Tema: Gubitnički niz

U posljednje vrijeme me napustila neka doza sreće a i stime neka doza uspješnosti i opstanka a time i love. Zna se da je poker djelomično igra na sreću i da velike i jake karte ponekad nisu dovoljne za uzeti pot. Već mi se više puta desilo u zadnje vrijeme da na all inu izgubim na riveru ili da izgubim sa asom kraljem protiv igrača koji ima za početne karte par kao što su dvije osmice ili slično i zadnji pt mi se desilo kad sam igrao prošli turnir sa all inom. Bio sam negdje 21. a 24 igrača je još bilo u igri a do 23. mjesta se plaća. Turnir je bio 500 gtd freezout, bio sam dosta tight, oko 15 posto sam imao vsip seen flop, pazio sam da ne ispadnem i da budem u lovi. Small blind je bio 800, ja sam bio na njemu, lik ispred mene je povećao na 3200 , ja all in, oko 10 000, a ovaj ispred mene na big blindu je foldao. Ovaj ispred mene je također zvao moj all in pošto je on imao duplo više čipova od mene, a on je imao as dečka, a ja sam imao as kralj u piku. I naravno na flopu se jedna karta okerene dečko. Kralja nema, boje nema - 4 iste, ja ispadam jedno mjesto ispod plaćanja. Opet počinju živciranja. Prošli veći turnir 20 000 freezout, počelo je dobro, 30 dolara uplata, na početku sam samo nakon pola sata poduplao čipove pa neki pad, pa sam se vratio, i ispao sam tako da sam dobio na flopu dva para as i pet, ja ubacio all in, protivnik je imao as i 7, on također all in, pošto sam bio kratak s čipovima morao sam si poduplati da ostanem u igri, i na riveru mu se okrene sedmica i on uzima sve i ja ispadam.

Ova godina je krenula katastrofalno , pošto sam popušio oko 400 dolara, za razliku od prošle kada sam samo u 11. mjesecu zaradio malo više od 1500 dolara na titan pokeru. Poker stars sam igrao kratko vrijeme i u tom vremenu sam uspuo izgubiti 200 dolara na turnirima.

Imam sve više tendencije da se okrenem na cash table.

00

Re: Gubitnički niz

taka igra  hmm

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
30