Tema: 3beet pot deep, flop agression

Lik igra 24/20/ 3bet 18, fold to 3bet 80%, agg po streetovima 44/57/75, imam ga na 110 handova
u tom trenutku ja igram 24/20/ 3bet 6,5, fold to 3bet 65%
Imali smo nešto malo dinamike, on je mene jednom il dvaput 3betao gdje sam foldao, ja sam njega 2 puta 3betao, jednom je foldao, jednom odustao na flopu, sad ga 3betam 3. put

http://weaktight.com/6453116

  -Ne sviđa mi se što imam A karo kod sebe, dosta kombinacija smanjuje njemu za FD, od FD koje bi tako hrabro odigrao vidim jedino KJcc, mislim da bi neke male SC s FD callao samo, nisam siguran. Mislim da u poziciji ugl calla FD i da ce probat uzet pot ako turn checkiram.
-  Svakako ima i sve setove u range, vjerojatno i QQ jer ovako deep neznam jel će ih 4betat unatoč dinamici, i QT također ima u rangu.
- KJo također ne znam jel raisea flop, calla sigurno, raise sumnjam.
-  Jel overplaya hand tipa AQ, možda, obzirom na malo dinamike odprije, moguće da misli da raisea za value.

00

Re: 3beet pot deep, flop agression

Sve si napisao. Neznam jel su se stvari promjenile, ali kad sam ja igrao ~NL25 ekipa je bila skroz nebalansirana (ukljucujicu i mene) i u ovakvom spotu je raise skoro uvijek bio value hand, a gotovo nikad bluff/semibluff osim sa recimo KJdd (gore si napisao cc...).
Ja foldam. Da nemam Ad bi mozda nekad i nastavio.

00

Re: 3beet pot deep, flop agression

Prije jedan disclaimer : ne smatram se jako dobrim igračem već standarnim tag fishom smile

Dosta sam puta vidio agresivne igrače da mi u ovakvom slučaju cr flop sa FD,SD....a pasivnije odigraju set i sl.

Ja bih na flopu opalio raise i na svaku daljnju agresiju foldao (ili možda shipao, sad baš i nisam siguran)

Eto smile

Zadnji popravljao Baphomet (03-02-2014 13:23:29)

00

Re: 3beet pot deep, flop agression

Sve ste napisali... Ja bi samo nadodao kako mi se čini da s tim sizeingom nikad nema random blef.

00

Re: 3beet pot deep, flop agression

Baphomet napisao:

Ja bih na flopu opalio raise i na svaku daljnju agresiju foldao (ili možda shipao, sad baš i nisam siguran)

To govoriš ti kao na njegovom mjestu ili kao ja s AA?   big_smile

00

Re: 3beet pot deep, flop agression

roba59 napisao:

Sve ste napisali... Ja bi samo nadodao kako mi se čini da s tim sizeingom nikad nema random blef.

Yep, to sam isto htio napisat, da sto se sizinga tiče, mislim da nikad nema totalni air. Ostaje da ima puno više value handova jačih od našeg(svi dvopari i setovi), a semibluff KJcc i možemo stavit eventualno još neki hand, kad bi morao birati između svega, najprije bi rekao AQ. A i sa KJcc ima gro equitya, da mu ne izbijam outove za skalu i jedan za flush ima skoro 50%,  ovako nekih  cca 40-45%, nemam stove.

Mi imamo AA, tak da dosta sužava kombinacije AQ koje može imat, a za koje sam pretpostavio da nekad raisea.

Zadnji popravljao stalkerpro (03-02-2014 13:44:47)

00

Re: 3beet pot deep, flop agression

stalkerpro napisao:
Baphomet napisao:

Ja bih na flopu opalio raise i na svaku daljnju agresiju foldao (ili možda shipao, sad baš i nisam siguran)

To govoriš ti kao na njegovom mjestu ili kao ja s AA?   big_smile

Kao ti  big_smile

00

Re: 3beet pot deep, flop agression

stalkerpro napisao:

Mi imamo AA, tak da dosta sužava kombinacije AQ koje može imat, a za koje sam pretpostavio da nekad raisea.

Stvarno mislim da 150bb+ neće gotovo nikad raiseat AQ... al nebitno za raspravu jer su kod tebe 2 blockera..

00