Tema: Cashing out i BRM

Mislim da se sa ovim problemom nose svi igrači mikrolimita koji se trude moveupati, a opet bi htjeli imati nešto od svih onih sati provedenih za kompjuterom. To sam si postavio i kao jedan od ciljeva za 2014.(http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.p … 98#p123998), cashoutati neku siću tu i tamo, ali pitanje je koliki dio bankrolla/postotak winningsa si isplaćivati? Jasno je da bi bilo najbolje čuvati roll i bježati što prije na više limite, ali ako zna netko neki sustav povremenih malih cashouta, a da roll ne nazaduje previše, neka podijeli.

Rear_Admiral napisao:

Radi si dnevne planove kolko ćeš igrati i radit nešto drugo. To ti je ko da imaš poduzeće doma, nekad nećeš odmah vidjeti rezultate pa se stimuliraj nekako drukčije (recimo razradi plan kolko ćeš cashoutat s obzirom na zaradu ili količinu igre+ dodaj poticaje za analizu svoje igre i napredak).

Rear, ako možeš nabacit primjer za plan cashouta bilo bi odlično, zanima me i kako to radite vi koji živite od pokera. Čitao sam neke threadove na 2+2, ali nisam puno toga korisnog našao.

00

Re: Cashing out i BRM

Pa mislim da dosta ekipe cashouta rakeback ako sam u krivu neka me ispravi netko smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Cashing out i BRM

Ili neki dobar kickback bonus

00

Re: Cashing out i BRM

BugsBunnyD napisao:

Pa mislim da dosta ekipe cashouta rakeback ako sam u krivu neka me ispravi netko smile

To sam i ja radio dok sam igrao SnGove i ok mi je funkcioniralo, ali kad igraš micro cash na Starsima rakeback je toliko mali da ti ništa ne znači.

00

5

Re: Cashing out i BRM

Parangal napisao:
BugsBunnyD napisao:

Pa mislim da dosta ekipe cashouta rakeback ako sam u krivu neka me ispravi netko smile

To sam i ja radio dok sam igrao SnGove i ok mi je funkcioniralo, ali kad igraš micro cash na Starsima rakeback je toliko mali da ti ništa ne znači.

A onda ne igras na Starsima prije nl25

10

Re: Cashing out i BRM

Zasto npr ne cistis bonuse na dr sajtovima i tako si bustas roll ? Puno brze ces doc do stadija kad si mozes priustit i cashoutat ne samo rb vec i nesto winningsa  ?!

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Cashing out i BRM

Pa ja igram jos uvijek nl5 i budem gold i mislim da je RB za ovaj limit sasvim ok, svakako na nekim drugim stranicama imas neke bolje ponude, al neda mi se bas riskirati izvan starsa. A sto se tice isplata, za 3 mjeseca sam preko 1k isplatio, a imam roll za igrat nl10 bez beda (ovo je mozda malo brag bio big_smile )

10

Re: Cashing out i BRM

Dok god ne mozes isplatiti sebi znacajniju svotu novca, a ujedno i ostati na istom limitu, bolje ne cashoutati uopce i sto brze doci do limita na kojem mozes to ostvariti.

"Kaj da bacim?!?"

Re: Cashing out i BRM

Hvala svim na savjetima i odgovorima, ali ja sam zapravo više tražio nešto ovakvo:

http://mypokerbankrollmanagement.com/po … eight.html
http://www.pokerology.com/lessons/the-cashout-system/

Znači, tražim od ekipe koja si isplaćuje redovito savjete ako imaju neki plan kojeg se drže kad cashoutaju.

@Chainvkci: svaka čast, ja jedva skupim 1500VPPa dok igram isključivo NL5. Ako nije tajna, koliki radiš volumen mjesečno i sa kolikim winrateom? I jesi li imao neki plan ili princip kada si cashoutao?

00

Re: Cashing out i BRM

Ej ma nije tajna, vec duze vrijeme planiram napraviti neku projekt ili tako nesto da malo prezentiram svoj rad a i radi motivacije, al nikako.. Jednostavno dosta igram, oko 4-5h sati dnevno a pred kraj mjeseca ako vidim da mi bjezi goldstar malo pojacam. Stvar je da zbog nedostatka posla ovo mi je ustvari posao tako da to i shvacam na taj nacin. Igram 8 stolova (ali ne zoom) i napravim oko 90k handova mjesecno, a na 300k handova imam oko 5.5 bb/100, al prosli mjesec je bio teza katastrofa tako da realno bi to trebalo biti oko 7 barem, dok mi je najbolji mjesec bio nesto preko 9 bb/100. A cashoutam zapravo jer neam drugog izbora, izvadim koliko mi treba, al uvijek ostavim da imam i vise nego dovoljan roll za nl5, tako da mogu lagodno igrati. Preporucio bi svima koji nemoraju cashoutati da sto prije predju na vece limite (ako ih beataju naravno) i rade neke minimalne isplate tek toliko da vide neke koristi od pokera.

20