Tema: tražim nekoga za stake+coaching!!!!

pozdrav svima,zovem se denis i živim u zagrebu...
Pokerom igram od 2002 ali tek uzadnjih godinu dana igram ozbiljnije online..
Pročitao sam par knjiga te svakodnevno radim da poboljšam svoju igru...
Možete provjeriti moj score na pokerrankings ili sharkscope,rado bi zaljepio slike al iz nekog razloga nemogu smile
full tilt nick: moss741
pokerstars: moss996
Ono što bi igrao je micro mtt 1$- 5.50$ buyinovi..pokerstars i full tilt...
U mojoj online karijeri nisam odigrao previše turnira,samo 750 u  neštomanje od godinu dana i stvario profit on cca 2 000 $+
Napravio sam veliku pogrešku s nepšoštivanjem BRM i izgubio sve na high stake headsupu....
Nije mi tolko žao što sam sve zdonko jer sam headsup igru podigo na višu razinu ,a s tim sam imo najviše problema na finalnim stolovima MTTa..Svaki satelit koji igram HU u 80% slučajeva uzmem tako dea je na kraju sve ok ispalo...
U principu tražim nekoga za stake+ prolaženje hand hystorija da popravim nedostatke u svojoj igri..
podjela večih dobitaka bi bila ok 75%-25% u korist stakera a za sve ostalo manje netražim ništa..
radno vrijeme mi je 8:30-16:30 tako da bi recimo mogo igrat 4 dana u tjednu ... vikendom(pet,sub,ned) 10+ sati bez problema+1radni dan

evo to bi uglavnom bilo to pa ako je neko zainteresiran nek se javi....

Zadnji popravljao zombi123 (14-01-2014 15:24:30)

12

2

Re: tražim nekoga za stake+coaching!!!!

podjela večih dobitaka bi bila ok 85%-25% u korist stakera

what?

00

Re: tražim nekoga za stake+coaching!!!!

Valjda zbog rakebacka big_smile
ipak si igral na starsu smile
opet pisem dok trazis tak neke dealove nemres imati blokirane il optout accounte..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: tražim nekoga za stake+coaching!!!!

dobro na starsu nisam ništa previše igro,samo FT.
ovo kaj sam mislio 75-25% podjela ak dignem neki turnir ili veče pare tipa 200+$
ako dignem neku siču profita netražim ništa

Zadnji popravljao zombi123 (14-01-2014 15:23:39)

00

Re: tražim nekoga za stake+coaching!!!!

sorry 75%-25% smile

00