Tema: bok svima :D

kratko i jasno  - evo igro sam poker na netu zadnjih 2-3godine pretezito omahu .. osvaju top 5 mjesta na bwinu te uz sve to znam da gubim na kesu  i uvijek sam gubio kolko got dobio ja taj dan ... No danas sam totalno , znaci totalno poludio i trazio nekog da me kaze da nisam nesrecan covijek nego da je normalno 9/10 handova koje igras izgubit tipa na  AAQT - rejz - flop AQ7 - bet pot -call - turn 2 - bet pot - on ide all in - ja sve sto imam povucem onu crtu na maxomalno i mislim si samo da opet ne izgubim na poker , da mu padne na riveru .. i BUMMMMMM pada cener lik je imo 22KJ  i onda slijedi ona poznata recenica .. kak to da meni ne padne nikad tako nesto ...
sta da radim ljudi . poludio i posjedio sam sa 24 godine od toga ..
inace sam iz zg ( student ).. pozz hmm

00

Re: bok svima :D

Overdoze...

hehe

Taka igra...

hehe

Ništa, nemoj se živcirat na takve stvari, budi bolji i lakše ćeš proživljavat bad beatove jer ćeš ipak češće dobijat nego gubit... I slično  neutral

Mu-mu mu mu mu mu mu!
10

Re: bok svima :D

Rear_Admiral napisao:

Taka igra...

wink

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: bok svima :D

ak igraš omahu igraj samo headsup..ostalo je zakurac smile

01

Re: bok svima :D

Bio sam za tim stolom kada se taj hand dogodio, šta ćeš to se često događa u Omahi. Callaju sa svim i svačim ali možeš hrpa love zaraditi jer drugi puta ćeš ti dobiti taj pot.
Samo nastavi igrati i raditi na svojoj igri i sve će sjesti na svoje mjesto. Pozdrav i sretno dalje možda se opet sretnemo na stolovima  wink

11