Tema: Video: 3,3R 2x turbo MTT by malimisko

Evo jedan video od mene, nadam se da će nekome pomoći.
Svi komentari dorodošli  smile


http://www.mmstaking.com/
120

Re: Video: 3,3R 2x turbo MTT by malimisko

-jako kvalitetan video s odličnom podlogom iz teorije i objašnjenjima svakog play-a.

- neke greške koje si napravio si sam naveo pa nema smisla o tome pričat

- hand AKo koji si openao UTG 2,8x zbog blindova koji previše fletaju mi je malo too much open al shvaćam poantu zašto

-osim tog nestandardnog opena imao si par opena na levelu 25k/5k kad si sa EP openao 12k , jel ima neki poseban razlog zašto je open 2,4x to mi se ne sviđa posebno , razumijem zašto ne želiš 10k openat, ali s druge strane mislim da isti efekt ima 10400 ili 10800

-SBvsBB open ti je 2x , da li misliš da je to i dalje profitabilno protiv mid-size stakova , protiv short stacka ili nekog nitty mi je uredu ali općenito mislim da nije najidealnije rejzat samo 2x SBvsBB

-impresivan pritisak na ostale igrače , stvarno svaka čast, al imam jedno pitanje da li smatraš da uzimaš doslovno svaki close EV+ play i da li je potreba to raditi 100% puta.

-Osobno igram non turbo i nisam kompetentan za komentirat kritički tvoje playeve , ovo su neka razmišljanja pa me zanima tvoje mišljenje , također veliki manjak ovog videa imo je što nema nimalo deep igre ni u jednoj fazi , tako da se cijeli video sastoji od 3-4handa postflop , izvrsno push/fold rangevi i sve ostalo al fali mi te postflop igre i hand-reada itd itd (dat turbos )

-u svakom slučaju odličan video misko

Zadnji popravljao ivica5261 (23-02-2014 11:41:21)

10

Re: Video: 3,3R 2x turbo MTT by malimisko

ivica5261 napisao:

- hand AKo koji si openao UTG 2,8x zbog blindova koji previše fletaju mi je malo too much open al shvaćam poantu zašto

-osim tog nestandardnog opena imao si par opena na levelu 25k/5k kad si sa EP openao 12k , jel ima neki poseban razlog zašto je open 2,4x to mi se ne sviđa posebno , razumijem zašto ne želiš 10k openat, ali s druge strane mislim da isti efekt ima 10400 ili 10800

-SBvsBB open ti je 2x , da li misliš da je to i dalje profitabilno protiv mid-size stakova , protiv short stacka ili nekog nitty mi je uredu ali općenito mislim da nije najidealnije rejzat samo 2x SBvsBB

Radim različite sizeove ovisno o protivnicima. Mislim da sam sa onim 2,8x na FT definitvno pretjerao, standard mi je 2,5-2.6x kad imam takve igrače na BB. E sad, dal je to dobro ili se trebam držati standardnog rejza ( meni je to minrejz) to je dobro pitanje  big_smile
To radim jer sam dobivao previše callova od takvih igrača i onda povećam rejz size protiv njih ( to je inače 2.2-2.6x).
Ali općenito mi se čini da previše miješam rejzing sizeove (otprilike kako mi dođe intinkt) u istim situacijama.
SBvsBB radim minrejz samo protiv onih za koje mislim da neće callati pre., ostalima radim 2.2-2.5x, ovisno o stackovima.

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Video: 3,3R 2x turbo MTT by malimisko

Jako dobar video s dobrim objašnjenjima! Sviđa mi se kako si preuzeo inicijativu tamo kod bubblea pred FT, te održao istu na FT.  Po meni je sve jako dobro odigrano, osim onih par grešaka koje si i sam rekao (foldanje A2s na FT i još par spotova gdje nisi shovao).

00

Re: Video: 3,3R 2x turbo MTT by malimisko

super video i super objasnjeni playevi i greske, odlicna igra pred finalni i na finalnom smile
vecinu si sam ispravio pogreske, od nekih foldova najvise mi se ne sviđa A9o mislim da oko 6bb u fazi rebuya..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Video: 3,3R 2x turbo MTT by malimisko

ivica5261 napisao:


da li smatraš da uzimaš doslovno svaki close EV+ play i da li je potreba to raditi 100% puta.

U pravilu ne uzimam niti jedan close EV play ako mi nije većina regova za stolom (ako smatram da imam mali edge). Mislim da ovdje u videu nisam uzeo niti jedan close EV+ play, iako možda izgleda da igram agresivno. Svi playevi su imali ok edge ( barem ja tako mislim  smile  )

http://www.mmstaking.com/
00

Re: Video: 3,3R 2x turbo MTT by malimisko

deco99 napisao:

super video i super objasnjeni playevi i greske, odlicna igra pred finalni i na finalnom smile
vecinu si sam ispravio pogreske, od nekih foldova najvise mi se ne sviđa A9o mislim da oko 6bb u fazi rebuya..

Ty.
U fazi rebuya igram dosta tight, nekad možda i pretight. Imam osjećaj da nekad nemam fold equitiy i da me callaju sa svim i svačim i onda broj rebuyeva raste u nebo. A9off...a definitivno je +CEV, to mi je jasno, ali nisam siguran dal je +$. Malo me muče te stvari, kolko se trebam gemblat u rebuy periodu.

http://www.mmstaking.com/
00