Tema: NL10 AKs spareni board

http://weaktight.com/6701434

Protivnik je 18/13 na 80 ruku.
Kad pogledam mogao sam malo veći 3bet stavit.

UTG je 60/14 fish.

Totalno izgubljen u ovoj ruci, mislim da mi je cbet ok al šta dalje?

Ako betam turn neće mi platit slabija ruka. Mislim da imam c/f na turnu, ali me taj FD natjerao na call. (odnonso shove u ovoj situaciji)
Imam fold na turnu jel tako?

I pardon na linku, prvi post, moram skužit kak se postaju ruke na ovom forumu.

00

2

Re: NL10 AKs spareni board

S ovim handom bi ch/c flop uvijek 3way. mislim da bi oop i s jednim protivnikom ch/c uvijek.
Dal je uopće dobro ovdje imat cb flop range ovisi dal je vrh tvog range-a jači od njihovog(dal tvoj range ima veči postotak QX+ komb.)
Ako nema onda bi cijeli range ch, at bet dio foldo na flopu, turnu i riveru.
Ako je tvoj jači beto bi QX+ i dio blefova(očito ih ne možeš imat puno jer imaš malo value komb). Da ste deep dio QX+ bi ch da zaštitim srednji dio range-a. S ovak malo behind mislim da nije osobito važno.
Ako foldaju dovoljno na flop cb da blef bude automatski profitabilan onda blefaj češće nego što bi inače trebo

00

Re: NL10 AKs spareni board

@rzei
Ne znam kak će ovo pomoći nekome tko igra nl10. Kakav range protection? Kakavo balansiranje? Samo ćeš ga dodatno zbuniti.
Jebote, pa ja ne razmišljam na ovaj način kao što si napisao, a igram nl200-nl1000.

@ganjaman
Sad sam ti ja stavio link, a za drugi put imaš ovdje objašnjenje:
http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8854

Keep it simple. Ovo ne cbetam jer im cbetom izbijaš sav zrak. Svi kraljevi koji će te callati, ionak će samo callati max 2 streeta, tak da protiv njih ne gubiš value.

As played check/call turn. Gurnut će s JT i AJ, a nekad i s Kx. Može nekad imati i TT, JJ.

60

4

Re: NL10 AKs spareni board

Imam pitanje. Ako checkiramo flop (sa čime se slažem) i time prepustimo inicijativu njima.  I pretpostavimo da onda jedan od njih beta na flopu i drugi folda. Koliko dugo i protiv kakvih se zadržati u handu ?

Hvala  smile

00

5

Re: NL10 AKs spareni board

Cbet na flopu mi je ok obzirom da je UTG fish (60/14), a i realno lakse ces odigrat hand nego da checkiras (i ako to nije primarni razlog za uzimat neke lajnove). Turn bi betao oko pola pota, i river bi  c/f ili eventualno zgurao.
Znaci turn ja ne bi ch/c, odnosno radje bi ch/f jer mislim da 18/13 nece ulazit previše u neke thin betove ili blefove

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: NL10 AKs spareni board

UTG je foldao preflop.

00

7

Re: NL10 AKs spareni board

Lol istina, zbunio me CO u handu

when you feel like quitting think about why you started..
00