Tema: I šta sad? :)

http://weaktight.com/6620915

http://weaktight.com/6620919


Eto, da li igram previše preplašeno? Gdje sam pogriješio?

Ubija me ovaj NL10 smile, još uvijek sam u plusu ali ne znam šta da radim u ovakvim situacijama

Da li je ovo dobar spot za blef?

http://weaktight.com/6620928

Zadnji popravljao Baphomet (09-04-2014 01:08:20)

00

Re: I šta sad? :)

Nisi ništa napisao o igračima.

1. hand flop ti je slabi bet, ja bi 0,8$, turn je onda isto jači bet. River mi je ok check foldat jer mu je fd veliki dio rangea, a sumnjam da ide pocket pretvarat u bluff. Straight drawova također nema u rangeu, a ako i ima Ax koji je callao flop, turn folda, osim Ax s FD koji je obv hitao na riveru. Zašto sjediš sa 100bb?
2. hand as played, c/f river je ok
3. hand- ne sviđa mi se preflop 3bet sizing, zašto tako malo? Ja bi minimalno do 1$. Flop vjerojatno nebi betao. As played ni river bluff mi se ne sviđa iz nekoliko razloga- prvo, malo je toga missalo, drugo teško da ga skidaš sa Ax, a sizing na riveru ti je nikakav, svaki A će te platiti. Ne znam s čeg si ga išao skidati?

Zadnji popravljao stalkerpro (09-04-2014 06:39:20)

00

Re: I šta sad? :)

1.hand - slab sizeing. 1$ na flopu, 2.5$ na turnu.
2.hand - zanima me kad si se odlucio ovako odigrati flop i turn, zasto si foldao river? To po meni nema smisla.
3.hand - pfr 3bet premal, a sta se tice beta na riveru mene zanima jesi li betao za value ili bluff? Ako je za thin value, onda ok, al ako je u pitanju bluff, onda je lose.

00

4

Re: I šta sad? :)

Igraj uvijek 100 bb deep.
1 hand kao sto rouder kaze jace betat za value.
2 hand trebao si se pokusat zgurat na flopu, sve ostalo je spewy, i ubiti lose (bar bez specificne dinamike i sl.)
3 hand nije dobar spot za blef, svaki Ax te calla, flush te calla ofc, i ti ne repas jak hand

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: I šta sad? :)

Dečki su sve rekli, samo bi nadodao da je A7 bet na turnu, a river ovisi koliko thin lik vbeta... ako mislis da ce checkbackat AT/AJ onda je vj c/c zbog missanog flusha, a ako mislis da ce vbetat onda c/f.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (09-04-2014 12:55:36)

00

Re: I šta sad? :)

stalkerpro napisao:

Nisi ništa napisao o igračima.

1. hand flop ti je slabi bet, ja bi 0,8$, turn je onda isto jači bet. River mi je ok check foldat jer mu je fd veliki dio rangea, a sumnjam da ide pocket pretvarat u bluff. Straight drawova također nema u rangeu, a ako i ima Ax koji je callao flop, turn folda, osim Ax s FD koji je obv hitao na riveru. Zašto sjediš sa 100bb?
2. hand as played, c/f river je ok
3. hand- ne sviđa mi se preflop 3bet sizing, zašto tako malo? Ja bi minimalno do 1$. Flop vjerojatno nebi betao. As played ni river bluff mi se ne sviđa iz nekoliko razloga- prvo, malo je toga missalo, drugo teško da ga skidaš sa Ax, a sizing na riveru ti je nikakav, svaki A će te platiti. Ne znam s čeg si ga išao skidati?

Sory, totalno sam zaboravio napisati statse

3. Da, sada kada i ja gledam taj hend vidim da sam ga loše odigrao. Inače mi je 3bet 3bb ili 4bb, moguće da sam ovo na brzinu odigrao i pritisnuo dugmić 3x i on je stavio 0.85, inače stavi 0.90

00

Re: I šta sad? :)

rounder1984 napisao:

2.hand - zanima me kad si se odlucio ovako odigrati flop i turn, zasto si foldao river? To po meni nema smisla.

2. ne znam koji bi hend bio gori od mojeg jednom kad aje došla 8 na riveru

Zadnji popravljao Baphomet (10-04-2014 23:03:49)

00

Re: I šta sad? :)

Tonac napisao:

Igraj uvijek 100 bb deep.
1 hand kao sto rouder kaze jace betat za value.
2 hand trebao si se pokusat zgurat na flopu, sve ostalo je spewy, i ubiti lose (bar bez specificne dinamike i sl.)
3 hand nije dobar spot za blef, svaki Ax te calla, flush te calla ofc, i ti ne repas jak hand

Ma imam problema sa poker clientom, namješten mi je auto buyin ali je prestao raditi. Nemam pojma u čemu je problem pa moram ručno dodavati. Zna se dogoditi da ne stignem dodati jer odmah kreće slijedeći hend.

Izgleda da bih morao malo poraditi na agresiji.

00