Tema: KK vs nit fisha preflop vs cold 4bet

http://weaktight.com/6481606
18/8 0% fish na 255 handova. Iskustva neka, ili to moram callati?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: KK vs nit fisha preflop vs cold 4bet

Shipam bez razmisljanja... ak ima AA neka.. ne cini mi se ovo kao spot za foldat KK. Ok lik je tajtast, al i njemu je zajeban spot s AK/JJ+..

00

Re: KK vs nit fisha preflop vs cold 4bet

Znam da sam dosta puta bio u situacijama gdje sam si mislio: "fak, ovaj ima aseve" i zgurao sam se samo zato jer sam imao KK i onda je protivnik okrenuo JJ, QQ ili AK. Da, bilo je situacija i kad sam bio u pravu, pa sam se grozno osječao, ali mislim da ak nemaš jako jaki read da se neće zguravati s ničim osim AA, ne smiješ foldati KK.

To što ima 0% na 255 handova jako malo znači. Možda nije imao prilike 3betati JJ+ i AK.

00

Re: KK vs nit fisha preflop vs cold 4bet

http://weaktight.com/6481620
opener je 34/20 5.7%, na 800 hadnova, 8%fold to 3bet 16% 4bet, jednom callao 4bet (od 1). Insta je zgurao.
Što bi sad?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: KK vs nit fisha preflop vs cold 4bet

Mislim da takav igrač ne kuži kaj se dogadja oko njega i da tu gura QQ i AK sigurno.

00

Re: KK vs nit fisha preflop vs cold 4bet

Mislim da nakon vaše akcije je njemu ovo easy spot za foldat AK/QQ tako da bi ja foldao...

00

Re: KK vs nit fisha preflop vs cold 4bet

Rear_Admiral napisao:

opener je 34/20 5.7%, na 800 hadnova, 8%fold to 3bet 16% 4bet, jednom callao 4bet (od 1). Insta je zgurao.
Što bi sad?

Misliš da ovaj lik folda AK i QQ?

00

8

Re: KK vs nit fisha preflop vs cold 4bet

Prvi hand teško da mu je range samo KK+ tak da nebi foldao, a o drugom bi se dalo raspravljati, ovisi koliko squeezaš i o ovome koji te je cold 4betao. Either way, zgurao ili foldao, nećeš puno ni izgubiti niti dobiti tak da nebi gubio san zbog ovakvih spotova.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: KK vs nit fisha preflop vs cold 4bet

Isti je spot, samo sam proširio. Tak da sam napisao da je ovaj prvi fish, a ovaj kaj je zgurao loš i nije bitno kakav sam ja. Nije da smo se kačili.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

10

Re: KK vs nit fisha preflop vs cold 4bet

No pa onda nije isti spot smile
Stvarno je whatever, foldao ovdje ili ne, neće ti utjecat na winrate. Ako foldaš i zeznuo si se, i range mu je QQ+, AK, izgubio si EV koji KK ima protiv tog rangea od nekih 10tak bb po handu.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00