti se ne vidi prihod.

mogu samo reći....tko se nije skrill, magarac je bil smile

70