76

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

22 odigrana, 7 casheva , +$72,00
Danas sam malo igro jer se moram spremit za kolkovij

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

77

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

31 odigran, 5 casheva , +$50,50
3,25 - 21 - 3 casha - 1. 3. 4.
6,50 - 9 - 2 casha - 2. 3.
$2,75 MTT - QQ vs KK

BR $912,20

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

78

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Sinoc nisam igro jer sam imo "savrsen" dan. previse toga se izdogađalo i jednostavno nisam htio igrat u takvom stanju

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

79

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

43 odigrana. -$62,25
Pocetni stake poslan nazad, sad se igra samo na profitu
BR 609,95

Zadnji popravljao Adži (18-01-2010 04:33:28)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

80

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

"Bolestan" session. 82 komada odigrano. 17 casheva. Zarada $66,50.
Session odlicno poceo, zatim 21BI down i onda 2 pobjede za kraj. HU 5/5 smile Nekoliko bubbleova i to brutalni, AA vs K9...
$11,30 po satu za danasnji session, sto mislim da nije lose smile

ROI do sada 16,7%
ITM 19,3%

Mislim da jos ima mjesta za napredak tu. ITM bi mi mogo jos sigurno do nekih 23%-25% sto bi bilo odlicno
ROI je ajmo rec ok, s obzirom da to nadokađujem volumeom. 20% bi bilo godlike IMO

BR na $676,45

Zadnji popravljao Adži (19-01-2010 06:14:09)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

81

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Probat cu si ajmo rec postavit goal za sljedeci mjesec. Ne zelim forsirat zbog faksa, ali pokusat cu smile
Doci do Goldstar-a igrajuci samo ove od $3,25 sto znaci da bi ih u 28 dana trebo odigrati 2174  yikes  yikes
Ako bude zagustilo ,a BR bude dopustio ubacivat cu i one od $6,50. Smatram da i njih mogu beatat bez problema, samo mi treba veci volume. Igraci nisu nista bolji nego na levelu ispod, cak ih ima dosta koji igraju na oba levela.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

82

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Svaka čast adzi! Svaku večer malo pogledam kako igraš  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

83

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Samo naprijed Adzi!
Nego, kad će video?  smile

00

84

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Ljava napisao:

Samo naprijed Adzi!
Nego, kad će video?  smile

Video treba uskoro, moram ga samo frendu odnijet da ga uploada posto ja nemam flat smile a pri kraju sam sa prometom.
Nisam zadovoljan s kvalitetom videa, karte se bas i ne vide najbolje nekad, al jbg, bit ce bolje sljedeci put valjda

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

85

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

LOL Swingaments big_smile  big_smile  big_smile  Session je poceo jako lose. Nakon 27 turnira bio sam -$66. Sredina sessiona malo se izvuko (ali jos uvijek u minusu nekih $20), i onda eksplozija na kraju. Zadnji set (16 komada - 7 casheva)
75 komada odigrano. 15 casheva, +$50,25

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

86

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Sinoc nisam igro, umor od faksa itd.
Danas sam instaliro trial verziju table ninje. Isprobat cu ga u vecerasnjem sessionu (ili ako popodne budem igro). Trenutno se igram s postavkama i ajmo rec da svrsavam na program lol. Kakva je to bolestina to je strasno. $60 mi nece biti zao odvojiti ako ce mi olaksat igru pri multitableanju

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

87

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Mogu slobodno kopirat post od 20.1.
Pocetak sessiona ocajan,  nakon 32 turnira - $71, (izgleda da je Q9o odlicna karta protiv AA), ali onda krece lagani upswing.
Nakon 60 odigranih turnira ostvaren profit od $33.
Table Ninja FTW

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

88

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Kao sto znate, uzeo sam 5. mjesto na MTT-u i $797,51 (moglo je i bolje FFS  mad  mad  mad )
Uglavnom. 50 odigranih turnira (2 MTT-a). Profit od $739,01

BR $1489,71

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

89

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Lijepi BR. Koji su ti planovi za dalje? Nastavljaš sa ovima od 45man 3,25 ili?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

90

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Vidit cu s Vuletom sta on kaze. Smatram da ajmo rec crusham ove od 3,25 i da bi se mogo u potpunosti prebacit na 6,50. razlike u kvaliteti igraca i same igre nema, osim sto je veci buy in.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

91

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Adzi cestitke na turniru, steta za ona dva handa, ali odlican si mtt igrac pa ce bit jos puno prilika za jos bolji rezultat.
Ako razlike u igri izmedju 3,25 i 6,50 nema onda je daljnje igranje na 3,25 gubljenje $$$, nadam se da ce se i Vule slozit samnom tako da ti zelim ugodan prelazak na 6,50 i da ih crushas kao i ove od 3,25 smile

00

92

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Slažem se potpuno s vama, ako mene pitaš Adzi možeš slobodno počet 6,50 buyine grindat.

00

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Samo krkaj.

00

94

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Dogovoreno onda. Danas selim na $6,50. Moguce da se potrudim da dodjem do GoldStara vec ovaj mjesec.
Fali mi 1555,92 VPP-a. U 9 dana znaci moram u prosjeku skupit 173 VPP-a sto je nekih 64 SNG-a dnevno. Ako nebudem iso van veceras, onda najvj bacam jedan bolestan session da budem ispred potrenog tempa smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

95

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

U zadnja 2 dana mali downswing od ~$90. Ali nije nista strasno, idemo dalje.
BR na laganih $1324

EDIT:
Mislim da cu ipak jos vecim dijelom igrat ove od 3,25 jer nemam pojma koji mi je k na ovima od 6,50. Znam, treba mi veci sample, ali psiholoski me ubije. 20BI down na ovima od 3,25 nije nesto strasno (u mojoj glavi) dok me 20BI down na 6,50 plasi.
Moram se oslobodit tog straha i onda ce bez problema i rezultati na njima doci

Zadnji popravljao Adži (26-01-2010 13:14:11)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

vidim da downswing neutjece na tebe,a upswing samo dobro djeluje psihicki  smile
svaka cast,samo naprijed,jedva cekam video  wink
btw di ti igras? ja sam malo igrao one na pokerstarsu 3.25$ 6max turbo i ok me ide,samo sto mi je bankroll premali (tamo mozes otic i do -20$ ako te krene lose) sto je dosta za moj bankroll,ali kad povecam volume,ko zna  tongue

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

97

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Igram one od 45 ljudi, tako da me ni nemozes vidjet u svojima smile
Videi su gotovi, treba ih samo konvertirat i uploadat (to ce roba napravit kad mu ih posaljem). Nazalost neznam hoce bit do kraja mjeseca jer sam dobio jos jedan zadatak, pa cu onda to poslat u paketu.
BRM je zahtijevniji sto ih vise igras istovremeno, ali isto tako ovisi i koje igras. Mislim da varianca kod tih 6max nije velika kao kod ovih od 45. Nikad, ponavljam nikad nemoj gledat kolki ti je roll u pola sessiona. Ako si zacrto da ces ih danas odigrat toliko, odigraj ih toliko i na kraju "zbrajaj štetu".

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

98

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

50% u DEG i 75% u SM na prodaju

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 9976#p9976

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

99

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

41 odigran, 9 casheva. profit od $47
Nisam imo srece na bubbleu u par slucaja KK vs AQ i takve pizdarije.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

100

Re: SNG Heeb by Adzivu @ Stars

Ko ih moze vise zavrsit kao bubble boy od mene nek digne ruku.
40 komada odigrano + 2 MTT-a
-$66
Jebenih 5 komada sam bubbleo, nevjerovatno

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00