Tema: 3bet pot, TPTK, turn odluka

Imam ga na malo handova, 17/13, mislim da je bio 1 tabler, mozda 2 stola, nisam siguran.
Mislim da to nikad ne radi sa slabijim za value, a niti da bluffa random hand na turnu.

http://weaktight.com/6454431

Meni je to više manje fold, zanima me kako bi drugi odigrali ovaj hand? Jel ikad overplaya AQ ili AT npr?

10

Re: 3bet pot, TPTK, turn odluka

Malo sam prevrtio po databaseu, i vidim da znaju imati svašta, čak i draw+par uz naravno dva para+. Ja bih foldao jer očekujem da će još i river betati. Mislim da AQ i AT guraju ako već hoće lovu u potu.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: 3bet pot, TPTK, turn odluka

Ja bih to teška srca foldao. Mrzim turn raise, pogotov sa nekim tko ima statistiku 17/13

Eventualno, uz neki SFD bih sve zgurao unutra.

00

Re: 3bet pot, TPTK, turn odluka

Po meni fold čisto zato što nemaš historya, pa očekuješ da si u većini slučajeva behind. Ako nisi siguran uvijek rađe fold.

00

Re: 3bet pot, TPTK, turn odluka

Chipzors napisao:

Po meni fold čisto zato što nemaš historya, pa očekuješ da si u većini slučajeva behind. Ako nisi siguran uvijek rađe fold.

meni ovo mirise na pocket 7s ili AJ uglavnom ne bih puno ulazio u njegove stats ako nemas puno ruku to nista ne znaci, raise na turnu ogranicava njegov range na vrlo mali broj ruku i u 90 posto slucajeva you are drawing dead izvinite sto neke termine pisem na engleskom jer tako mi se lakse izraziti s obzirom da sam poker ucio u potpunosti na engleskom jeziku

00

Re: 3bet pot, TPTK, turn odluka

Ja nebi foldao ovo skoro nikad. Morao bi imati bas read da ovo foldam.
Uopce ne vidim ni jedan razlog zasto bi neko rejzao ovaj turn u 3betanom potu za value.
On sa 2pair+ ionako moze svu lovu uvuci u pot do kraja.

00

Re: 3bet pot, TPTK, turn odluka

U svakom slucaju ima vise bluff/semi bluff handova u rangeu nego value. Za value ima max 20 kombinacija, a i to je nategnuto, a u tom slucaju ovih drugih ima puno vise.

00

8

Re: 3bet pot, TPTK, turn odluka

Mislim da nije dobro unknownu davati kredita da floata A high board s airom i onda rejza (i to minrejza!) s turnanim drawom. Cisto iz iskustva, ovo je bar 80% vremena minimalno AJ, bez obzira na kombinacije (rekao bih 95% al necu pretjerati). Cak i kod agresivnih regova ovaj konkretni line je toliko nut heavy da se ne mogu sjetiti da sam ikad vidio slabiji hand u toj situaciji.

Prijavi se na PokerPro Coaching
10