Tema: Holdem Manager

Trazim osobu iz Zagreb koja se razumije u Holdem Manager.
Tj trazim instrukcije da mi se sve objasni ili da mi se snimi video za sta sve sluzi i tak toga. Ustvari kako funkcionira  smile
Placam po dogovoru...

club  heart  diamond  spade ...Bio jeben flop pa me sjebe river... club  heart  diamond  spade
00

Re: Holdem Manager

http://www.youtube.com/watch?v=598-9-dGqkg

00

Re: Holdem Manager

Ma to mi je sve ono pogledam pa pola toga ne kuzim,treba mi bas neko tko bi dosao do mene ostao koji sat oko toga mi pokazao snimio video i tak toga jos.
Dogovorit cemo se oko cijene to nije problem.

club  heart  diamond  spade ...Bio jeben flop pa me sjebe river... club  heart  diamond  spade
10

Re: Holdem Manager

pa vazno ti je samo da znas namjestit da ti importa handove, i da si znas nastimat hud ( postaviti statse i da znas sta koji predstavlja )...
sve ostalo ces skontat s vremenom, nije to nikakva nuklearna fizika

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (20-04-2014 12:32:25)

03

Re: Holdem Manager

Prvo želim sve da vas pozdravim, novi sam na forumu i imam par pitanja pa ako neko moze da odgovori bio bih mu zahvalan. S pokerom sam krenuo prije 3-4 godine, prvo na NSBetu koji je živa prevara (nedavno je ukinut) gdje sam imao nekih 40 eura uplate, a isplata je bila oko 100-tinjak eura. Kasnije sam prešao na wwin na kojem je išlo super; sa nekih 30-tak eura u jednom trenutku sam došao do brojke od 430 eura na računu (uglavnom igrajući cash game). Tad radim najveću grešku, apetiti su malo porasli pa sam krenuo da igram malo jače stolove 0,25/0,50 i više i naravno naletio na vjerovatno "njihove" igrače jer to šta se tamo radi je prava umjetnost. Izgubio sam veći dio love (preko 50%) i prešao na ove strane sajtove gdje i danas igram. Na njima nemam previše uspjeha (uglavnom se vrtim oko nule) pa me zanima nekoliko stvari :

1) Gdje se može nabaviti Holdem Manager ?
2) Jel postoji više vrsta ovakvih stvari, vidio sam negdje i Poker Tracker neki (koja je razlika)
3) Koji je najbolji poker site za igrat NL do 0,25/0,50 $ ?
4) Da li se uz pomoć Holdem Managera može zaraditi neka solidna lova igrajući cash game ?

- Nadam se da nije previše teksta, prvi mi je post, nisam znao gdje da pitam sve ovo pa sam sve nagurao u jedan. Unaprijed hvala onome ko pročita, a kamoli odgovori na sve ovo smile

10

Re: Holdem Manager

1.) HM mozes ili kupiti ili "nabaviti".
2.) Sve ti je to slicno.
3.) Ovisno sta mislis pod najbolji, al nebi bilo lose da izbjegnes ipoker i stars.
4.) Bez HM se ne moze ozbiljno igrati poker.

10