Tema: AJ top pair na missed rvr

http://weaktight.com/6444346
dobar reg 25/19 voli dosta callati preflop, dosta floata, agresion mu nije veliki, samo 1.7, ali razmišlja o tome kaj radi.
3beta dosta, 11%, najviše s blindova, ali i late; a najviše 3beta BTNa i SBa.
cbeta 50% i turn 44% (generalno), na malom river sampleu dosta cbeta.

Dosta sam ga 4betao, a ne sjećam se da li sam što callao, a vjerojatno me percipira kao manje-više str forward igrača.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: AJ top pair na missed rvr

Beataju te AK (8kom), AQ (6kom), A8s (2kom), A2s(2kom), A3s (2kom), QQ (3kom), AA (1kom).. to je oko 24kom s tim da vjerojatno nece uviijek 3betat ove slabije aseve, niti ce uvijek cbetat ili betat turn pa bi ja to smanjio na ~16kom.

Ti beataš ~5 kombinacija heart FD-a i neznam koliko kombinacija diamond FD (jer neznam koji mu je točno range za 3bet SC konektore i jel ih cbeta na ovom flopu) + random bluffovi... ajmo reć ~10kom.

Ukoliko on na riveru gura bustane FD-e i random bluffove, imaš oddove za call (uz pretpostavku da sam ja dobro odredio njegov range).

Problem koji ja ovdje vidim je to što si capan i na vrhu svojeg rangea (osim AQ) jer skoro nikad nemaš AK/AA/QQ pa praktički "moraš" callat.

Ja bi vjerojatno zgurao na turnu pošto je došao drugi FD i često bi gledao u bolji hand, al bi bar imao nekakav EQ smile.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (31-01-2014 01:21:52)

00

3

Re: AJ top pair na missed rvr

mislim da je to fold protiv ovak pasivnog rega. da gledaš samo onaj game theory koncept da moraš branit pot/(bet size+pot) dio range-a koji beata blef da te nebi mogo exploitat blefovima onda je AJ debelo unutra. vs ovog ja nebi brinuo o tom. ak već želiš callat s nekim čistim bluff catcherima onda rađe odaberi AxXx gdje x nije heart ili diamond, jer s tim blockaš manje blefova

00

Re: AJ top pair na missed rvr

@alpha- znači da i guraš drawove na turnu (combo i čisti FD)? Ili samo callaš s njima?
@rzei- da, to za blockere se nisam sjetio, a ima smisla.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: AJ top pair na missed rvr

Rear_Admiral napisao:

@alpha- znači da i guraš drawove na turnu (combo i čisti FD)? Ili samo callaš s njima?

Nope.. vjerojatno bi foldao sve osim KJhh 9Thh TJhh KJdd TJdd.. to bi callao. Al upitno koliko često callam to PF i na flopu.

00