Tema: Kill Everyone

Bok momci&djevojke

Zanima me je li netko na forumu procitao ovu knjigu i ako je da malo podijeli dojmove. Knjiga je iznimno nahvaljena na 2p2 forumu, cak su napravili i grupu za diskusiju o knjizi. Planiram ju nabaviti, pokusao sam naci pdf svim mogucim putevima, ali bez uspjeha pa cu morati kontaktirati amazon da mi to shippaju.

Svi dojmovi vezani za ovo djelo su vise nego dobrodosli.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

2

Re: Kill Everyone

boboman napisao:

Bok momci&djevojke

Zanima me je li netko na forumu procitao ovu knjigu i ako je da malo podijeli dojmove. Knjiga je iznimno nahvaljena na 2p2 forumu, cak su napravili i grupu za diskusiju o knjizi. Planiram ju nabaviti, pokusao sam naci pdf svim mogucim putevima, ali bez uspjeha pa cu morati kontaktirati amazon da mi to shippaju.

Svi dojmovi vezani za ovo djelo su vise nego dobrodosli.

Jesi iz Zgb-a? Jer i ja bih jedan primjerak, pa mozda da narucimo zajedno i prebijemo troškove dostave? Inače, po recenzijama i komentarima izgleda da je ovo trenutno najkompletnija knjiga koja se bavi turnirima na tržištu, pa se čini da je imperativ za sve ozbiljnije igrače..

00

Re: Kill Everyone

Nisam iz ZG, ali vjerujem da to nije problem. Naruci se, podijele se troskovi shippinga i onda mi busom posaljes (ili ja tebi), a to kosta 20kn. Osobno sam zainteresiran za ovo, da ono malo MTT-ova sta igram odigram na najbolji moguci nacin.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

4

Re: Kill Everyone

boboman napisao:

Nisam iz ZG, ali vjerujem da to nije problem. Naruci se, podijele se troskovi shippinga i onda mi busom posaljes (ili ja tebi), a to kosta 20kn. Osobno sam zainteresiran za ovo, da ono malo MTT-ova sta igram odigram na najbolji moguci nacin.

Imaš pm.

00

Re: Kill Everyone

nemam? big_smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

6

Re: Kill Everyone

boboman napisao:

nemam? big_smile

E bome sada imaš smile

00

Re: Kill Everyone

Evo  nasao sam ovu knjigu za download..vidio sam da je jako hvaljena po foumima
http://hotfile.com/dl/34215074/ed5472b/kiev.rar.html

00

Re: Kill Everyone

Uuuu dobar download materijal... inace knjigu je gotovo nemoguce naci na netu  smile

00

Re: Kill Everyone

153MB,kolko je ovo stranica? smile meni se skida,nadam se da je ok

00

Re: Kill Everyone

antoniob napisao:

153MB,kolko je ovo stranica? smile meni se skida,nadam se da je ok

10k stranica.

00

Re: Kill Everyone

opet ti saljivdzija..bolje da ti ne odgovorim sto mi je prvo bilo na jeziku..
knjiga skinuta,sve ok..

00

Re: Kill Everyone

antoniob napisao:

opet ti saljivdzija..bolje da ti ne odgovorim sto mi je prvo bilo na jeziku..
knjiga skinuta,sve ok..

Ljudi, nemojte bit tako nabrijani uvijek...

00

Re: Kill Everyone

dosta dugo mi je trebalo da je nadjem online.popout-ove i bad linkova nisam ni brojao vise..knjiga ima 366 stranica. Duze se skida zzbog politike file hosta: neces platiti-duze ces skidati..

00

Re: Kill Everyone

nije mi nesto dugo skidalo,kojih 10-15 minuta mozda..sad jos treba procitati..

00

15

Re: Kill Everyone

kul .. malo previše za printati odjednom .. pa kontam si malo printati i čitati

...evo  zlatna zvijezdica za link big_smile :
http://www.warwicksu.com/pageassets/societies/execs/recognition/waa/gold_star.jpg

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Kill Everyone

o, hvala,hvala  big_smile  treba se sada baciti na citanje,jer je knjiga kompletan vodic za sve vrste turnira.prvo poglavlje: old school vs new school  cool

00

Re: Kill Everyone

daleko najbolja knjiga vezane za turnire i stivo koje treba nekoliko puta procitati i zapamtiti ako mislite ozbiljno igrati turnire.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

18

Re: Kill Everyone

superhik13 napisao:

.prvo poglavlje: old school vs new school  cool

Ovo je zanimljiv dio knjige  smile  Btw knjiga je procurila i na BPT tak da je sada dostupna worldwide... doduse dugo je se nije moglo downloadati ali stvarno ova knjiga zlata vrijedi

00

19

Re: Kill Everyone

je li uopce netko procitao old school knjige pa da mozete usporedit??
npr supersystem, harrington on TH ? ja mislim da bi svatko trebao prvo od toga krenuti!

"Some people never go crazy.What truly horrible lives they must lead."
00

20

Re: Kill Everyone

Btw jel neko probao printati ovo? Meni je dosta necitko printalo  dok je kvaliteta pdfa odlicna neutral (printer je dobar ali ne prepoznaje ovo kao text  sad

00

Re: Kill Everyone

mars1 napisao:

je li uopce netko procitao old school knjige pa da mozete usporedit??
npr supersystem, harrington on TH ? ja mislim da bi svatko trebao prvo od toga krenuti!

U knjizi pise da je new school vidjeti puno jeftinih flopova na pocetku turnira sa raznih kartama, ali se naglasava da taj nacin igre zahtjeva odlicnu igru na flopu i stavljanje protivnika na range.Ako netko smatra da nije dobar u toma, onda se preporuca konzervativniji pristup..

Zadnji popravljao superhik13 (04-04-2010 11:44:35)

00