Tema: Igra s Buttona 6max

U zadnje vrijeme imam problema na B. Iako mislim da otavram sve zivo na B (41/35) profitabilnost na B mi je skoro 0, a trebala bi tibi najveca po pozicijama. Cak mi je SB u plusu smile
Evo statsi ako se da s njih sta ocitati: 3bet: 6, Fvs3bet: 62% (leak??), agg 2.2, cbet:f 50%, turn 55%, raise vs3bet 3.2

Ovo je na malom sampleu ali nesto ne stima. Od svjesnih greski mucim se:

1.  sa rangevima 3beta ( 4% i 8% npr), odnosno kako igrati prtiv njih-flat, 4bet, fold i skojim handovima. AKo moze video bio bih jako zahvalan!

2. callanjem barella u 3betanim potovima, cesto ne znam da li sam natkupljen i sl.

Ekipa jako puno 3beta na blindovima i jako puno cbeta sve flopove, uglavnom preko 80%, kako se adjustati?

Zadnji popravljao ajspingvin (03-04-2014 18:50:23)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
10

Re: Igra s Buttona 6max

Teško je bez konkretnih handova i spotova skužiti što radiš krivo. Postaj neke handove/spotove pa ćemo vidit.

00

3

Re: Igra s Buttona 6max

Ima jedan odlican video za 3bet spotove sa Bluefire-Neil-on-3betting, i PBJaxx-SSNL Exploit [3Betting].

Sto se tice statsa oni mogu sugerirat di bi mogao biti problem ali treba gledat pojedinacne spotove IMO. Eto recimo kazes da ekipa puno 3beta sa blindova, tako da bi prva prilagodba bila suzit BTN range u tim spotovima.
I jos jednu stvar, nije nuzno dobro to sto otvaras "sve zivo" sa BTN-a, nije zato BTN najprofitabilniji.. BTN je najprofitabilnija pozicija jer si zadnji na potezu u handu a ne zato sto mozes najsire otvarat pa kupis dead money, to je samo bonus (i btw ako te blindovi 3betaju onda nisu dead money).

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Igra s Buttona 6max

Po meni na BTN mozes biti samo u minusu ako ne znas uopce igrati postflop, ali iz svega sto si naveo (pogotovo da si u + na SB) sam siguran da je premal sample.

00

5

Re: Igra s Buttona 6max

Mislim da bi cbet na flopu trebao biti viši od 50%...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00