Tema: Pozdrav

Pozdrav svima. Igram poker rekreativno nekoliko godina. Uglavnom live. Prije 2-3 mjeseca sam odlučio pokušati online. Krenuo od dna sa NL2 i  nikako da napredujem prema gore. Nadam se da ću naučiti nešto putem ovog foruma. Da li mi netko može preporučiti na kojim sajtovima da igram? Hvala.

00

2

Re: Pozdrav

Pozdrav  smile
Za micro limite su ti svi sajtovi dobri ajmo rec. Live i online poker se mogu dosta razlikovat, pogotovo kad se prelazi sa live na online, pokusaj citat/ucit o pokeru sto vise, nije dovoljno samo igrat za napredovat (bar vecini)

when you feel like quitting think about why you started..
10

Re: Pozdrav

The Borg napisao:

Pozdrav svima. Igram poker rekreativno nekoliko godina. Uglavnom live. Prije 2-3 mjeseca sam odlučio pokušati online. Krenuo od dna sa NL2 i  nikako da napredujem prema gore. Nadam se da ću naučiti nešto putem ovog foruma. Da li mi netko može preporučiti na kojim sajtovima da igram? Hvala.

Probaj na Betsafe pokeru jer igrači i nisu nesto pretjerano kvalitetni. Ja sam evo za 5,6 dana zaradio oko 100 eura (+ oko 25 eura RB-a) mda je moglo biti i više. Prije toga pročitaj par članaka na ovom ili drugim forumima (STRATEGIJA za NL 6max) i imas video koji je postavio roba59 o pozicijama u pokeru. Meni je jako pomogao i unatoč brojnim Bad beatovima sam uspio zaraditi jako dobro. Inače igram NL20 (5 stolova).

10

Re: Pozdrav

Hvala na savjetima. Forum je odličan.   smile

00

Re: Pozdrav

The Borg napisao:

Hvala na savjetima. Forum je odličan.   smile

nema na cemu , sretno na stolovima smile

10

6

Re: Pozdrav

Bok
forum pratim vec dulje vrijeme i odlican je.Obozavam pokericu uzivo i na netu.
igram nekoliko godina na starsima vise manje bezuspjesno
molio bi ako imate preporuke gdje bih mogao igrati poker NL cash a da nisu to starsi
i tim bolje ako je prisutan rakeback i kako ga osttvariti u obliku cashbacka bez nekih bodova i ostalih stvari
unaprijed hvala

00