Tema: NL4 preflop ship? (PartyPoker)

Zanima me dali se isplati ovo shipat preflop? Ako shipnem mislim da mogu očekivati call u 99% slučajeva od jednog, a vrlo vjerojatno da i od dvojice. Zapravo je pitanje dali se isplati flipati sa 88 ili jednostavno foldati kao što sam i napravio??

VPIP/PFR/3B/F3B

UTG+1   23/18/6.3/55
BTN   38/19/4.7/25
SB Hero
BB 26/16/15.6/0

http://weaktight.com/7049902

00

2

Re: NL4 preflop ship? (PartyPoker)

Easy fold

00

Re: NL4 preflop ship? (PartyPoker)

Stormpay napisao:

...Zapravo je pitanje dali se isplati flipati sa 88...

Često to čujem na liveu i oduvijek me zanimalo kako igrači znaju da će se flipat?? big_smile

00

Re: NL4 preflop ship? (PartyPoker)

Call i setmining,sa dvojicom si 130bb deep.

00

Re: NL4 preflop ship? (PartyPoker)

croman19 napisao:

Call i setmining,sa dvojicom si 130bb deep.

Nebi rekao da je profitabilno callat za lovit set.

00

Re: NL4 preflop ship? (PartyPoker)

Pardon, zaboravih dodat dali da callam za setmine, my bad big_smile
Ne znam 100% dal flipam, ali zato pitam dal u dovoljno situacija flipam i dal se flipat uopce isplati na tom limitu?
Moj standard play ce ostati fold, ali eto zanimaju me mišljenja. smile

00

Re: NL4 preflop ship? (PartyPoker)

Stormpay napisao:

Ne znam 100% dal flipam, ali zato pitam dal u dovoljno situacija flipam i dal se flipat uopce isplati na tom limitu?
Moj standard play ce ostati fold, ali eto zanimaju me mišljenja. smile

Ako je njegov range za 3bet ajmo reći TT+ (30 kombinacija) i AQ+ (32 kombinacije) i kad bi išao allin s tim znači flipaš svaki drugi put... ostatak vremena si na ~20% equitya.
"Dal se uopće isplati flipat na tom limitu?"... opet ne razumijem.. pa zar vidiš protivnikove karte pa da znaš da je flip?? (a i recimo da vidiš i znaš da je "flip", naravno da je isplativo (pošto nije flip već je par postotaka u tvoju korist, a i ima u potu već tvoje love i ostalog dead moneya).

Zadnji popravljao AlphaScorpii (09-10-2014 13:03:23)

20

Re: NL4 preflop ship? (PartyPoker)

Pa ne znam bas kaj imaju pa zato foldam i pitam. Malo sam se krivo izrazil ali sam dobio odgovor koji sam trazil, da nema smisla shipat smile

00