Tema: Osnovno Zdravstveno Osiguranje

Bok ljudi,

Ovako za jedno mjesec i pol istječe mi osnovno zdravstveno osiguranje koje sam dobio na osnovu toga što sam bio studen prošle godine kada sam ga produljivao. Sada student više nisam, pa me zanima kako ste vi rješili svoje stanje vezano uz zdravstveno osiguranje(osnovno)?

00

Re: Osnovno Zdravstveno Osiguranje

Važno ti je da se odjaviš na vrijeme sa studentkog zdravstvenog (prije nego ti istekne) i prebaciš na se novo zdravstveno (preko burze npr.).  Znači, prvo na burzu i onda promjena zdravstvenog u HZZO-u.

10

Re: Osnovno Zdravstveno Osiguranje

cak mislim da niti nemoras bit prijavljen na burzu rada da bi dobio kao nezaposlena osoba (iako zvuci cudno, al mislim da je tako), al moras pazit da ti ne istekne rok od kad si izgubio status studenta, neznam tocno koliko je, milsim 30 dana

probaj tu potrazit
http://www.hzzo.hr/zdravstveni-sustav-rh/pristup-zdravstvenoj-zastiti

10

Re: Osnovno Zdravstveno Osiguranje

Tako je nemoras biti prijavljen na zavod za zaposljavanje uopce jer nisu povezani...odes samo u zdrastveno gore iznad kafica Iskre  i rjesis.

10

Re: Osnovno Zdravstveno Osiguranje

Bebach napisao:

Tako je nemoras biti prijavljen na zavod za zaposljavanje uopce jer nisu povezani...odes samo u zdrastveno gore iznad kafica Iskre  i rjesis.

Tako je. Samo pazi da ti ne prodje tih (mislim) 30 dana od trenutka kad si "izgubio" osiguranje po onoj drugoj osnovi.

10