Tema: Gledanje poker videa na dvd-u

Skinuo sam dosta filmića sa deuces cracked i odmah ih spržio na dvd, ali ih ne mogu gledat tamo već samo zvuk čujem a moj dvd ih očitava kao music. Vjerojatno je to zbog toga što su u .wmv formatu.

Kako bih mogao to srediti da ih prebacim u neki format di ću moć normalno gledat (divx)?

Probao sam sa nekim konverterom, ali prebaci mi samo 3min...

Hvala

00

Re: Gledanje poker videa na dvd-u

niveaformen napisao:

Skinuo sam dosta filmića sa deuces cracked i odmah ih spržio na dvd, ali ih ne mogu gledat tamo već samo zvuk čujem a moj dvd ih očitava kao music. Vjerojatno je to zbog toga što su u .wmv formatu.

Kako bih mogao to srediti da ih prebacim u neki format di ću moć normalno gledat (divx)?

Probao sam sa nekim konverterom, ali prebaci mi samo 3min...

Hvala

mozes camtasiu koristit za to. importaj video koji zelis snimit, i produceaj ga u formatu koji ti odgovara. tribalo bi radit.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Gledanje poker videa na dvd-u

Radi, ali trajat će godinama za sve filmiće. Samo 1 video tako dok obradim bar 20min.  sad

00

Re: Gledanje poker videa na dvd-u

a skoro svaki video konverter ce ti dugo to radit. najbolje ti je da onda one sta su .avi snimis na dvd, a ove sta su .wmv gledas na kompu

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Gledanje poker videa na dvd-u

niveaformen napisao:

Skinuo sam dosta filmića sa deuces cracked i odmah ih spržio na dvd, ali ih ne mogu gledat tamo već samo zvuk čujem a moj dvd ih očitava kao music. Vjerojatno je to zbog toga što su u .wmv formatu.

Kako bih mogao to srediti da ih prebacim u neki format di ću moć normalno gledat (divx)?

Probao sam sa nekim konverterom, ali prebaci mi samo 3min...

Hvala

odakle si ih skinia jel mos stavit link?

00

Re: Gledanje poker videa na dvd-u

dubai0 napisao:
niveaformen napisao:

Skinuo sam dosta filmića sa deuces cracked i odmah ih spržio na dvd, ali ih ne mogu gledat tamo već samo zvuk čujem a moj dvd ih očitava kao music. Vjerojatno je to zbog toga što su u .wmv formatu.

Kako bih mogao to srediti da ih prebacim u neki format di ću moć normalno gledat (divx)?

Probao sam sa nekim konverterom, ali prebaci mi samo 3min...

Hvala

odakle si ih skinia jel mos stavit link?

www.deucescracked.com

Samo morao sam ostavit broj kartice pa će mi naplatit 20$, samo kaj ja nemam niš para na toj kartici pa nek naplate kaj ak mogu  lol

I program se zove "alltoavi" ide puno brže neg camtasia, jedva čekam pogledat sve ove jebene videje...

:card_heart

00

Re: Gledanje poker videa na dvd-u

imas 7 dana free trial na deucescracked. registriras karticu, ali mozes otkazat u roku od 7 dana i nece ti nista naplatit

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

8

Re: Gledanje poker videa na dvd-u

zamorano11 napisao:

imas 7 dana free trial na deucescracked. registriras karticu, ali mozes otkazat u roku od 7 dana i nece ti nista naplatit

Registracijom kartice imas pravo na sve video uratke ili...?

But they were suited...
00

Re: Gledanje poker videa na dvd-u

sokol napisao:
zamorano11 napisao:

imas 7 dana free trial na deucescracked. registriras karticu, ali mozes otkazat u roku od 7 dana i nece ti nista naplatit

Registracijom kartice imas pravo na sve video uratke ili...?

Da

00

10

Re: Gledanje poker videa na dvd-u

KUL, nisam znao ... moglo bi se u jedan tjedan dosta toga skiniti ...  uzmem hrpu DVD-ova i skidam - jel uopče ima puno materijala ? (isto se vidi kada i nisam registriran ?.. mislim na naslove znam da mogu samo 3 minute gledati  )

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Gledanje poker videa na dvd-u

Vuco napisao:

KUL, nisam znao ... moglo bi se u jedan tjedan dosta toga skiniti ...  uzmem hrpu DVD-ova i skidam - jel uopče ima puno materijala ? (isto se vidi kada i nisam registriran ?.. mislim na naslove znam da mogu samo 3 minute gledati  )

Nisam siguran, mislim da ima još i više jer kod nekih filmića piše MEMBERS ONLY.

Ja sam skido samo do nl100 6max i ima dosta, jedno 20-tak filmića i još nisam sve skino.

Inače sam uspio prebacit u .avi format sa onim programom, ali mi na dvd-u javlja grešku "HD not supported".
Može li mi netko pomoć, ili je našao možda bolji program?

00

12

Re: Gledanje poker videa na dvd-u

Evo registrirao se danas ... skinio sam oko 6GB (skidam sve redom NL 6max)... biti ce za gledati ... ima da iskoristim Trial big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00