Tema: Problem,moneybookers

Dizem s moneybookersa na deviznu vec par godina i nikad do sad nisam imao problema,sad na zadnju isplatu cekam vec 16 dana,u banci ne vide transakciju a na moneybookersu mi je processed,na mailove mi naravno ne odgovaraju,jel imo ko slicno iskustvo?Hvala

00

Re: Problem,moneybookers

Meni se upravo događa ista stvar, uvijek su redovno dolazile pare, sad čekam od utorka ujutro prošli tjedan, danas je jel četvrtak i još ništa. U kojoj banci? Meni Pbz.

00

Re: Problem,moneybookers

Ista stvar pbz banka,bio jucer al oni ne vide trasakciju i kazu mi da kontaktiram skrill,sad cekam odgovor od skrilla!samo njihova support sluzba je odvratno spora!

00

Re: Problem,moneybookers

ja nemam bas takav problem, al vec skoro 3 tjedna cekam verifikaciju racuna, u zadnjih mjesec dana su odgovorili na jedan mail od 5... citam po forumima da ih se puno vise isplati nazvati nego cekati na odgovor...

Zadnji popravljao behemont (16-10-2014 19:56:53)

00

Re: Problem,moneybookers

A kao sto vise mailova saljes guras se na dno liste stalno!

00

Re: Problem,moneybookers

Isti slucaj kod mene, isplatil na deviznu (pbz) 02.10. i jos uvijek nista, poslao mail, odgovora nema..
Fkt nezz u cemu je problem.. ako netko mozda zna zbog cega takvo kasnjenje s isplatom nek javi..

00

Re: Problem,moneybookers

Trebao bi se neko javit kome je sjelo,jel moguce da na raiffeisen sjeda normalno,stvarno neznam!

00

Re: Problem,moneybookers

Ja sam imao sličan problem prije dosta godina u RBA - novac mi nije sjeo na devizni tekući nego ne devizni žiro račun (koji do tada nisam ni imao) i trebalo im je dosta vremena da to otkriju. Rekli su da su tako moraju zakonski raditi. Nakon toga sam promijenio banku jer je u drugim bankama novac išao normalno na devizni tekući.

Pitajte svoju banku da vam možda nije novac na deviznom žiro računu.

00

Re: Problem,moneybookers

Meni jos dalje sve isto,nista mi jos nije sjelo i nema odgovora od skrilla!

00

Re: Problem,moneybookers

Ne brinite sve je ok, skrill je imao problema sa VISOM, to su riješili u petak, te su novci u petak navečer proslijeđeni, krajem tjedna su sigurno na računu

00

11

Re: Problem,moneybookers

Ajde napokon neke dobre vijesti,valdja ce se sve ovaj tjedan rijesiti,hvala na inforamciji!

00

Re: Problem,moneybookers

Samo da javim da su mi danas dosli novci na karticu, nadam se da su i ostalima kojima je kasnilo wink

10

13

Re: Problem,moneybookers

Meni isto sve sijelo upravo provijerio!

00

14

Re: Problem,moneybookers

Dali itko zna mail od Skrilla na koji ih mogu kontaktirat, ja ne mogu nac nema sanse

EDIT nasao

Zadnji popravljao Tonac (27-10-2014 19:46:17)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Problem,moneybookers

E ljudi, da ne otvaram novu temu, imam i ja nekoliko pitanja u vezi sa Skrill-om pa ću ovdje postaviti. Naime, interesuje me slijedeće.

1. Da li vi koristite devizne tekuće račune za Skrill i na njih skidate pare, ili koristite račune sa domaćim valutama (kune ili KM za mene pošto sam ja iz BiH).
2. Pošto je moj bankovni račun tekući u KM, mene zanima da li će mi Skrill kada budem skidao pare na ovaj bankovni račun u KM naplaćivati neke zatezne kamate zbog konverzije valuta (USD u KM), ili oni to pak ne rade za razliku od recimo pokerstarsa koji je nedavno uveo ove kamate na konverzije.

Eto, to je to ukratko, vjerujem da je neko imao iskustva sa ovim pa se nadam nekom korisnom odgovoru.

00

16

Re: Problem,moneybookers

Nemaš skrill karticu?

00

Re: Problem,moneybookers

Ma jok, do sada sam stalno povlačio direktno sa poker sobe na bankovni račun/visa karticu : PS ---> račun/VISA i 888 ---> račun/VISA.  Ali sad je ova Amaya(Stars) uvela neke kamate na konverzije od 2.5% pa mi se ne isplati više direktno povlačiti na račun, pa gledam da počnem koristiti ovaj skrill, ali ako i oni imaju kamate na konverizije valuta onda mi ne preostaje ništa dugo nego da otvorim devizni dolarski račun u banci(a to mi baš i nije cilj). Eto, ako znaš odgovor na pitanje u prethodnom postu u vezi sa konverzijom molio bih te da ukratko odgovoriš, a ako ne onda nikom ništa.

A što se tiče Skrill kartice, gledam im na sajtu da imaju gomilu nekih kamata, tako da su izgleda i dosta lošiji od PS po tom pitanju.

Fixed €1.80 local or foreign ATM transaction fee*
Fixed 2.49% foreign exchange rate
Cards available in EUR, GBP, PLN or USD for use globally
Only €10 per year card fee

* local ATMs may apply a surcharge

poz

00

18

Re: Problem,moneybookers

Krivo smo se razumjeli. Ja sam mislio da imaš već skrill.

Ove fee-eve što plačaš skrillu su obično manji nego što ćeš platiti svojoj banci kod konverzije. Recimo ja na 250€ isplate skrill karticom dobijem više kuna nego da sam to isplatio direkt na banku i onda tamo promjenio eure u kune.

A ako s skrilla direkt na bankovni račun isplačuješ platit ćeš samo 1.8€ fee-a za isplatu.

00

Re: Problem,moneybookers

U redu, želio sam ti poslati PM u vezi sa ovim dealovima što nudiš, ali iz nekog razloga to nije uspjelo, pa bih te zamolio da ovdje ukratko opišeš o kakvim deal-ovima je riječ. Jest da je sick off topic ali eto interesuje me.

00

20

Re: Problem,moneybookers

Poslao sam ti mail.

00