Tema: Pun mi je kur.. kufer natkupa

Eto ovak da krenemo redom... Igral sam u zadnjih nekoliko mjeseci  MTT-e za od nekih 5 pa do 20 $ ovisno kak stojim sa novcima. I uvijek ista priča. Ili ispadnem bubble ili me tak rasčetvore doslovno. Uredno gubim sa AK ili AQ protiv A8, protiv K8 ili bilo koja glupava karta. Provučem se neki dan na final table sa 25 000 chipova, average je bio oko 40 i dobim AA chip leader me zgura ja ga platim i iza mene čovjek plaća. gospodin koji je prvi gural drži JJ, gospodin koji je platio iza mene drži AJ sjutano. I sve je super do rivera kad dolazi taj nesretni J, zadnji u špilu. To mi se događa već dulje vrijeme u jednom danu mi znaju skrekat 4 puta proklete aševe i to sa takvim šugavim kartama da se uopće čudim kak mi je komp još živ, svaki put bi ga slomio od jada. Ne znam kaj krivo radim ili jednostavno nemam sreće pa ak ima netko sa sličnim iskustvom dobro bi mi došo savjet. hvala...

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

Dominick napisao:

dobro bi mi došo savjet

karta je kurva  smile

00

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

BuffaloBill44 napisao:
Dominick napisao:

dobro bi mi došo savjet

karta je kurva  smile

ali nikad neda.. a platim uredno...  smile

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
30

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

jbg.. sve je to dio igre.. Moraš biti svjestan da se to događa svima ( nisi poseban  tongue  ) , i što prije to prihvatiš lakše ćeš prijeći preko toga .
Vjerovatno nabacis osmjeh od uha do uha kada hitaš runner runner, al sada znaš kako je onom s druge strane big_smile

00

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

istina je to sve samo da se to baš tolko događa to mi nekak i nije normalno...

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

http://www.youtube.com/watch?v=kuBvAWwRY_o   big_smile

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (18-12-2013 19:43:59)

00

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

nevjero faking jatno...:-)))) ima još jedan na full tiltu sam gledal isto lik psuje cijeli video ali kak ga prokleto natkupljuju da je to čudo... možda da ja počnem stavljat koji video pa da vidiš sam na kaj ja gubim...:-)

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

8

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

varijanca u turnirima je jako velika i treba ti veliki roll da bi mogao to izdrzat
jesi razmisljao o trazenju stejka?

00

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

idrga napisao:

varijanca u turnirima je jako velika i treba ti veliki roll da bi mogao to izdrzat
jesi razmisljao o trazenju stejka?


razmišljao jesam, samo morat ću još 2 puta dobro razmislit...  smile

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

Dominick napisao:

istina je to sve samo da se to baš tolko događa to mi nekak i nije normalno...

Ljudski mozak (lakse) pamti lose stvari od dobrih. Selektivno pamcenje. Svima se to "tolko događa" wink

I dalje tvrdim da ako covjek tilta zbog natkupa ili nema BR ili ne razumije varijancu.

"Kaj da bacim?!?"

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

SROPoker napisao:
Dominick napisao:

istina je to sve samo da se to baš tolko događa to mi nekak i nije normalno...

Ljudski mozak (lakse) pamti lose stvari od dobrih. Selektivno pamcenje. Svima se to "tolko događa" wink

I dalje tvrdim da ako covjek tilta zbog natkupa ili nema BR ili ne razumije varijancu.

Ma nije tolko nego baš recimo ok odigram turnir, dođem do finalnog stola i nemrem preživjet sa jačim handom. AK protiv AQ ili slabije redovno gubim, i to već tolko da se na kraju i bojim odigrat s tim... O krekanju aševa ne moram niš ni reć...

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

12

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

Dominick napisao:

Ma nije tolko nego baš recimo ok odigram turnir, dođem do finalnog stola i nemrem preživjet sa jačim handom.

Baš ti o tome priča SROPoker. To što si došao do finalnog stola nema nikakve veze s srećom? To je po tebi tvoja dobra igra... Ne mora značiti da si nekog natkupio, ali si vjerojatno dobio više flipova nego što si trebao ili pak si setupao nekog.

00

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

roba59 napisao:
Dominick napisao:

Ma nije tolko nego baš recimo ok odigram turnir, dođem do finalnog stola i nemrem preživjet sa jačim handom.

Baš ti o tome priča SROPoker. To što si došao do finalnog stola nema nikakve veze s srećom? To je po tebi tvoja dobra igra... Ne mora značiti da si nekog natkupio, ali si vjerojatno dobio više flipova nego što si trebao ili pak si setupao nekog.

Moraš imat određenu dozu sreće to je normalno jer događalo mi se da sa kraljevima ili babama krekam aseve tak da setam ali to je tolko mali postotak da je čudo...

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

Re: Pun mi je kur.. kufer natkupa

Dominick napisao:

nevjero faking jatno...:-)))) ima još jedan na full tiltu sam gledal isto lik psuje cijeli video ali kak ga prokleto natkupljuju da je to čudo... možda da ja počnem stavljat koji video pa da vidiš sam na kaj ja gubim...:-)


Gledo sam ovaj video nakon nekih svojih bolesnih bolesnih bad beatova na starsu i puno mi je pomogo smile  nedugo posle sam i presto igrati tamo i od tada sam puno bolji sa zivcima smile

00