Tema: Propuh izmedu muda na Starsima

Uglavnom upravo sam izletio iz jednog turnira na PS-u i to na sljedeci nacin:
Imam 21 000 chipova i dobijem Aseve  na poziciji CO.......MP treba iz Rumunjske prije mene dize 1500 chipova i ja znam da ona drzi kraljeve jer igra super tajt i nema Boga da sam u krivu.Uglavnom folda se i dode red na mene naravno ja automatski sa dva AA roknem u petu brzinu i gurnem koda mi je zadnje.Ona pokaze Kauboje!!Naravno....
FLOP:10 10 2...TURN:K...RIVER:Q....
Uglavnom ode moj stack i ostao sam na 2900.....ok prihvatio sam to odmah jer nakon svih videa i clanaka na forumu uglavnom svi kazu Thats Poker(ma sad bi ti reko....)
Evo mene na BUTTONU...nakon cijelog kruga foldanja jer svi znamo da nema smisla SHIPAT  sa bilo cime jedino ako si jako na tiltu pa ti je svejedno al tak se nemoze nikada pobijedit.Hvala na clancima BTW!!!

Uglavnom ja na BUTTONU i dobijem dva Asa....Opet(i sad si mislim tocno ovo u glavi...imam stone cold nuts i 2900 chipova...nema druge nego gurat M je crven ko babunova rit to je to...Pali bager i GRABLJAJ....ALI ovaj puta opet Rumunjka zove i jos jedan kolega sa lijeve strane...on nema nista a moja Ljubav pogodi opet Tri kralja ko od sale...evo sad sam tu idem igrat neki fps...pio sam kave i neki energy drink znojim se...u stanu vrucina...
Uglavnom htio sam sa svima vama podijelit jedan bad beat ali koliko vidim ja sam samo riba u usporedbi sa vama....
Mozda je ovo krivo mjesto za ovaj post ali oprostite mi prvi puta u zivotu sam na forumu uopce....
Tak bi sad laptop bacio susjedu kroz prozor....Sve bi bacio...
Kako se nositi sa tiltom kada izgbubis takve ruke??
I da samo da kazem AA vs KK je coin flip i znam da uglavnom se desi da asevi spuse i od connectora pa nije bed....
Takoder AA protiv 2 protivnika isto ima male sanse...
Lijep pozdrav...

Just Fold It
13

Re: Propuh izmedu muda na Starsima

Podforum badbeatovi je za takve teme.

00