Tema: Pozdrav svima koliko vas ima

Pozz svima, da se i ja predstavim... Zovem se Ivan, inace sam iz okolice Zagreba,  imam 21. godinu , moja poker prica je sljedeca ...

Prvi puta sam se upoznao s pokerom na fejsu, sa nekih 16-17 godina, stvarno ne znam tocno, a nije niti bitno, vec me tada poker dosta privlacio i interesirao, te sam znao zaraditi preko fejsa do milijardu cipovu sto sam kasnije i prodavao za pravu lovu, ali bila je to neka sica, nista spektakularno. I tako sam preko fejsa igrao sve do prosle godine, skoro svaki dan  dok se nisam dosjetio da bih se mogao okusati i u online pokeru za real money. Tako sam prosle godine uplatio prvih 20 $ na PS i posto tada nisam stvarno nista znao o nekim  pravilima pokera (pravilo postivanja bankrolla i slicne stvari), odmah sam otisao na uvjetno receno" veliki" stol, ne postivajuci bankrool i cak sam na srecu uspio zaraditi prvih 150 $ u par dana,igrajuci igru sve ili nista jer sam prakticki ulazio sa cijelom bankom na stolove. No, tih 150 $   sto sam nekako zaradio sam odmah i withdraw, ne razmisljajuci o nekoj daljnoj i ozbiljnijoj poker igri, nego gledajuci  cisto o nekoj lakoj i brzoj zaradi koju sam ostvario.

Nakon toga,  nisam igrao jedno vrijeme poker, sve do proslog mjeseca otprilike. Krenuo sam sa 20 $,  probao uzeti i ocistiti neke bonuse, pritom su mi blokirali racun na PS (vec sam pisao o tome) , poceo sam se upoznavati sa osnovama pokera, sa  nekim poker strategijama i opcenito s nekom ozbiljnijom igrom. 

Trenutno sam u ovih mjesec dana sto igram, zaradio oko 80 $  cijelo vrijeme postivajuci bankrool i igrajuci svoju A game, dok nisam jucer dosao pripit za laptop i izgubio sve, igrajuci velike SNG turnire. Znam, glupan sam bez samokontrole. 

Danas sam pogledao par free  coaching videa, i namjeravam u naredno vrijeme jos uciti i samo uciti da bih mogao jednog dana poceti  barem nesto konstatno zaradivati preko online pokera jer mislim da imam potencijala, samo ga treba iskoristiti na najbolji moguci nacin.

BTW. Ispricavam se mozda na nekim greskama jer ne baratam jos bas pokeraskom terminologijom, jos sam relativno nov u svemu ovome. Pozdrav i sretno svima !

10

Re: Pozdrav svima koliko vas ima

welcome

proker1 napisao:

dok nisam jucer dosao pripit za laptop

haha tak sam i ja naucil nekolko lekcija pa mi se to vise ne desava wink

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Pozdrav svima koliko vas ima

Dobrodošao!

Sretno s napretkom, i pij nakon što winnaš - ne za poker stolovima  smile

00