Tema: Sit and Go 6 max i 9 max

Pozz,

znam da je vecina na ovom forumu specijalizirana za cash igru, ali vidim da ima par dobrih STT / MTT igraca pa bih volio cuti savjete od jednih i drugih.

Prvo bih zelio cuti misljenja o mojim dosadasnjim statsima , meni je nekako najupadljiviji WTSD, mislim da bih ga trebao smanjiti i agg mi je mozda  low ?

VPIP: 26,6

PFR: 16,4

3BET : 6,75

AGG: 2,17

WTSD: 39,8

W$SD:  53,1

1. Zanima me koje sve Hud statse vi koristite (ili koji su po vama najkorisniji)  za STT 6 i 9 MAX , osim ovih standardnih (VPIP, PFR,3 BET I AGG) ? Ja sam ubacio jos Flop fold to bet i BB fold to steal. 

2. Koji sajt bi bio dobar za sng 6  max grindanje (low-med limit. Do 11$)?  Da barem ima nekakav promet, neki solidan rakeback i da nisu neki predobri igraci ?


3.Zanima me jos koliki bi bio prosjecan (dobar)  ROI za micro /med limite i koje knjige ili videe vezane za sng bi  preporucili za pogledati tj. procitati ?

00

Re: Sit and Go 6 max i 9 max

Na sng-ovima ti ništane znače overal statsi pošto se u svakoj fazi turnira igra drugačije.

00

Re: Sit and Go 6 max i 9 max

upravo tak al opet mislim da ti je prevelik gap između vpip i pfr
moraš naučiti rangeove po fazama turnira ili broju blindova.
imaš za skinut na mnogim mjestima chartove za rangeove iz pozicija s određenim br blinodva: open,cc, 3bet,4bet itd
kad poboljšaš tu igru statsi ti budu "kvalitetniji"

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00