Tema: bad call?

nemam baš neke statse od njega.
svjestan sam da je cijela ruka loše odigrana, i na kraju sam callao u sekundi bez da sam i malo promislio.
jel ovo jako loš call na riveru?

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
00

Re: bad call?

Moras se rijesiti ovog callanja malih pocketa (pogotovo iz SB gdje ne zatvaras akciju).
Jedini razlog za preflop call moze biti ako znas neki nacin kako ces exploatati ovog sta je openao bez obzira na to jesi li hitao set ili ne, a posto kazes da nemas neke statse od njega, znaci da to nije slucaj.
Drugi razlog moze biti da imas pasivnog fisha u BB s velikim VPIP koji ne sqza (znaci fish tipa 65/6, koji ima sqz 3%), pa racunas da ce i on callati i ako hitas set da ces uspjeti naplatiti.

E sad, kako god da si odigrao, ti ovdje gubis stack i ne trebas se s tim opterecivati (cooler je cooler).
Nemam nist protiv callanja flopa iako bi ja radje x/r posto je betao tako malo.
S obzirom da si callao flop i 8 nije puno promjenila izuzev sto je dodala backdoor FD, mozes opet callati iako bi ja opet radje x/r zbog tog sizeinga.
Ovako odigrano, ne mogu ti reci da ne smijes callati, ali ti tu u pravilu nisi nikad jaci a moras biti 1 od 3 puta.
Tu ce ti 90% igraca samo callati sa 2 para, a protiv ostalog si behind ( a toga je dosta).

00

Re: bad call?

Call ili fold preflop mi se oboje ok čine, al pošto su valjda oba fishevi onda bi rađe call.

Flop bi sigurno c/r jer sam OOP i ne želim izgubit streeta value-a ukoliko on checkbacka + puniš pot. c/r na turnu obavezno s 2 FD-a dole...

Moj savijet ti je da nikad ne slowplayaš osim ako imaš flopane nutse koje je nemoguće badbeatat.

EDIT:

Ruka je odigrana očajno. Ti se zamaraš callom na riveru, a veći ti je problem to što nemaš u glavi jasno određeno od flopa na dalje kako ćeš odigrat koji street.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (19-08-2014 11:14:55)

00

Re: bad call?

Rijetko kad slowplayam, i znam da je očajno odigrana ruka (to sam i napisao). I zato me baš zanimalo call na riveru, jer kako sam i gore napisao, callao sam bez da sam promislio (zbog multitablinga), a nakon sekundu sam si htio opaliti šamar

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
00