Tema: Pomoc poplavljenim podrucjima

Pozdrav

Evo povodom ovih poplava i nesreca u Slavoniji otvaramo ovu temu da i mi kao poker zajednica,koliko god je netko u mogucnosti, pomognemo financijski .Posto smo iz raznih krajeva pa se ne mozemo skupiti i otici uzivo pomoc,barem skupimo koliko je moguce i uplatimo na poseban žiroračun za Općinu Gunja(HR0924850031500005992) koja je najviše u RH pogodena.

Moze se pomoci i direktno preko crvenog križa ali tko zna kamo taj novac ide i od ljudi sa tih podrucja kruze price da naplacuju pakete s hranom pa mislim da je bolje da ovako to napravimo.
Poslati mozete na
MB(roba):  u $ na pokerproroba@gmail.com
                   u € na roba59@gmail.com
PS : ivan03i   
Tilt: iNotHere
Tko god odluci pomoci neka samo na PM posalje s kojeg je nadimka/MB-a poslao.
https://www.youtube.com/watch?v=5EFafu0x3tc

Hvala: zastone,roba59,stalkerpro,andre_787,marko90,stakejack.com,delta26,rzei,11331133,malimiki,cass1ni,alphascorpi,belger1,sejmen1950,knez,hans

Zadnji popravljao ivan031 (26-05-2014 00:02:17)

80

Re: Pomoc poplavljenim podrucjima

ivan031 napisao:

Pozdrav

Evo povodom ovih poplava i nesreca u Slavoniji otvaramo ovu temu da i mi kao poker zajednica,koliko god je netko u mogucnosti, pomognemo financijski .Posto smo iz raznih krajeva pa se ne mozemo skupiti i otici uzivo pomoc,barem skupimo koliko je moguce i uplatimo na poseban žiroračun za Općinu Gunja(HR0924850031500005992) koja je najviše u RH pogodena.

Moze se pomoci i direktno preko crvenog križa ali tko zna kamo taj novac ide i od ljudi sa tih podrucja kruze price da naplacuju pakete s hranom pa mislim da je bolje da ovako to napravimo.
Poslati mozete na
MB(roba):  u $ na pokerproroba@gmail.com
                   u € na roba59@gmail.com
PS : ivan03i   
Tilt: iNotHere
Tko god odluci pomoci neka samo na PM posalje s kojeg je nadimka/MB-a poslao.
Hvala!

https://www.youtube.com/watch?v=5EFafu0x3tc

Ivane, hvalevrijedna inicijativa. Ja ti šaljem na full tilt account.

10

Re: Pomoc poplavljenim podrucjima

U svakom slucaju podrzavamo incijativu i pozivam sve ostale da se prikljuce ko moze.

Poslano stars sa Pantelija1 u ime StakeJack.com .

Zadnji popravljao pantelija1 (20-05-2014 03:11:20)

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
20

Re: Pomoc poplavljenim podrucjima

+1, stvarno im je potrebna sva moguća pomoć
Poslano na stars

Zadnji popravljao delta26 (20-05-2014 09:04:30)

10

Re: Pomoc poplavljenim podrucjima

Hvala vam svima koji pomazete na bilo koji nacin.. Ja sam iz Rajevog Sela, i situacija je katastrofalna.. Ljudi jos uvijek nisu svjesni sto se dogodilo, ostali su bez svega, ali pomoc stize sa svih strana, i mogu vam reci da nam nista ne fali.. Ovim putem se jos jednom svima zahvaljujem..

50

Re: Pomoc poplavljenim podrucjima

Kontaktirao sam ivan031, i predlozio mu da se taj novac preda direktno na ruke najvise stradalima, jer mislimo da je to bolja opcija nego uplaćivati novac na račun općine, zbog toga sto onda nemamo uvida tko i kako trosi novac...
nadam se da svi koji ste pomogli, slazete s tim  smile

10

Re: Pomoc poplavljenim podrucjima

Ako vas zanima, konkretno, moj kolega iz biljar kluba je ostao bez kuce u Gunji.
Mladen Djalok.
Mi i jos neki biljar klubovi smo napravili humanitarne turnire da damo svoj doprinos.
Mozete vise viditi na fejsu od Biljar klub Cibalia.

00

Re: Pomoc poplavljenim podrucjima

Jel ovo još uvijek aktivno? I ja bi htio nešto donirati preko FT.

00

Re: Pomoc poplavljenim podrucjima

hvala svima koji su pomogli,
skupljeno je 800$ i bit ce dano dvama obitelji iz Rajevog sela koje su ostale bez kuće, a staratelji su nezaposleni

Zadnji popravljao ivan031 (26-05-2014 19:26:44)

20

Re: Pomoc poplavljenim podrucjima

hvala svima i od mene.. Novce cu ja predati obiteljima, jer ih osobno poznajem.
Ne bi tjeo javno iznositi njihova imena, podatke ću poslati ivan031, pa svi koji ste sudjelovali u donacijama moći će te se obratiti njemu ili meni, ako želite znati gdje su i kome su novci predani..
Hvala vam još jednom, njima to puno znači   smile

btw.. oni jos ne znaju za ovo, tako da će biti definitivno pozitivno iznenađeni. Makar nešto u ovim teškim vremenima smile

20