Tema: Video: kamikaza11 nl10

https://vimeo.com/87126683

pozdrav,
evo dosao sam na ideju da napravim leakfinder video
igrao sam nl10 na rodeo pokeru (cake mreza), 2 stola da bude lakse sve pratiti i poslije sam nadoda jos 2
video traje 50min pa ako netko bude ima volje nek pogleda i prokomentira...

u zadnje vrijeme gledam dosta coaching videa i posto si nemogu priustiti coacha, a u tome vidim velik napredak  nadam se da ce mi pomoci netko od ekipe sa foruma.
zanima me jeli imam neki veliki leak i sto bi mogao poboljsati u igri
volio bi da napredujemo kao poker zajednica i mislim da je ovo dobar nacin, takoder ako je netko za zajednicke sessione neka me doda na skype (kamikaza0011) i ako ima neki free coach pa da snimimo zajednicki session bilo bi dobro za mene i za cijeli forum...
vidim da je dosta zamro ovaj podforum sa videima, a meni osobno je najdrazi i za malo vremena se dobije najveci value, pa bi volio da se ozivi malo..

nadam se da vam se svida video
GL za stolovima

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
50

2

Re: Video: kamikaza11 nl10

u vezi snimanja videa:
2 stola normalne igre je premalo za video, premalo je akcije
2 stola zoom ili 4 normalna stola bi bilo puno bolje, i vjerojatno skratit video na 30 minuta, rijetko tko će si uzet cijeli sat iz dobre volje
i ne treba nam desktop smile, zaokruzi da snima samo stolove

1:38 iso raise nemoj stavljat na 0.34 nego se drzi jednostavnog pravila 3bb+1bb po limperu
cbet size standardiziraj više prema 75%, znaci 3/4, a ne 2/3
KsQh los spot za stack offat, nećeš praktički nikada biti favorit kad se zguraš tu
nemos reci da mu je top rangea Ah ako ti je upravo pokazao flush big_smile, range mu je tu jako flush/set heavy
4:30 4bet protiv unknowna nije najbolja ideja
7:30 Ad3d radije bi callao protiv unknown half stacka
9:50 je, ok je complete s Kd9d
14:20 QQ, nije commitan, ne postizes nista s tim bet sizingom, opcije su ili all in ili check za induce s obzirom da ima samo jedan pot bet u stacku
15:50 AA protiv short stacka easy bet/call, stackat ce se tu dosta wide, problem bi bio da si dobio c/r od full stacka
16:40 s 22, mozda je ipak bolje samo call na turnu jer fishevi rade pizdarije i moze imat kompletni air u ovom spotu koji ce ti foldat na raise, a betat ce all in na riveru kao desperation bluff, ako ima draw i promasi na riveru isto ce vecinom shipat river, jako rijetko ce check/foldat
17:20 T9s, stab pola pota je dosta na flopu, turn nikako bet, river los raise sizing, shipaj all in, zasto mu ostavit 20bb na stolu, nece te puno ili nimalo wider callati s ovim sizingom
18:50 J75 nije nepovezan flop smile ali s 2 overa i backdoor flush drawom cbet je dobar
Q na turnu je dobra karta za barrel, sve ispod Jx ne moze nastaviti, a niti s J nece biti presretan, plus dobio si nut outse
los spot za check raise za blef, pogotovo kad je overbetao pot
19:50 Ks8s foooold preflop, preloose..
21:20 BvB nije najbolja ideja openat manje od 3x ako nema ogroman fold na steal BBvSB
22:40 A5o na BTN, bez obzira koliki mu bio fold na 3b u MP, nije najbolji 3bet, imas jos igraca iza i ako ces 3betat Ax off 3bet % ce ti biti prevelik, imas dosta boljih ruku za to
23:10 ne znam sto ti je znacilo da je 4x ok posto igras bez pozicije, OOP zelis smanjiti SPR i povecat FE preflop tak da je OOP pf sajzing uglavnom veci nego IP, posto je short 4x je ok, ali da nije, 5x bi bilo bolje
25:30 Q8o losa ruka i losa spot za cold 4bet bluff
25:40 65o nije dovoljno dobra ruka za iso raise, pogotovo ne protiv short stacka
*njegov raise nebi bio 3bet, nego raise (2bet), 3bet na flopu je bet/raise/reraise
26:40 nema ti bas smisla logika da openas manje jer se nadas da ce 3betati.. nit si presretan s QQ OOP kad dobijes 3bet deep
*da, mali su ti sampleovi i vecinom su ti 3bet i cbet statsi beskorisni
30:00 Ad4d s short stackom u blindu, pogotovo 3bet happy short stackom, minraise BTN
36:30 AcKh, dobro kazes da treba foldat i onda callas smile fold!, backdoor flush draw uopce nije faktor ovdje, pogotovo protiv short stacka
38:00 AA, nije dobar board za c/r, bolji je cbet
38:30 ne mozes squeezat Q3
39:50 K6ss nije bas najbolji spot za cbet na tako koordiniranom boardu
43:30 3bet sajz IP s 0.3 na 0.7 je premalo, 3xaj
cbet flop je ok ali double barrel s 0 equitya jako losa ideja
45:20 33 zasto mislis da je bolje 3betati?
46:30 87o je preloose open na CO
48:20 A2ss ne svidja mi se ideja za c/r flop, betaj samo, block bet na riveru bespotreban
50:30 JTo UTG nikako open

Sve u svemu, ok. Imas dosta malih gresaka, fale ti neki fundamentalni koncepti, bilo bi dobro da uzmes neki training site/nabavis videe i odvojis si neki dobar postotak vremena kojeg igras na ucenje.

Prijavi se na PokerPro Coaching
70

Re: Video: kamikaza11 nl10

Taman kad sam htio nesto prokomentirati vidjeo sam gmilkov post tako da je stvarno sve rekao (naravno i puno vise nego sto sam ja mislio big_smile) Uglavnom mozda jednu stvar koju sam primjetio a to je da sa btna u zadnje vrijeme svi igraci rejzaju samo 2x, osim ako ima neki veci fish u blindovima, a sa sb-a, pogotovo kod regova 3x, a ti si napravio obrnuto, jednom si sa btna rejzao 0.27 ako se nevaram a sa sb-a 0.24 tako da bi ja to samo obrnuo ako vec koristis takve sizinge. Uglavnom pohvale za video i ja se vec duze vrijeme pokusavam natjerati da snimim nesto, ali nikako..

00

4

Re: Video: kamikaza11 nl10

malo jest mozda offtopic ali kako gledam sve te vidse cisto sto me zanima kako ljudi razmisljaju u igri pa makar to i NE bila igra koju ja igram valjda mi se nece zamjeriti komentar..brate izvadi cigaru iz usta na sekund...sat vremena nije bilo 3 sekunde da nisi povukao dim.... wink ...a sta se tice igre necu komentirati jer nisam strucan za tu vrstu igre no cini mi se da ima leakova ( ovako gledano sa strane )....lijepo sta se trudis i imas volje i vjerujem da ce ti savjeti igraca koji znaju vise isplatiti..gogogo

00

5

Re: Video: kamikaza11 nl10

Sto se tice standard sajzinga na buttonu, trenutno imamo neki konsenzus da je 2.5x najbolje. 2x je bio dobar sajzing neko vrijeme dok su ljudi previse foldali na to, a sada winning regulari kao cjelina imaju pozitivan winrate protiv 2x sajzinga u BB sto nam govori da to vjerojatno nije najbolji odabir. I ne shvacam zasto je to jos uvijek standard na mid-high stakesima jer vise nitko ne folda protiv toga, a i puno je lakse igrati protiv minopena.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Video: kamikaza11 nl10

Neam pojma bas na vecini tih low i mid stakes videa sto sam gledao ljudi 2x rejzaju, a pravdaju to s time sto su agresivnije igre i time mogu callati vise 3betova, a ako su oni na bb i sb vise ce 3betati nekoga tko rejza 3x s btn-a. Iz nekog mog iskustva takodjer mogu reci da sigurno ljudi vise callaju ako se 2x sa btna tako da bi vjerovatno bilo bolje rejzati 2.5x..

00

Re: Video: kamikaza11 nl10

Zadnji video koji sam gledao je spominjao oko 2.2, mislim da je to na temelju većeg broja ruku gledao što je najbolje. Meni se osobno neda utipkavati to, a nemaju sve sobe mogućnost za staviti neki button s custom iznosom.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

8

Re: Video: kamikaza11 nl10

Ak se ne varam to je Alan rekao da je minimalno 2.2 ok. Ako ti se neda upisivati, ja bi cak radije 3x nego 2x. S tim da je gotovo nemoguce dokazati sto je definitivno bolje.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00